6854 Jeffrey Epstein tvrdil, že je izraelský špion RT

[ Ezoterika ] 2024-06-30

Zostuzený sexuální delikvent Jeffrey Epstein se kdysi chlubil, že je agentem Mossadu stejně jako otec Ghislaine Maxwellové Robert, podle obvinění vznesených bývalou přítelkyní, která se nyní soudí o jeho pozůstalost. Epstein pracoval jako finančník a léta se stýkal s bohatými a slavnými, představil je desítkám mladých žen - z nichž některé byly v té době nezletilé - a odletěl s nimi na svůj soukromý ostrov v Karibiku. Kalifornská žena, která podala žalobu jako Jane Doe 200, tvrdila, že se s Epsteinem setkala v Los Angeles v roce 2000 a stala se jeho přítelkyní, dokud ji koncem roku 2001 násilně znásilnil. "Navzdory tomu, že spolu často trávili téměř nepřetržitý vztah, nebylo jasné, co Epstein dělal pro práci," uvádí se v žalobě, která byla podána u federálního soudu na Manhattanu začátkem tohoto týdne. Podle Doeové jak Epstein, tak Maxwellová silně naznačovali, že je agentem izraelské rozvědky, a varovali ji, že "není dobré být Epsteinovým nepřítelem". Epstein byl "nejen extrémně bohatý, ale také podezřele dobře napojený, více než všichni ostatní mocní muži, s nimiž se stýkal," tvrdí žaloba. Poté, co ji Epstein "násilně znásilnil" v New Yorku, se ho Doe pokusila opustit, ale on ji stále kontaktoval a nabídl jí "životní příležitost" navázat kontakty s mocnými osobnostmi. Řekla, že se akce zúčastnila "čistě z pracovních důvodů". Návštěvníci Epsteinova "pedofilního ostrova" jsou odhaleni v uniklých datech z mobilních telefonů

Tvrdila také, že nahlášením znásilnění by riskovala "vážnou újmu na zdraví, nebo smrt" - považovala Epsteina za "agenta Mossadu s jedněmi z nejunikátnějších konexí na světě". Epstein byl původně zatčen za sexuální zneužívání dětí, ale dostal překvapivě mírnou dohodu o vině a trestu. Během rozruchu v roce 2019, který vyústil v Epsteinovo opětovné zatčení, některá média uvedla, že prokurátorům bylo řečeno, že Epstein "patří ke zpravodajské službě", ale neuvedla agenturu. Robert Maxwell, vlastním jménem Jan Ludvik Hyman Binjamin Hoch, se dlouho snažil potlačit veškerá tvrzení, že byl agentem Mossadu. Zemřel v roce 1991, když se utopil u španělského pobřeží, způsobem, který vyvolal zvěsti, že byl zavražděn, nebo spáchal sebevraždu. Maxwellovi se v Jeruzalémě konal hrdinský pohřeb, kterého se zúčastnili bývalí šéfové Mossadu a izraelské státní vedení.

Americká investigativní novinářka Julie K. Brownová, která se dlouho zabývala příběhem o Epsteinově obchodování se sexem, jednou řekla Times of Israel, že "není mimo sféru možností", že finančník měl vazby na izraelskou rozvědku, protože "Robert Maxwell takové konexe určitě měl".

Šestašedesátiletý Epstein zemřel ve vězeňské cele na Manhattanu v srpnu 2019, když čekal na soud kvůli obvinění z obchodování se sexem. Úřady oficiálně klasifikovaly jeho smrt jako sebevraždu, ale zvěsti o nečisté hře od té doby přetrvávají. Jeho dlouholetá přítelkyně a spolupracovnice Ghislaine Maxwellová byla v roce 2022 odsouzena k 20 letům za mřížemi za obchodování s dětmi. Zatímco některé z jejich obětí byly identifikovány jménem, seznam klientů zůstává důvěrný.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/30/jeffrey-epstein-claimed-to-be-israeli-spy/

Zpět