6833 "Klimatická změna" je přesun bohatství Elizabeth Nickson

[ Ezoterika ] 2024-06-27

"Klimatická změna" je přesun bohatství v hodnotě 100 bilionů dolarů od chudých k bohatým


Predátor, nebo kořist?
Toto je poslední ze série vysvětlující naše současné nestabilní finanční prostředí. Naše ekonomiky se obrátily k ochraně a derozvoji, který byl nerealisticky financializován. Oprava je snadná. Vraťte se zpátky, protože morální smrad nás bude pronásledovat 100 let. Položili jste si někdy otázku, proč se za posledních tři a půl roku přes jižní hranici přelilo 20 milionů lidí? Hledání ekonomické svobody, útlaku ze strany svých domovských vlád, nebo oligarchů, drog, eskader smrti, zločinu atd. To samé s Afrikou. Ale opět, proč tolik riskují, aby opustili své domovy, které téměř jistě většina z nich miluje. Myšlenka "místa" není idea, je to hluboká připoutanost, fyzická, emocionální a smyslová, která vítězí nad rozumem. Musíte zabít hodně ze svého přirozeného já, abyste mohli odejít, riskovat svůj život a život svých dětí, abyste unikli na chladný šedý sever a už se nikdy nevrátili. Samotný strach by přemohl všechny kromě těch nejsilnějších.

Odchází, protože musí.
Ale proč právě teď? Bylo to špatné odjakživa. V Jižní a Střední Americe, mezi potomky conquistadorů a komoušů, byl každý po 20 generací podemle pod patou utlačovatele. Aktivistické charity platí za tyto dlouhé vlaky migrantů, protože levice v Evropě a demokraté vyhlásili otevřené hranice? Ano, i ne, jsou to jen mechanismy, a byly záměrně zkonstruovány.

Většinou přichází proto, že Black Rock, OSN, WEF zabírají jejich půdu, čím úrodnější, tím lepší, vyhánějí je z této půdy a strkají je do činžovních měst, kde se musí živit jako slepice. Agenda 2030 je v USA a Kanadě pod radarem. "Oobčanská společnost" placená vládou a ekologickými nevládními organizacemi financovanými oligarchy odebírá co nejvíce půdy a co nejvíce zdrojů z produktivní ekonomiky a strká je do pozemkových bank BlackRock.

Na jihu to není tajné. Je státní politikou zničit jejich životy, vzít jim půdu jejich předků, ať už je to 40 akrů, nebo půl akru, a nechat je žebrat u silnice. Klimatická změna je složitý finanční mechanismus, který má pod rouškou "záchrany planety" zachránit třídu predátorů, která je nejen morálně zbankrotovaná, ale také se potýká s úrovní vládního a korporátního dluhu, o kterém vědí, že ho nemohou udržet. V nejnezdravější ekonomice světa, USA, dnes všechny zisky pocházejí buď z nějakého mechanismu vládních dotací - z covidové katastrofy ve výši 6 bilionů dolarů -, nebo ze zajištěných závazků z platební neschopnosti. Například právě teď je Penguin u soudu a pokouší se koupit Random House. Proč? Protože si na to mohou půjčit peníze, odkoupit část svých akcií a zaplatit svým akcionářům. Bude to znamenat, že střední manažeři přijdou o práci a okrajové knihy nebudou vycházet, ale hladový chřtán Jamieho Diamonda a Larryho Finka bude nasycen. Pro tuto chvíli. Jiný důvod neexistuje. Reálný růst se zastavil v každém jednotlivém podniku.Takto to funguje na vrcholu pyramidy tříd.

Minulý týden jsme na mém ostrově byli svědky podívané - dobře situovaní, vysoce vzdělaní a dobře mluvící starší muž a žena tvrdili, že chudí staří lidé, mladí a začínající rodiny by kvůli změně klimatu neměli mít bydlení. Náš ostrov má rozlohu 74 čtverečních mil a žije na něm 10 000 obyvatel. To znamená, že máme jednoho obyvatele na pět akrů. Naše vláda, trust, navrhla využití doplňkových budov, které byly upraveny podle zákona, k dlouhodobým pronájmům.

Extrémní forma ochrany půdy, kterou praktikujeme, způsobila, že ceny nemovitostí prudce vzrostly, takže si zde mohou dovolit žít pouze bohatí důchodci. Zhruba tisícovce lidí v produktivním věku se daří vydělávat si na živobytí, obvykle prostřednictvím práce na dálku.

