6850 Nová příchozí energie Jenny Schiltz

[ Ezoterika ] 2024-06-30

Toto je neuvěřitelně posvátný čas... Od slunovratu jsme obdrželi energii, kterou jsme nikdy předtím nezažili. Tato energie vyzařuje z Velkého Centrálního Slunce a zalévá vše novou, vyšší frekvencí. Slouží jako předchůdce Lví brány a pomáhá nám připravit se na plný užitek z tohoto mocného vyrovnání. Můj tým nazývá letošní Lví bránu (8-8-8) Portálem nekonečna. Vysvětlili mi, že to bude nejsilnější Lví brána, jakou jsme dosud zažili. Toto sladění představuje neuvěřitelnou příležitost překonat většinu našich naprogramování, podmíněností a přesvědčení. Máme na výběr: překonat tato omezení, nebo pokračovat v učení tím, že zůstaneme v obraze. Nová energie nás rychle transformuje a působí na všech vrstvách našeho bytí.

Fyzicky mnozí zažívají vlny závratí, nevolnosti a hluboké bolesti těla. Tato energie se může cítit jako beranidlo, které proráží naše bloky. Zažíváme oživení starých problémů, včetně strachů, traumat a dokonce i minulých vztahů, které se mohou znovu vynořovat. Každý den se můžete cítit, jako byste proplouvali rukavicí energie, která přináší extrémní vzestupy a pády. Vše je nyní přímo před námi. V tuto chvíli víme, co funguje a co ne, i když se stále bráníme změně. Součástí daru této nové frekvence je, že nám pomáhá otevřít se novým myšlenkám, cestám a řešením. Naším úkolem je být dostatečně srozumitelní a klidní, abychom naslouchali, a pak jednat podle toho, co nás rozsvítí. Mnozí, včetně mě, zažívají ohromující příliv nápadů. Když si je zapíšu, nebo si udělám poznámku do telefonu, pomůže mi to rozptýlit přebytečnou energii. Později si mohu tyto myšlenky projít, když energie není tak intenzivní, a rozlišit, kterým z nich se věnovat.

Nejsou to jen nové nápady, které přichází. Tato energie vytváří nové cesty v našem mozku. Otevírá nás novým hranicím uvnitř nás samých, které se nakonec promítnou do světa. Zeptal jsem se svého týmu, jak nejlépe zacházet s těmito energiemi a použít je jako odrazový můstek k nové úrovni vědomí. Odpověděli dvěma návrhy:
1. Nejprve prozkoumejte své rutiny, návyky a bezmyšlenkovité reakce. Zvažte, které jsou prospěšné a které vás drží ukotvené ve frekvenci a matici, kterou už nechcete. Mohou nastat situace, které vám dají příležitost jednat jinak. Možná to znamená vzdát se boje, který za to nestojí, nebo se konečně postavit sám za sebe. Jen vy víte, co jste vždy dělali a zda to pro vás funguje. Pokud tomu tak není, změňte to. Dělejte něco jiného, i když je to nepříjemné.
2. Prozkoumejte svá přesvědčení. Zaměřte se na věci, o kterých si myslíte, že jsou pravdivé, zejména na ty, na které byste "vsadili svůj život". Žádá se po nás, abychom se na ně podívali zblízka. Nejde o to zkoumat svá přesvědčení, abychom zjistili, zda jsou pravdivá, ale spíše zvážit možnost, že nemusí být pravdivá. Tím, že jsme otevřeni myšlence, že VŠECHNO, co si myslíme, nemusí být úplná pravda, můžeme začít odemykat naše pevné systémy přesvědčení.

Podobně bychom měli být otevřeni možnosti, že to, co jsme považovali za nepravdivé, může být ve skutečnosti pravda. Podívejte se zblízka na přesvědčení, která zastáváte a která se vám nedaří zpochybnit. Je to proto, že jste si 100% jisti, že jsou pravdivé, nebo nepravdivé, nebo je to kvůli hluboce pohřbenému programování, které vyvolává strach, když je zpochybněno? Když se otevřeme tomuto potenciálu, dovolíme nové energii z Velkého Centrálního Slunce, aby vytvořila nové cesty, nové synapse v našem mozku a nové posvátné geometrie. Tím, že přijmeme svůj větší potenciál, se může více z toho, kým skutečně jsme, uzamknout na své místo. Přicházející energie v sobě skrývá neuvěřitelný potenciál, ale proces, kterým procházíme, se může zdát chaotický. Můžeme se ocitnout v myšlenkových smyčkách, zahlceni hlubokými emocemi a cítit se ztraceni a sklíčeni. Mnohé z toho, v čem jsme se ukotvili, se nyní vzdaluje. Ego, zraněné dítě a stínové aspekty nás samých mohou být vůči těmto energiím obzvláště odolné. Může existovat hluboký vnitřní strach ze změny, nebo transformace, protože tyto aspekty se bojí expanze, i když je růst nezbytný. Tyto energie si mohou vybrat daň na našich energetických tělech, zejména s přidaným dopadem slunečních erupcí, plazmy a kódů. To vše se někdy může zdát zdrcující a nepřekonatelné.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/30/new-incoming-energy/

Zpět