681 Aštar na energii 21. prosince Kate Woodley

[ Ezoterika ] 2020-12-15

Ahoj a pozdravy!
Jsme zde. Připojilo se několik klíčových členů Galaktické federace světla.

Je vždy potěšením být ve vaší přítomnosti. Rozumíme tomu, proč jste k nám přišli. Spousta povyku o ničem. Smějeme se, když to říkáme, protože jsme se úzce naladili na vaše platformy sociálních médií, a chápeme, že existuje mnoho teorií, přesvědčení a mnoho protichůdných informací, pokud jde o to, co se skutečně stane kolem tohoto zimního slunovratu 21. prosince.

Nová energie přinese více míru.
Nebude to nic rušného, jak někteří tvrdí nebo očekávají. Vidíme, že stejně jako o všech slunovratech budou i nové energie, které budou implementovány. Jakýkoli slunovrat, ať je zimní nebo letní, přináší důležitý přechodový čas energeticky pro lidstvo - a pro Gaiu. Pro účely této konkrétní zprávy se zaměříme na slunovrat 21. prosince 2020. Začíná věk Vodnáře a tyto energie fungují jako červený koberec pro uvedení nové doby, nové éry, která z dlouhodobého hlediska přinese mnoho harmonie a mnoho míru.

Nebude to znamenat žádnou velkou událost. Nebude to označovat sluneční erupci. Přejeme si, abychom mohli sdílet tuto novinku, protože chápeme, že mnozí, ne-li většina z vás, kteří budou poslouchat a číst tuto zprávu, jsou docela nervózní a nadšení pro vzplanutí. Ale ještě není čas. Ještě nemáme pocit, že v lidském kolektivu bylo dosaženo bodu zlomu. Energie, které přijdou kolem 21. prosince, jsou důležité. Jsou mocné a budou intenzivní. To však neznamená, že je intenzivně pocítí lidstvo.

Energie slunovratu bude mít na každého jiný dopad. Pro ty, kteří stále spí a ještě si to plně neuvědomují, vytvoří trochu probublávání povědomí, menší otřesy, které pomohou zvýšit jejich osobní vibrace do bodu, kdy budou vnímavější k informacím a duchovní otevřenosti. Neznamená to, že to vyvolá jejich probuzení. Znamená to, že je to posune o úroveň blíž k možnému probuzení.

Probuzení každého se musí uskutečnit v božském načasování na jeho duchovní cestě. Musí se sladit s tím, co je v souladu s jejich největším dobrem. Pro ty z vás, kteří jste vzhůru a jste vědomí, tato příchozí energie moc nezmění, protože už jste vzhůru. Ale vidíme, že vytvoří jiný druh otřesů: lze je označit jako naladění, kdy budou všechny zbytkové nebo zadržené energie a emoce, které vám již neslouží, snadněji odstraněny a uvolněny.

Takže tento proces, tato malá vnitřní cesta, duchovní uvolnění může být pro každého z vás pociťováno a prožíváno odlišně. Pro některé to může být znatelné uvolnění, kdy může začít přemýšlet o zkušenostech nebo situacích, které vámi otřásly a které se záhadně znovu objevují ve vašem poli vědomí. Jediným důvodem, proč se znovu objevují, je možnost jejich uznání, řešení a propustění. Pro ostatní může být plynulejší verze s pocitem odlehčení. Pro některé z vás mohou být o něco intenzivnější emoce, vlny uvolnění a pro ostatní rychlejší uvolnění a zesvětlení.

Nevidíme, že by byl důvod upoutávat tolik pozornosti, kolik se děje, protože tyto energie neustále přicházejí. Chápeme ale, že 21. prosinec je sladěný se slunovratem. Znamená to z planetárního a astrologického hlediska seřazení planet, které označují nový začátek. Tento nový začátek nemusí být nutně viditelný nebo okamžitě hmatatelný ve vašich individuálních životech nebo na společenské úrovni. Je to prostě důležitý milník a značka této nové éry, úsvitu věku Vodnáře, jak mnozí z vás zmínili. Zaměřte se na jasnější budoucnost, po které toužíte.

Půjde o drobný posun. Ale všechny tyto drobné posuny jsou důležitým odrazovým můstkem. Některé jsou velké, jiné malé, ale všechny vás vedou správným směrem. Řekli bychom vám, abyste se nezaměřovali na 21. prosinec. Zaměřte se spíše na budoucnost, kterou si chcete vytvořit pro sebe na individuální i kolektivní úrovni. Jde o budoucnost. Jde o vázání volných konců, uzavírání toho, co vám již neslouží, a vytváření cesty pro nový růst, nové energie a vše, co je nové a vylepšené, protože právě o tom je tato energie. Zbavuje starého, aby uvedla nové energie, nový růst, i když to bude prožíváno v závislosti na tom, kde jste ve svém osobním duchovním vývoji.

Přejeme vám všem mír, protože se tyto energie pomalu začínají ladit způsobem, který potřebujete. Vězte, že můžete vyzvat nás a vaše Bytosti k podpoře, pomoci a vedení během této vnitřní cesty, kterou všichni zažijete.

Těšíme se, až se s vámi spojíme s mnohem velkolepějšími a důležitějšími informacemi o příštím roce: 2021! Mezitím vám všem přejeme mnoho světla a mnoho míru.

Zdroj: https://ascensioncalling.com/ashtar-on-the-december-21st-energies/

Zpět