6831 OWS: Průvodci a pozornost James McConnell

[ Ezoterika ] 2024-06-27

Odpovědi přijdou, ať už to bude skrze nás jako průvodce pro vás, nebo skrze vaše vyšší Boží já. Když si položíte tuto otázku sami v sobě, možná až budete usínat, do svého spánku, až si položíte tuto otázku, navrhneme vám, abyste to zkusili. Když se chystáte jít večer spát a máte otázku, položte ji v tu chvíli a pak buďte zticha a nechte přijít odpověď. Možná to přijde v samotném snu. Možná to přijde ve vašem každodenním bdělém stavu, nebo ve vašem takzvaném stavu denního snění, kdy možná máte vizi, nebo je k vám někdo veden, aby vám pomohl odpovědět na tuto otázku., nebo možná narazíte na knihu, nebo nějaký typ materiálu ke čtení, nebo poslechu, který na tuto otázku odpoví. Vězte však, že vaše otázky budou vždy zodpovězeny. Proste, a dostanete. Hledejte a naleznete. Tlučte a bude vám otevřeno pro ty, kteří jsou připraveni slyšet a vidět.

Q: Před čtrnácti dny, ve středu večer, jsem si právě lehl do postele a usnul. Najednou jsem ucítil obrovský náraz něčeho, co mě udeřilo do zad v místě, kde se moje páteř spojuje s pánví. Vlastně to nebolelo, ale překvapilo mě to. Minulý čtvrtek se to stalo znovu. Ležel jsem a meditoval a ve svých vizích jsem viděl, jak se mě dotkla ruka. Cítil jsem, jako bych dostal elektrický šok do celého těla. Bylo v těchto případech něco jako aktivace mé Kundaliní, nebo něco jiného?

OWS: Jsou to pokusy vás probudit, pokusy přimět vás ani ne tak k probuzení Kundaliní, ale pokusy o to, aby vaši průvodci upoutali vaši pozornost, poklepali vám na rameno, jak zde říkáte, a abychom upoutali vaši pozornost k nim, Jděte do svého nitra, protože odpověď, kterou hledáte, je ve vás, ani ne tak odtud, ale vězte, že když tomu budete věnovat pozornost, jako jste to dělali, pak k vám odpovědi přijdou. Ti, kteří se vás pokoušejí oslovit, se k vám dostanou, a ve skutečnosti se k vám dostanou tak, jak to nyní nalézáme. Prostě se tomu otevřete a v nadcházejících časech se to stane ještě hlubším. /b>
Shoshanna: Zamýšleli jste se nad nějakou situací, nebo jste si v sobě položili konkrétní otázku. Víte, co to je. To, co se děje, je potvrzením tohoto. Když cítíte ten otřes, když cítíte tu energii, je to pro vás potvrzení odpovědi. Potvrzuje to vaši představu.

Q: V tomto smyslu jsem každý den kladl stovky otázek. Nejsem si jistý, na kterou otázku by to mohlo odpovídat.

Shoshanna: Existuje převládající otázka, kterou kladete. Můžete se na to zeptat v různých formách. Možná si myslíte, že se na to ptáte na sto způsobů, ale je to převládající myšlenka. To, co teď musíte udělat, je zredukovat své otázky na tu nejintenzivnější, na tu, na kterou si přejete znát odpověď. Ale zjistili jsme, že tyto stovky otázek, které kladete, se zredukují na myšlenku, zredukují se na ideologii, konkrétní věc. Otázek nejsou nikdy stovky. Ta bytost si jen myslí, že se ptá na stovky otázek. Ale je tu jeden, který zahrnuje všechny vaše otázky. Namaste./b>
OWS: Velmi dobře. A my zde dodáváme, že mnozí z vás zažili situace, které se ne tak úplně podobaly této, ale v některých ohledech, ano, kdy jste možná byli vyvoláni svým jménem, když jste právě šli spát, nebo jste slyšeli zvonit zvonek u dveří, nebo něco, co právě upoutalo vaši pozornost. A to je to, co to je. To jsou vaši průvodci, kteří se k vám pokoušejí dostat různými způsoby. Jsme připraveni na další otázku.

