6851 Poselství od andělů: Růst z těchto "pohnojených" okamžiků! Ann Albers

[ Ezoterika ] 2024-06-30

V životě je mnoho okamžiků, kdy se ocitnete v situacích, o kterých jste si neuvědomili, že je přitahujete. To nejsou vaše ideální situace. Víte to, protože je nemáte rádi. I v těchto prostorech však můžete najít hodnotu, protože jsou těmi nejúžasnějšími motivátory pro lepší tvorbu.

Nenavrhujeme, abyste se je snažili mít rádi, ospravedlňovali je, nebo se dokonce hrabali příliš hluboko, abyste zjistili, proč jste je vytvořili. Místo toho se na chvíli zastavte a zeptejte se sami sebe: "Co chci vidět místo toho?" Jak mohu začít posouvat své pocity, abych měl pocit, že už tam jsem? Víme, že je to náročný úkol, když jste v tom, čemu rádi říkáte "zmatek", ale pokud můžete, berte to jako malou výzvu.

"Vím, že mě moje situace nezajímá." To je samozřejmé! To víte velmi jasně.

"Mnohem raději bych byl v jiné situaci." Buďte k sobě upřímní. Co byste raději zažili? Pokud jste nemocní, s největší pravděpodobností byste byli raději, kdyby vám bylo dobře. Pokud zažíváte nedostatek, raději byste byli hojní. Pokud sledujete, jak někdo z vašich blízkých trpí, byli byste raději, kdyby se mu dařilo dobře, a hlouběji byste byli v pozici, kdy byste mu mohli skutečně pomoci. Pokud se k vám někdo chová nelaskavě, raději byste byli mezi laskavými lidmi a nestarali se o nelaskavosti.

Bez ohledu na to, jak nežádoucí je situace, pokud si uděláte čas, můžete se spojit s tím, co si přejete. Dovolte si to. Mnozí z vás to neudělají, protože se vám to zdá nemožné, příliš vzdálené, nebo jako by to stálo příliš mnoho. Dovolte si zahájit proces tvoření, zasloužíte si to, po čem toužíte. Udělejte si chvilku, abyste na to přišli, a vyhněte se negaci.

Dále se sami sebe zeptejte: "Jak bych se cítil, kdybych byl v takové situaci?" Udělejte si chvilku na to, abyste snili, představovali si a hlavně cítili. Pokud se tam nemůžete dostat, zeptejte se na něco jiného. "Jaké by to bylo, cítit se teď o trochu lépe? Jaké by to bylo, cítit se díky tomu milován? Jaké by to bylo, kdyby vám někdo pomohl, zajímal se, nebo doufal?" Sáhněte po tom, co můžete, dokud nepocítíte mírné zlepšení svých pocitů. Pokračujte v tom tak často, jak jen můžete. I s těmito menšími krůčky naberete na síle.

Někdy je příliš psychicky náročné si představit, že máte to, co chcete. Lidé vás zklamali. Nikdo vás neučil zákonům vesmíru. Stále se učíte. Ještě nevíte, jak hluboce jste milováni a hodni. Stále se můžete dostat tam, kam chcete. Sáhněte po tom, co vás uklidňuje, a kousek po kousku se věci změní.

Pokud se ocitnete v nežádoucích okolnostech, neudělali jste nic špatného. Jsou to odrazové můstky k lepšímu. Nikdy si nejste jistější, že chcete být jinde! Nikdy není vaše energie tak soustředěná a jasná na to, abyste se z této situace "dostali". Tyto situace můžete využít k dramatickému zlepšení života. To je důvod, proč lidé často říkají, že jejich "temné noci duše" byly zlomovými body. Právě v těchto hlubších prostorech najdete křišťálovou jasnost v tom, že chcete něco lepšího, a jak se budete blížit ke svým pocitům směrem k lepšímu životu, věci se začnou měnit.

Dobrou zprávou je, že k růstu nepotřebujete bolestivé situace. Můžete si přiznat své touhy, jakmile se objeví, a dovolit dobrým pocitům, které máte, když o nich přemýšlíte, aby vás učinily pozitivně magnetickými. Můžete žít nádherný život a vážit si ho, nebo dokonce těžký život a vážit si toho, co můžete, a toto ocenění bude přitahovat další.

K růstu nepotřebujete bolest, ale bolestivé okolnosti jsou ukazatelem toho, že na vaší cestě bylo mnoho malých bodů, ve kterých jste neposlouchali svého ducha, nebo jste se soustředili způsobem, který odřízl život kousek po kousku. Pokud si přesedíte nohu, nakonec znecitliví, ale než se tak stane, všimnete si mnoha menších pocitů nepohodlí, které vám pomohou procitnout. Váš duch vám na cestě nabízí spoustu malých pocitů, které vám pomohou dostat se do lepšího prostoru.

Dobrou zprávou je, že bez ohledu na to, jak dlouho trvalo, než jste přilákali nepořádek, stačí jen velmi málo soustředění na lásku, abyste začali zlepšovat svůj život. Láska je silná vibrace a začíná věci rychle měnit. Dokonce i sedět s námi, dýchat a přijímat je krokem k lásce. Dokážeme-li pracovat s vaší vibrací třeba jen několik minut denně a pomoci pocítit byť jen nepatrný zlomek naší nesmírné lásky k vám, pomůže vám to obrátit život naruby, když něco není tak žádoucí.

Chceme vám pomoci vzkvétat v radosti, ale když v radosti nejste, udržíme vibraci vašich vizí za vás. Pomůžeme vám znovu naladit vaši energii. Máme vás rádi a chceme pro vás to nejlepší. Když máte pocit, že jste selhali, vidíme pouze růst a expanzi. Všichni se učíte, usilujete o lepší a začínáte chápat, že si opravdu zasloužíte laskavější a snadnější cestu. Většina z vás to intelektuálně ví. Nyní vás vedeme k tomu, abyste dosáhli lepších pocitů. Můžeme toho říci mnohem více, ale prozatím vám zanecháme jedinou myšlenku:
Z "oplodňujících okamžiků" vašeho života může vyrůst velké dobro.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/30/message-from-the-angels-growing-from-those-fertilizer-moments/

Zpět