6849 Blue Aviané: Přijetí nového multidimenzionálního zážitku Octavia Vasile

[ Ezoterika ] 2024-06-30

Drahé bytosti světla,
Jsme tu opět s vámi, abychom vám připomněli posvátná místa a multidimenzionální brány na vaší planetě. Toto poselství je primárně pro ty z vás, kteří jste překročili čtvrtou dimenzi a jste připraveni nechat odejít tento Matrix, nyní přijímajíce novou multidimenzionální zkušenost. Prosím, vězte, že většina vašich multidimenzionálních bran byla znovu aktivována a nyní fungují správně. Jste opět svobodní, abyste objevili nesmírnost svého vesmíru, zažili neomezené možnosti a radost ze hry na multidimenzionální úrovni. Mnozí z vás byli na tento okamžik vyškoleni a pečlivě připraveni. Pokud se naše poselství dotkne vašeho srdce, jste jedním z nich. Nyní je čas vrátit se domů a naplnit své životní poslání. Je čas znovu se spojit se svými multidimenzionálními aspekty napříč vesmírem a cestovat různými časovými liniemi. Zveme vás, abyste s tím začali tím, že si uvědomíte frekvenci, která tento proces usnadňuje.

Existují posvátné brány, které takové frekvence udržují, a když je navštívíte a naladíte se na jejich vibrace, iluzorní závoje mezi časem a prostorem odpadnou. Jsme tu, abychom vás nyní provedli. Někteří z vás pocítí nutkání cestovat na starobylá obřadní místa, zatímco jiní navštíví pyramidy a další geometrické posvátné stavby po celé planetě. Někdy se budete cítit povoláni navštívit kruhy v obilí a naladěním se na frekvenci, kterou nabízejí, budete schopni vidět skrze prostor a čas. Objevíte značky cestování časem a naučíte se, jak je znovu používat, a možná se jednoho dne spojíte se svým budoucím já, nebo s jinými bytostmi z budoucnosti, které se radují, že komunikace je nyní obnovena.

Afirmujte: Jsem připraven a volám vedení, abych zažil svou multidimenzionalitu. Můj genetický kód páté dimenze je plně aktivován a učení, které jsem obdržel, je znovu zpřístupněno prostřednictvím mé vědomé mysli.

Věnujte prosím pozornost všem znamením a zprávám, které obdržíte. Buďte oddaní své cestě, protože vy dláždíte cestu mnoha dalším, aby vás následovali. Milujeme tě a jsme tu s tebou, nadčasová láska.

9D plejádský kolektiv: Hojnost
https://eraoflight.com/2024/07/03/the-9d-pleiadian-collective-abundance/

Jsme tu dnes s vámi, abychom do vašeho života přinesli prosperitu tím, že vám pomůžeme změnit vaše myšlení. Prosperita znamená vědět, že jste vším. Jste vším, co je, a nic od vás není odděleno. Když vytváříte svou vlastní realitu prostřednictvím svých záměrů, zveme vás, abyste nejprve sladili své myšlenkové formy s myšlením prosperity, které říká: "Jsem vše, co je - a tak prožívám sám sebe."

Hojnost nemá nic společného s vaší finanční situací; Hojnost je stav mysli. Nechcete peníze, ale zkušenosti, které můžete mít, když máte peníze. Ale opravdu si přejete hrát tuto hru, nebo byste se chtěli jednoduše soustředit na zážitek a uskutečnit ho? Peníze jsou 3D nástrojem pro tvoření, ale jak se mnozí z vás posunou do vyšších vibrací, budete se chtít osvobodit od přesvědčení, že potřebujete peníze, abyste přežili. Nepotřebujete víc, než už potřebujete. Můžete svobodně tvořit a prožívat vše, co si přejete. Dokážete si představit svět, ve kterém budete radostně pracovat pro dobro všech? Dokážete takovou zkušenost pozvat do svého života a pak nechat peníze přijít jako odměnu, aniž byste se na ně soustředili? Hojnost je stav bytí - jste hojní, když jste spokojení. Štěstí je vždy uvnitř vás a není závislé na vnějšku, jak jste byli naučeni věřit. Vydláždíme vám zlatou cestu zpět domů - k tomu, čím skutečně jste. Přejeme si, abyste cítili a věděli, že všechno je možné. Vy jste láska, a tak ji zakoušíte!

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/30/the-blue-avians-embracing-a-new-multidimensional-experience/

Zpět