Q: Nedávno se mi zdál sen, ve kterém se mi někdo pokusil vzít něco z kabelky, a já jsem si říkala, ne, tohle odtamtud nevezmeš. Byli velmi snaživí. Chystali se to odvézt , ať se děje, co se děje. Bylo to něco jako protiklad toho, že když vás někdo požádá o košili, dejte mu také kabát. Myslím si, že důvod, proč chceme být v tomto prostoru, pokud se nemýlím, je ten, že vždy můžete získat další tričko, a protože máme sílu manifestovat. A za druhé, nechceme být v té energii, kdy bojujeme proti něčemu, nebo jakékoliv energii, kterou ten druhý člověk přináší. Je lepší tu věc prostě dát. Co může platit i pro ostatní lidi, je, že jsem nebyla v této víře. Nedávno se mi stalo, že mi někdo něco vzal. Vidím, že je to pro mě, ne o věcech, protože obecně jsem velmi štědrá k věcem a dávám je spontánně lidem v sousedství a všem ostatním. Ale je to o tom pocitu znásilnění, že mi někdo vzal věci. Chci být v tom prostoru a myslím si, že je důležité být v tom prostoru, kdy vás požádají o kabát, chtějí si vzít váš kabát, dejte jim také svou košili. Jak se této zkušenosti vyhnout, pocitu, že jsem znásilněna, protože to není na nás. Pokud to dělá někdo jiný, nejsme to my. To my nemáme. Nejsme oběť. Nejsme to my. Je to jejich věc, kterou rozjeli, ale my to bereme. Přijímáme to jako oběť, nebo jako znásilněný. Odtud pramení rozhořčení. Tak jak se dostanu za tu zkušenost toho strachu.

Shoshanna: Nejde o tvé štědré srdce. To není o vašem soucitu s ostatními. Nejde o to, abyste rozšířili své dávání. Jde o ochranu vašich hranic. Je to o tom, že chráníte své hranice, které jste dovolili tolika lidem překročit bez pozvání. Musíte dbát na to, že je ochrana vašich hranic naprosto legitimní.

Q: O co tedy přicházím?

Shoshanna: Nejde o dávání. Nejde o nabízení. Je to o tom, že vaše bytí chrání své vlastní hranice. Jsou tací, kteří si přejí do vás zasahovat bez pozvání. Pokud jste ochotni dát svou košili, darujte ji. Jste-li ochotni darovat svůj kabát, darujte ho. Ale když je vám to vzato, není to totéž. Když vám někdo vezme něco bez pozvání, je to místo, kde musí být vaše vědomí povzbuzeno, musí si všimnout, že dovolujete, aby se vám to stalo, protože nechráníte své hranice. To jsou dvě různé věci.

Q: Jsem stále zmatená, proč to Ješua řekl, protože to vypadalo, že byl... ledaže by to bylo nesprávné pojmenování v Bibli, které tak být nemělo, protože to vypadalo, jako by říkal, že pokud někdo útočí na vás, tak mu to neoplácejte. Jen dávejte.

Shoshanna: Vy v této fázi nejste. Lekce, kterou se musíte naučit, je chránit své hranice, jinak vám budou věci i nadále odebírány. To není o tom, co udělal Ješua, nebo ostatní. Je to o vaší lekci. Můžete i nadále dovolovat ostatním, aby nezvaní překračovali vaše hranice, aby vás zneuctili, a stejná lekce se bude opakovat znovu a znovu. Jakmile pochopíte, že musíte ctít sami sebe a že ostatní, kteří vás zneuctívají, k tomu nejsou zváni, pak se z toho poučíte.

Q: Takže lekce jsou personalizované a toto není moje osobní lekce o nastavování druhé tváře, nebo tak něco. Moje osobní lekce je hranice. Rozumím. Děkuju. Oceňuji tuto srozumitelnost.

OWS: Když Ješua řekl, abyste se vzdali svého pláště, měl na mysli ty, kteří byli v nouzi, ty, kteří neměli plášť, kterým by se přikryli. Pak dejte z toho, co máte.

