679 Událost 2020 Michael Love

[ Ezoterika ] 2020-12-18

pozn. je to blbost, ale také možnost zjistit, proč.. a má to hezké obrázky hned tady na tom videu
https://www.youtube.com/watch?v=WeNcApKqWKU&feature=youtu.be

Speciální zpráva pro starseeds nové Země z úrovně 5d!

Celý rok jsme mluvili o události 2020, protože všechny Plejádské a pozemské aliance skutečně ukazují, že hlavní kosmická událost nastane za pouhé 3 pozemské dny!
21. prosince 2020 se na nebesích otevře nebeská hvězdná brána, která je úsvitem nového zlatého věku Vodnáře a prvního dne satyugy centrálního slunečního světla! V ranních hodinách zimního slunovratu konečně svitne dlouho očekávaná nová éra světla a zrodí se nová 5D Země!

Kosmické brány budou plně otevřeny 21. prosince, což umožní silným proudům kosmického světla vstoupit do zemské atmosféry a upgradovat veškerý vnímající život ve Sluneční soustavě na božštější řád!

V tento velkolepý den Země nastává mocné a velké spojení Jupiteru a Saturnu. To, o čem mluvíme, je mnohem hlubší a má některé ohromující důsledky! Několik hlavních vesmírných cyklů v tomto historickém bodě se chýlí ke konci a novému začátku. Po dobách v temnotách se Země konečně přesune zpět do světla centrálního slunce, které je zde poprvé od dob Atlantidy. Starseeds vytrvali po dobu, která se může zdát věčností, aby se toto světlo vrátilo na planetu Zemi! Ze světla jsme přišli a do světla se nyní také vracíme!

Gaia není koule, ale ve skutečnosti je geocentrický, elektromagnetický, samostatný vesmír skládající se ze čtyř soustředných plochých prstenců fyzické země spirálovitě vycházejících z osy nulového bodu ve středu roviny! Samý střed této obrovské pozemské soustředné roviny je známý jako osa nulového bodu označovaná jako magnetický severní pól Země! Nad všemi poli energie třetí dimenze, na našich severních a jižních koncích, jsou další země obývané jinými mimozemskými civilizacemi, které jsou velmi skutečné a velmi přítomné! Tyto koexistující pozemské říše jsou tím, co bychom mohli nazvat mimozemským, vnějším a vnitřním prostorem nebo mimozemskou vnější a vnitřní zemí! Každá z těchto zemských domén má svůj vlastní ekosystém, sluneční soustavu a roční období, která rezonují na vyšších frekvencích. Každá pozemská doména má své vlastní Slunce a měsíce, což by bylo našich současných sedm putujících hvězd! Při pohledu zevnitř každé z těchto pozemských sfér je každá jako úplný a jediný svět, který existuje! Každá zemská doména je oddělena elektromagnetickým torusovým polem, které funguje jako dimenzionální bariéra a udržuje každý svět oddělený!

Existují čtyři fyzické humanoidní původní rasy, které obývají tyto čtyři pozemské prsteny a které jsou spojeny s vytvořením každého z nich! Hyperborejci, Lemuřané, Atlanťané a Árijové. Současná pozemská civilizace je člen 5. zdrojové rasy, Árijanů. Existuje další zdrojová rasa zvaná Polareani (Plejáďané), kteří přebývají ve středním pozemském prstenci Země, který se nachází uvnitř planety na magnetickém severním pólu! Polareani jsou hlavní zdrojová rasa, která vysazovala všechny ostatní zdrojové rasy Země. Semi-éterická, s průsvitnou modravou kůži, bytosti páté dimenze světla, kteří obývají tuto planetu!

Všechny starověké kosmické kalendáře vytvořené a zanechané zdrojovými rasami považují za hlavní cyklus Země 24.000 let - aztécké a mayské kalendáře, egyptský kalendář, kámen dendra, čínská a indická kola dharmy a další starověké kosmologické a univerzální hodiny a kalendáře. Každá ze zdrojových ras trvala přesně 24 000 let neboli jeden kosmický den, cyklus zvaný jedna epocha! Je rozdělena do osmi věků yugy, každý věk yuga trvá 3000 let! V prosinci 2020 přecházíme ze čtvrtého na pátý!

Nejenže všechny tyto starodávné kosmické kalendáře ukazují, kde jsme a co se stane, ale všechny informace prezentované pozemské alianci přímo světelnými silami ukazují, kde jsme a co se na Zemi stane! Za tři pozemské dny těžká kali yuga temnoty končí a začíná nová satayuga světla, svobody a vzestupu! 21/12 je také konec drsného věku ryb a prvním den nového zlatého věku vodnáře na kosmických hodinách! Toto je dávno předpovězená doba, kdy by se planeta znovu přesune do období osvícení! 21. prosince 2020 se planeta přepne do zcela nového galaktického cyklu!

Velký galaktický posun 12/21
Cykly směn, které nastanou za tři pozemské dny, se nazývají základní směny, ke kterým dochází každých 6000 let! 21. prosince 2020 nejen že máme posun ve zvěrokruhu, ale také současně zažijeme fyzický sluneční posun, který označí všechny změny, ke kterým dochází v přesně stejném okamžiku! Simultánní dvojitý posun 21/12 je známý jako kosmické nebo galaktické zarovnání! Galaktické zarovnání 21/12 je velká kosmická sluneční událost, kterou uvidí a zažije každá vědomá bytost v našem vesmíru.

