6832 Rada 9D Arkturiánů: Nové energie na 2. polovinu roku Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2024-06-27

Komunikovali jsme s vámi, s vašimi vyššími já a vašimi duchovními průvodci v astrální rovině a jsme velmi nadšení z toho, co vás čeká. Chceme, abyste věděli, že nyní nastal ten správný čas, abyste tento přenos přijímali, a že se připravujete na zapojení se do některých energií vyšších frekvencí. Připravujete se na to, abyste se jim otevřeli a přijali je, a provádíte očistu, abyste se dostali do tohoto bodu připravenosti.

Posouváte se mnoha způsoby a některé z těchto posunů je pro vás snazší odhalit než jiné. Když provádíte úklid svého fyzického a energetického těla, nemusí to vypadat hezky a nemusíte se cítit tak dobře. Navíc možná nechápete, proč se to děje, ale doporučujeme vám, abyste vždy vnímali to, co se děje, jako něco, co je pro vaše dobro, protože to tak je. Různými způsoby se připravovali na to, abyste přijali nové energie pro druhou polovinu roku 2024.

Tyto energie jsou o tom, že vás katapultují do nových zkušeností, nových schopností a darů a samozřejmě do dalších mimozemských kontaktů. Byli jste připraveni, a nyní je čas začít stahovat, a tak je pravděpodobnější, že zažijete návaly energie ve svých tělech. Pravděpodobně zažijete více intuitivních úderů, více vedení a více impulsů přicházejících zevnitř, které vás zavedou po velmi konkrétních cestách. Nyní vystupujete, abyste byli pracovníky světla a ukazovali cestu. A opět, děláte to kvůli své připravenosti. Dostali jste se do tohoto bodu připravenosti díky práci, kterou jste na sobě vykonali, a protože jste byli ochotni projít nepříjemnými čistkami, které jste měli. Chcete-li maximalizovat účinnost těchto energií, pak se posaďte, nebo lehněte a otevřete se jim. Řekněte vesmíru, že jste připraveni přijímat, a požádejte všechny své pomocníky, aby vám pomohli aklimatizovat se na nové energie, které vás pohánějí do této nové doby pro lidstvo s větším spojením a vaším konečným vzestupem.

Můžete i nadále vidět, že se vše děje ve váš prospěch, a nikdy nemusíte spěchat k závěru, že něco není v pořádku. Vše vás posouvá směrem k dokončení posunu a ti z vás, kteří si to uvědomují, si mohou jízdu užít. Můžete také ujistit ostatní, že všechno bude v pořádku, a můžete jim pomoci překonat jakoukoli zkušenost, kterou mají s nepohodlím a očistou. Jakmile začnete ukazovat své nové schopnosti a udržovat energii ve svém těle a ve svém poli, lidé si toho všimnou a vy se stanete efektivnějšími vůdci Nově Probuzeného Kolektivu.

Jsme Arkturiánská rada a rádi se s vámi spojujeme

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/27/the-9d-arcturian-council-new-energies-coming-for-the-2nd-half-of-2024/

Zpět