Q: Pro mě byly dva body zrychlení energie, které byly opravdu silné. Jedním z nich bylo zatmění Slunce a druhým byl začátek roku. Některé z věcí, které jsem zažíval, se snažím potvrdit, že je to součást procesu vzestupu, že neblázním, protože se tak necítím. Od těchto bodů zrychlení se energie stal mnohem silnější. Hodně spím a je to skoro, jako bych dával přednost těmto realitám před touhle. Je opravdu těžké vracet se do této reality každý den. Je to den ode dne těžší. Za druhé, tato realita mi začíná připadat opravdu plastická, nebo falešná, jako by to byla videohra, jako by to nebylo skutečné, začínám vidět skutečnou iluzi a ujistím se, že je to v pořádku a je to součástí tohoto procesu, protože když jdu ven, zdá se, že všechno je, jako bych byl ve videohře. Zdá se, že vidím jen iluzi, dokonce chodím kolem, jako by to bylo jen tak, všechno se teď zdá falešné. Prostě se tato realita už nezdá být reálná v tom smyslu, v jakém se zdála být. A mám pocit, že jsme v nějakém vyčkávacím vzorci, alespoň já osobně. Nevím, jestli je to jen tím, že nejsem schopen prorazit na další úroveň, nebo se cítím jako větší nositel vzoru pro lidstvo, jako by něco velmi velkého mělo spadnout, a my tak trochu čekáme, až se ta fáze té věci rozjede, což urychlí další fázi. Zdá se, že přicházíme do tohoto vyčkávacího vzorce.

OWS: Ve svém popisu jste zcela přesní a když zažíváte pocit iluze a to, že je to skutečně iluze, možná to může být poprvé ve vašem životě, kdy to skutečně vidíte v tomto ohledu. Je to jen iluze, divadlo, které se odehrává před vámi. Když se vám to stane, podívejte se na druhou stranu, na překrytí, které jsme vám předávali v meditacích, překrytí páté dimenze, jako byste se dívali oknem a viděli na jedné straně okna trojrozměrnou iluzi, na druhé straně nádherné výhledy, které se před vámi otevírají, nové barvy, obloha se zbrusu novými barvami, a tak dále. A skrze toto okno vidíte a cítíte novou, vyšší úroveň vědomí./b>
Shoshanna: Jsi nesmírně jedinečný. Váš proces se urychlil. Víte, zažíváte tento zrychlený proces a nelíbí se vám to, takže spíte. Jste ve zrychleném procesu a uvidíme, zda máte odpověď. Zrychlený proces má svůj důvod.

Q: Zrychlený proces mě má postrčit do další fáze, nebo mě postrčit na další úroveň. Musím se soustředit na přítomný okamžik.

Shoshanna: To je jeden z nástrojů. Jde o to zvládnout to. Znamená to ovládnout iluzi. Je to iluze. Všechno je to pravda. To, co se zde děje, vidíte takové, jaké to skutečně je. Vaším posláním je nyní iluzzi ovládnout, manipulovat s ní, pohybovat s ní, dovolit jí, aby se zformovala podle vašich představ.

Q: Zaujmout silnější postoj k mým vlastním výtvorům.

Shoshanna: Ano, protože to vidíte jako iluzi, ale vždy to tak bylo. Není to najednou jen iluze. Tak to bylo vždy. Iluze je tu pro vás všechny, abyste ji ovládli, ne abyste ji pozorovali, jako by byla falešná a umělá. Jde o to dostat se tam a ovládnout to. Musíte se vrátit k filmu Matrix. Když Neo zjistil, že je to iluze, co udělal? Utekl před ní? Spal, nebo co udělal?

Q: Začal to ovládat.

Shoshanna: Zvládl to! A to je pro vás začátek, abyste se toho chopili. Jste skvělá bytost. Jste projevem Boha, který kráčí po zemi. To je to, kým jste. Tak proč si s tím nepohrát? Proč to nezvládnout na jedničku? Jakmile to zvládnete a vytvarujete podle svých představ, budete postoupeni na další úroveň. Pro většinu je hlavolamem to, že to nikdy nezvládnou. Jsou tím oklamáni. Více spí. Utíkají před ním. Ale ne ty. Tohle je vaše šance. Je to vaše příležitost přetvořit iluzi podle svých představ a posunout se vpřed jako mistr, kterým jste.