Nemáme personál pro školy, nemocnice, podniky, restaurace. Nemohou si dovolit zde žít.

Asi 200 lidí na našich ostrovech, většinou ve věku 70 a 80 let, úzce napojených na hysterické křídlo ekologického hnutí, pracuje na tom, aby zastavilo jakýkoli růst. Každého nového obyvatele, který získá povolení, navštíví a vyhrožuje mu strážce zákona.

Žena, která podnítila tuto konkrétní zbraň, bývalá úřednice z Los Angeles, požadovala po léta úředníky na plný úvazek, dokud nevyhrála, načež bojovala za agresivní vymáhání. Tímto jediným činem poštvala ostrovany proti sobě a vytvořila konflikt tam, kde žádný nebyl. I to je záměrné. Rozdělená komunita se snadno kontroluje.
Zároveň v našich rozsáhlých pásech horských lesů organizace OSN Transitions pomalu získává tuto půdu. Pro koho? To opravdu nevíme. Transitions je všude, v USA, v Kanadě, v každé zemi v Evropě. Je to místo, kde žijete. Je to jeden z mnoha pilířů Agendy 2030. Všude napadá místní vlády a snaží se potlačit ekonomickou aktivitu. Transitions také obchoduje s uhlíkovými kredity. Pro koho? Co myslíte?

Společnost Transitions, která má duhově zbarveného PR smajlíka, skupuje půdu a převádí ji mezinárodním organizacím a megabohatým rodinám, aby mohly vydělávat peníze na našich lesích. Ne my. Nemůžeme. Nemůžeme je ani probrat, abychom zabránili katastrofálnímu lesnímu požáru.

Ty smlouvy musí být zajímavé, ne že je by je někdo mohl vidět. První věc, kterou udělají, je vymýšlení velkých daňových odpočtů. Druhá věc, kterou dělají, je, že fungují jako roční daňový odpočet, protože tyto stromy žerou CO2. Velmi chytré. Mezinárodní zájmy kupují naši (a vaši) půdu a používají ji k tomu, aby neplatily daně. Bankovnictví některých z nejcennějších aktiv na planetě.

Vynásobte si to 100 000krát a uvidíte jen velmi malý kousek obrovské tapisérie, skládačky plánu Climate Change/Agenda 2030, který zastaví ekonomickou aktivitu všude.
Představte si tyto lidi zakotvené v každém jednotlivém odvětví, protože jsou. Kanada má dostatek ropy a zemního plynu, aby zásobovala svět na příštích pět set let. Máme všechny minerály vzácných zemin, které vyžadují elektromobily, a každý zelený vynález. My, nejvzdělanější pracovní síla na světě, jsme vyvinuli stovky zmírňujících opatření, která zabraňují dominovému efektu těžby, kterou provádíme. Těžba je nejproduktivnějším motorem ekonomiky. Jeho multiplikátor pracovních míst je 7 a všech sedm pracovních míst jsou vysoce placená pracovní místa. Těžba znamená, že venkovské kraje a města mohou prosperovat, platit za své školy, zdravotní péči.

Každá farma, každý ranč, každý venkovský podnik, každá těžba dřeva, každý developer, každý dodavatel a stavitel, každý řetězec s potravinami, každý překvapivě úspěšný podnik má přidělený aktivistický kádr. Vše, co tento aktivista dělá, je, že vymýšlí strategii, jak tento byznys zničit. A jsou placeni prostřednictvím ekologických organizací financovaných společností BlackRock.

Tucker Carlson v pondělí večer zveřejnil článek o amišském chovateli dobytka, nejúspěšnějším ve svém regionu, super-zeleném, který nepoužívá hnojiva ani plyn, který byl navštíven a zlikvidován ozbrojeným gangem vládních hrdlořezů.

Takto fungují. Najděte ty nejúspěšnější v jakémkoli sektoru, nebo podsektoru, zaútočte a zničte je. Nikdo nesmí nashromáždit dostatek finanční, nebo komunitní moci, aby se mohl bránit.
Chystají se sklízet vichřici.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/27/climate-change-is-a-100-trillion-wealth-transfer-from-the-poor-to-the-rich/

Zpět