6793 Ptačí HOAX Brian Shillhavy

[ Ezoterika ] 2024-06-20

Proč bývalý ředitel CDC Robert Redfield poslední 3 roky varoval, že "ptačí chřipka" bude horší než COVID?

Bývalý ředitel CDC Robert Redfield je dnes opět ve zprávách, kde propaguje své oblíbené téma, strašlivou "smrtící ptačí chřipku". Další letní repríza příběhu, který byl od svého debutu v kinech v roce 2006 za tehdejšího prezidenta George W. Bushe uveden na veřejnost několikrát. Již tehdy to byl podvod, a i když jsem v roce 2006 ještě nezaložil Health Impact News, měl jsem toho roku telefonát s Dr. Sherri Tenpennyovou ohledně knihy, kterou právě vydala s názvem "FOWL! Ptačí chřipka: Není to to, co si myslíte". Pandemie nikdy nepřišla, ale lidé na ní vydělali spoustu peněz a šli po drobných producentech drůbeže, aby ochránili velké komoditní drůbežářské provozy před konkurencí.

V roce 2015 během Obamovy administrativy znovu recyklovali obávanou "pandemii ptačí chřipky" a znovu začali ničit drůbeží farmy, zejména v Iowě, státě, který produkuje nejvíce vajec. Oznámení o "pandemii" jim umožnilo přijmout určitá opatření a vyvolat strach mezi veřejností, ale opět z toho nic nebylo, kromě toho, že některé drůbežářské provozy přišly o spoustu peněz, zatímco výrobci vakcín vydělali.

NY Post 2. května 2015:
https://nypost.com/2015/05/02/iowa-declares-state-of-emergency-over-bird-flu-outbreak/
Guvernér Iowy Terry Branstad v pátek vyhlásil stav nouze kvůli rychle se šířící epidemii ptačí chřipky a řekl, že celý stát je ohrožen šířením nemoci. Oznámení dává úřadům pravomoc vynucovat preventivní opatření. Bylo učiněno krátce poté, co státní zemědělští úředníci oznámili, že čtyři nové drůbeží farmy byly původně pozitivně testovány na virus. Iowa, stát s největším producentem vajec ve Spojených státech, je třetím státem, který vyhlásil stav nouze kvůli virové epidemii, která buď vedla, nebo povede k vyhubení až 21 milionů kuřat a krůt po celé zemi. Minnesota a Wisconsin vyhlásily stav nouze v dubnu. Výjimečný stav v Iowě platí okamžitě a bude platit nejméně do konce května, v závislosti na vývoji epidemie, řekl Branstad na tiskové konferenci. Opatření rozšiřuje úsilí státního plánu reakce na mimořádné události a povoluje různým státním subjektům přístup k dalším zdrojům, zásobám a vybavení pro sledování a potlačování epidemie chřipky. Umožňuje také odvoz a likvidaci infikovaných zvířat na veřejných, nebo soukromých pozemcích a mimo jiné ruší hmotnostní omezení pro nákladní automobily přepravující utracená stáda. Kromě toho tato akce umožňuje státním a místním orgánům činným v trestním řízení zřizovat kontrolní stanoviště a silniční zátarasy kdekoli ve státě, včetně oblastí mimo farmy v karanténě.

V roce 2022 bývalý ředitel CDC za Donalda Trumpa, Robert Redfield, oznámil, že přichází nová "pandemie", která se teprve musí stát, a bude mnohem horší než COVID, čímž znovu dokázal, že všechny tyto "pandemie" se nejprve vylíhly v myslích globalistů a pak byly oznámeny dříve, než se staly, jako by měli dar proroctví.

To, co uvedl před více než 2 lety, zní stejně jako to, co řekl tento týden. Letní repríza, že?
Zveřejněno na našem kanálu Bitchute v dubnu 2022.
Stejné představení bylo reprízováno i v roce 2023. Rozhovor v The Hill.
A nyní opět 3. přídavek tento týden, stejný scénář, který byl zjevně napsán před více než 2 lety:

Bývalý ředitel CDC předpovídá, že další pandemie bude z ptačí chřipky
https://www.msn.com/en-nz/health/other/former-director-of-the-cdc-predicts-the-next-pandemic-will-be-from-bird-flu/ar-BB1ok4SN
Bývalý ředitel amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) Robert Redfield uvedl, že příští pandemie by mohla být způsobena ptačí chřipkou. "Opravdu si myslím, že je velmi pravděpodobné, že se tak někdy stane, není to otázka jestli, je to spíše otázka toho, kdy budeme mít pandemii ptačí chřipky," řekl Redfield v pátek NewsNation. Dodal, že úmrtnost na ptačí chřipku bude pravděpodobně mnohem vyšší než na covid-19. Zatímco úmrtnost na Covid-19 byla 0,6 procenta, Redfield uvedl, že úmrtnost na ptačí chřipku bude pravděpodobně "někde mezi 25 a 50 procenty".

Co stojí za Redfieldovým apokalyptickým šířením strachu z "ptačí chřipky"?
Připomeňme, že Robert Redfield je součástí zločineckého gangu Bill Gates/Anthony Fauci/Deborah Birx, který začal se svými zločiny proti lidskosti již v 90. letech, když hledal vakcínu, která by vyléčila podvod s HIV/AIDS. Znovu se setkali a všichni se dali dohromady v roce 2020 poté, co jim Donald Trump doslova dal $miliardy, aby našli vakcínu proti podvodu s virem COVID-19, a spustil vojenskou kampaň "Operace Warp Speed", která zavraždila a zmrzačila miliony lidí. Vzhledem k tomu, že Redfield je lékař, první věc, kterou musíte udělat, je zjistit, zda openpaymentsdata.cms.gov o něm mají nějaké záznamy o přijímání úplatků od velkých farmaceutických firem, a opravdu, mají.
https://openpaymentsdata.cms.gov/physician/464685

Od roku 2020 do roku 2022, což je poslední rok, za který mají záznamy (záznamy za rok 2023 by měly být aktualizovány každým dnem), obdržel 360 093,00 USD v 16 platbách od jediné společnosti: Roche Diagnostics Corporation. Tento časový rámec je zajímavý, protože vrcholí v roce 2022, ve stejném roce, kdy Redfield zahájil svou kampaň na šíření strachu z ptačí chřipky. Dále projdeme zprávy na "Roche Diagnostics Corporation", abychom zjistili, zda se v poslední době objevily ve zprávách o nějakých nových produktech "ptačí chřipky", a BINGO!

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/20/why-has-former-cdc-director-robert-redfield-been-warning-that-the-bird-flu-will-be-worse-than-covid-for-the-past-3-years/

Zpět