Q: Pro nás ve třídimenzionální iluzi je velmi těžké pochopit některé z těchto konceptů, ale myslím, že si o tom můžeme udělat představu.
Ptal jsem se vás na astrologii a numerologii, proč to funguje? Jak to, že když je například Merkur retrográdní, máme na planetě všechen ten chaos? Jak to, že 11 11 platí? Pokud si o tom dokážeme udělat představu, pak to můžeme také vyjádřit světu. Jaký je tedy důvod, že to, co se děje ve hvězdách, nebo co se děje s čísly, má pro nás vůbec nějaký význam?

Shoshanna: Myšlenky numerologie a astrologie jsou otevřené pouze těm, kteří mají oči k vidění a uši k slyšení a srdce k pochopení. Ne každá bytost na této planetě uzná, že tyto věci mají nějakou platnost. Řád vesmíru je matematika, jsou to čísla. Všechno se dá odvodit na jedničky a nuly. I když se jedná o hudební nástroj, hudba je tvořena čísly. Ti, kteří jsou muzikální, to vědí. Vědí, že existují stupnice, sedm tónů, béčka a křížky, a to všechno jsou přiřazená čísla. Čísla jsou pořadí, ve kterém vesmír běží. Merkur v retrográdní fázi, který způsobuje zmatek. Ne pro každého.

Ti, kteří to uznávají a chápou, tím budou ovlivněni. Například retrográdní Merkur vytváří energii, a ta se dostává k lidem, jednotlivcům, planetám, které tuto energii potřebují, aby se posunuly dál, kupředu, aby pochopily sami sebe. Energie je směřována k těm, kteří by se z ní chtěli poučit. Ne každý to může pochopit, ale vesmír jedná a reaguje na energie bytostí, které obývají vesmír, a vytváří energie, které se odráží tam a zpět od těchto planetárních bytostí a hvězd. Není to jednoduchá odpověď, ale samozřejmě platí. Je to pravda, ale jen pro ty, kteří tomu rozumí a kteří tomu chtějí porozumět. Například 11 11 je zrcadlový efekt. Zrcadlí ostatních 11 a co je. Všechno je zrcadlem vědomí zpět k vám. Když vidíte 11-11, zrcadlí vám to zpět vaše vlastní vědomí. Všechno je platné, všechno funguje jako orchestrace energie a lekce pro ty, kteří tomu rozumí.

Q: Možná je to podobné počítačovému programu? Je naprogramován tak, aby dělal určité věci v určitou dobu? My a Boží jiskra to programujeme. Člověk, který rozumí matematice.

Shoshanna: Matematika programuje počítač, protože to je řád vesmíru. Pochopili tedy chápání a řád vesmíru pomocí matematiky, která programuje počítač. Je to vynález vědomí člověka. Samozřejmě, že Bůh je člověk a člověk je Bůh, ale skrze toto vědomí vytváří program, který je řádem vesmíru.

Q: V podstatě, okamžik za okamžikem, vytváříme program vesmíru založený na jiných věcech.

Shoshanna: Ano, včetně velkých skladeb Bacha, Beethovena a Mozarta a všech těchto úžasných bytostí, které zachytily energii vesmíru a matematiku vesmíru a řád vesmíru kompozicí. Jsme z toho tak nadšení. To je realita bytí, že každý z vás znovu vytváří energii vesmíru. Každý z vás je mini vesmír a každý z vás má vlastnosti a božství vesmíru uvnitř./b>
OWS: A my bychom řekli, abychom se na chvíli zamysleli nad tím, jak daleko jste se sem všichni dostali. Přemýšlejte o svých otázkách možná před deseti lety, o tom, jaké byly v té době a o hloubce vaší otázky, v této době jste ušli dlouhou cestu.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/27/one-who-serves-and-shoshanna-guides-and-attention/

Zpět