6830 Nejvyšší soud zamítl odvolání proti vakcíně COVID AP

[ Ezoterika ] 2024-06-28

Nejvyšší soud v pondělí zamítl dvě odvolání týkající se vakcín proti covidu-19 od Children´s Health Defense, neziskové organizace proti očkování, kterou založil nezávislý prezidentský kandidát Robert F. Kennedy Jr.

Soudci se nevyjádřili k tomu, že federální odvolací soudy v New Orleans a Philadelphii ponechaly rozhodnutí proti této skupině.

V případě z Texasu se skupina připojila k rodičům, kteří protestovali proti povolení amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv podávat vakcíny proti koronaviru dětem. V případě z New Jersey zpochybnila organizace Children´s Health Defense požadavek Rutgersovy univerzity, který byl uložen v roce 2021, aby většina studentů byla očkována, aby mohli navštěvovat kurzy na akademické půdě, ačkoli škola nenutila učitele ani zaměstnance, aby se nechali očkovat.

Organizace Children´s Health Defense vede žalobu proti řadě zpravodajských organizací, mezi nimi i proti The Associated Press, a obviňuje je z porušování antimonopolních zákonů tím, že podnikají kroky k identifikaci dezinformací, včetně informací o COVID-19 a vakcínách proti COVID-19. Kennedy se se skupinou rozloučil, když oznámil svou kandidaturu na prezidenta, ale v žalobě je uveden jako jeden z jejích právníků.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/28/supreme-court-rejects-covid-19-vaccine-appeals/

Zpět