680 Přežívání ve čtvrté dimenzi Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2020-12-19

Začínáme oceňovat naléhavost, s níž mnozí z vás hledají masivní změny ve vašem světě. Tolik z vás křičí a pociťuje hlubiny zoufalství nad tím, že většina populace nevyhovuje, nechce, nerezonuje. A vidíme tragédii, jako kterou to všichni zažíváte. Nebudeme se pokoušet minimalizovat to, co tam na Zemi cítíte a zažíváte v očekávání obrovských změn, které vám byly opakovaně slíbeny.

Víme, že existuje mnoho cest a příležitostí, jak uniknout z vašich životů. Máte více způsobů, než je možné obsáhnout, drogy, alkohol, videohry, které se zdají téměř reálné, jak utéct z drsných podmínek reality ve čtvrté dimenzi. My vám navrhujeme, abyste se spojili jako komunita probuzených jednotlivců. Zveme vás k vzájemné podpoře a víme, že mnoho z vás je rozloženo daleko od nejbližší probuzené osoby, takže se tento návrh jeví jako absurdní. Ale také víme, že na internetu existuje spousta míst, kde najdete lidi kteří jsou citliví, soustředění na srdce, starostliví a soucitní a stejně vzhůru jako vy.

Můžete se o ně opřít. Můžete sdílet své příběhy navzájem. Můžete vytvářet sítě a určitě vždy existuje možnost, abyste se spojili tváří v tvář. Proto, stejně jako naši kolegové zde ve sférách vyšších dimenzí, vás rádi slyšíme a podporujeme vás, a obzvláště rádi vidíme, jak se podporujete navzájem a scházíte se, abyste se spojili jako probuzení.

To ale neznamená, že chceme, abyste se cítili odděleně od těch, kteří nejsou vzhůru, nebo že musíte vyloučit kohokoli z těchto skupin, které tvoříte. Chápeme však, jak náročné je pro mnoho z vás spojit se s těmi, kteří nesdílejí vaše znalosti o tom, kdo ve skutečnosti jste. Proto navrhujeme, abyste se opřeli jeden o druhého, pomohli ostatním a těm, s nimiž můžete mluvit o symptomech vzestupu, návštěvách ET atd.

Tomuto světu budou lépe sloužit lidé, kteří spolu mírumilovně jednají a navzájem si projevují soucit, a tím inspirujete ostatní, aby učinili totéž. Když se spojíte s úmyslem dosáhnout největšího a nejvyššího dobra ze všech jako svého poslání, myslete na to, čeho všeho můžete dosáhnout ve čtvrté dimenzi.

Jsme Arcturianská rada a rádi jsme se s vámi spojili.

Zdroj: https://danielscranton.com/you-are-surviving-the-fourth-dimension-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

Zpět