Velkolepá a vzácná sluneční událost je za účelem vyrovnání kosmické energie a vědomí v různých pozemských doménách. Dřívější kosmické posuny vyvolaly na Zemi velké změny planetárního vědomí, jako vzestup Lemurie a Atlantis! V průběhu roku dosáhne Slunce vrcholu kopule, která zapouzdří na Zemi teplé období a zemská osa se vyrovná do nejjižnější polohy obratníku Kozoroha.
21. prosince se přestane Slunce pohybovat po této trajektorii a v nulovém bodě zůstane po dobu 3 dnů! Slunce se poprvé za 6 000 let zastaví spolu se všemi ostatními čtyřmi pozemskými Slunci, ve stejné době a všechny v přímce na 3denní období napříč všemi doménami Země!

Tato historická kardinální sluneční událost vyprodukuje obrovské množství kosmické energie, kterou zažijí všechny bytosti v tomto vesmíru! Vícerozměrné solární zarovnání bude trvat tři dny, než se plně sladí, počínaje 21. a konče 25. prosincem. Po tomto 3denním období Slunce začne přecházet zpět do galaktické roviny a dojde k otevření vícerozměrných portálů mezi vyššími vibračními říšemi po dobu 7 dnů - od 25. do 31. prosince 2020! Elektromagnetická pole torusu mezi všemi čtyřmi pozemskými říšemi buď zmizí, otevřou se nebo oslabí.

Když se zlaté věky v různých pozemských říších překrývají, jelikož všechny začnou v příštích několika dnech, nejsou přítomna žádná magnetická pole torusu (dimenzionální bariéry) a všechny pozemské říše s vyššími vibracemi, které se překrývají, jsou plně otevřené a lze je překračovat dovnitř a ven svobodně a bez omezení! (pozn. tý jo, to by se mi líbilo, je navštívit, když dovolí, když to bude)

Je to proto, že během tohoto galaktického vyrovnání kmitají všechny pozemské říše ve stejném zlatém poměru frekvence a rezonance! Budete moci vstoupit do kterékoli z těchto vyšších sfér, ale pouze pokud jste připraveni! Mějte na paměti, že když přejdete do těchto dalších pozemských říší, cestujete také v čase! Tisíce let do budoucnosti, nebo tisíce let do minulosti! Ve velkolepém okamžiku, kdy jsou tyto portály otevřené, bude každý na Zemi také schopen vidět všechny různé bloudící sluneční soustavy všech domén jasně na obloze.

Tato kosmická sluneční událost bude vyzařovat energetický výbuch, který začne ve středu Země (na severu) a bude se spirálovitě pohybovat směrem ven k okraji a na velmi krátkou dobu se odrazí zpět ke středu. Tento kosmický výbuch sluneční energie spustí během tohoto období elektromagnetický výboj plazmy a uvolní světelné aury po celé planetě!

Záblesk vysoce vibrační energie aktivuje spící DNA, což vám potenciálně dá nadpřirozené schopnosti a silné zvýšení vědomého vědomí!

Mnoho starseeds Země již hlásilo velký skok ve svých úrovních vědomí se silným vědomím hlubších znalostí a schopností! Tato velká událost bude nejprve prožívána jako silný posun ve vědomí, který pocítíte a všimnete si! Stará 3D matice se již rozpadá, avšak po této události začne úplná dekonstrukce staré škodlivé konstrukce 3D. Jak se úrovně vědomí začnou zvyšovat po celé planetě, staré systémy již nebudou nutné a budou zcela nahrazeny!

Bytosti Země se již chystají otočit o 180 stupňů proti svým minulým pánům a toto hluboké posílení vědomí je bod zvratu! Všechny technologie určené k vypnutí lidského vědomí budou po této události plně neutralizovány! První účinek, který pocítíte, je sluneční vyrovnávací záblesk energie, který bude po několika dnech stále výraznější a znatelnější! 5D centrální sluneční světlo bude hmatatelně zažíváno na povrchu Země, což začne úplně reformovat vnější fyzický svět! Bude spousta znatelných energetických efektů. Silné, pozitivní energie začnou proudit po celé planetě a projeví se v každé části lidské civilizace! V tomto bodě začínáte svou cestu zpět domů, abyste se znovu stali úplnou božskou bytostí, kterou jste!

Všechna tajemství vám budou znovu odhalena a vše se nyní zásadně a pozitivně změní! Jak jsme řekli, příběh končí! Jak se zlatý nový věk Vodnáře připravuje na úsvit, světelné síly připravují poslední největší super globální masovou meditaci v lidské historii! Je velmi důležité, abyste se připojili! Plejáďané říkají, že během této globální meditace bude dosaženo velmi vysoké úrovně planetárního vědomí, což silným a pozitivním způsobem zcela změní osud planety Země!

Váš osud je napsán ve hvězdách a mluví se o něm ve starověkých textech a kalendářích, můžete se podílet na tom, aby se vše stalo! Nejúžasnější okamžik v historii Země!

Děkuji vám za příchod na Zemi a za vaši skvělou službu celému lidstvu!

Zdroj: https://www.facebook.com/100007178889998/posts/2698669070382363/

Zpět