6792 Kryon: Mystéria v lidském těle 2 Lee Carroll

[ Ezoterika ] 2024-06-23

Zdravím vás, já jsem Kryon magnetické služby.

Je možné změnit vaši DNA? Zkoumali jsme to již dříve a řekli jsme ano, ale ne tak, jak si myslíte, že by se to změnilo, nebo dokonce změřilo. Přichází nový systém. Nazvali jsme to proroctvím, protože mluví o budoucích životech pracovníků světla a starých duší na této planetě. Postoupili jste ze staré energie do té míry, že dojde k úplnému vymazání všech druhů karmické energie. Nepřenese se to do vašeho dalšího života. Mnozí z vás, staré duše, přijdou čistí. Nebude existovat žádná karmická energie, a ve vaší Akáše záznamy všech energií minulých životů budou také pryč. To je naprostý odklon od všech náboženských dějin, od všech duchovních dějin, které závisely na těchto věcech, aby utvářely a tvořily životy a to, co jste dělali a jaké byly vaše touhy. Představte si, že chybí.

Takže tady je kanál, který vám řekne, co je nahradí. Možná vás to nenapadlo. Předložili jsme pro to případ. Řekli jsme: Proč byste vůbec přenášeli starý energetický systém do nové energie? Někteří z vás to viděli přicházet. Někteří z vás si mysleli, že to možná bude pomalé. Není to zdaleka tak pomalé, jak byste si mysleli. Až příště někdo z vás přijde, budete vědět, kdo jste. Začnete od začátku. Nebudete muset znovu projít ničím z toho, čím jste si museli projít vždycky. Budete na cestě k učení se mistrovství. Reakce, nebo nereakce lidské bytosti na věci, moudrost, která přichází s mistrem, to je to, co se budete učit příště - škola mistrovství, ne škola Akáši. To jsme vám říkali. To byl poslední channeling.

To, co vám teď řeknu, je to, co se děje s vaší DNA. Mnohokrát jsme vám říkali, že přicházíte s 23 páry chromozomů. Jste 23 verzí lidské bytosti a to není verze, kterou najdete před několika sty tisíci lety. Vaše věda vám to nyní ukazuje. Nepocházíte z toho, co si myslíte, že byli vaši lidští předkové. To jsem si nevymyslel a to nemusí být nutně esoterický fakt. Antropologové, vědci, začínají zjišťovat, že nejste jako vaši předkové. Došlo k totálnímu a úplnému zlomu v evolučním systému, měřítku, časové ose, jakkoli chcete říct, a najednou jste měli 23 chromozomů. Řekli jsme vám, že je to intervence.

Téma tohoto kanálu je mnohem velkolepější. Nemáte 23 chromozomů. Máte jich 24, ale jen 23 z nich je studováno a viditelné vaší vědou. Stále se díváte na věci, vizuálně stále zkoumáte věci v trojrozměrném světle. Stále se díváte na to, co si myslíte, že tam je, na základě čtyř dimenzí, ve kterých sedíte. Ale když se začnete dívat na věci multidimenzionálním způsobem a budete mít nástroje k měření, objevíte ve své DNA 24. pár. Byla vám dána další sada, multidimenzionální sada, 24. pár. Jen tam ležel a nic nedělal. Ten 24. pár je z hvězd. Ti, kteří jsou esoteričtí a chtějí to slyšet, pozorně poslouchají. Ti, kteří jsou vědečtí, jsou připraveni to vypnout, protože je to prostě příliš bizarní. Než to tedy vypnete, dovolte mi, abych se vás zeptal: Opravdu si myslíte, že víte, jak vše funguje? Jednoho dne se budete smát tomu, co dnes neznáte. Jednoho dne si řeknete: "No, to bylo předtím, než jsme objevili nástroje, které nám ukazují zbytek příběhu."

Tyto nástroje jsou multidimenzionální a osvítí a ukážou toho tolik zde ve vašich tělech. Kvantoví biologové již studují možnosti multidimenzionální buněčné struktury pro lidskou bytost, a to samozřejmě zahrnuje i DNA. Experimenty jsou velmi výmluvné. Jste multidimenzionální bytost a součástí toho je 24. pár chromozomů. Nyní se chystá 24 aktivovat. Lidská bytost, pracovník světla, stará duše přichází v příštím životě bez jakékoli karmy, bez jakýchkoli plánů, bez jakékoli Akášy. Co vytvoří instrukce pro mistrovství pokud nemáte žádný záznam o tom, kým jste byli, a není to ve vaší DNA? Esoterická moudrost vaší intuice. 24. pár je pár vaší duše. 24. pár obsahuje veškeré mistrovství a moudrost věků z hvězd. Nahradí to, co bylo vaší starou energetickou Akášou a vaší karmou, která už tam nebude. Místo této staré energie to, na co jste čekali.

Ti, kteří intervenovali před tak dlouhou dobou, vám to dali. Je to informace o vzestupu. Je to informace duše. Začíná zcela nové studium toho, kým budete. 24. pár začne zářit, osvětlovat a začne vás krmit informacemi, které přichází esotericky jako moudrost skrze vaši intuici. Vaše intuice, se bude rozšiřovat. Intuitivně budete vědět, co by mistr udělal dál. Intuitivně budete vědět, jak pomáhat ostatním. Intuitivně budete vědět, jak získat moudrost, která lidstvu unikala po stovky tisíc let.

Chápete nyní, proč může existovat naděje pro planetu? Jako by už neexistovala válka o planetu? Připravte se na to, že to bude atraktivní. Nebude to něco, kde budete tak odlišní, že se vám budou vyhýbat. Bude to přitažlivé. Lidé budou chtít vědět, co víte vy v této skupině. Nebude izolovaná a zaujatá. Bude to přijato a lidé budou chtít vědět, co víte. To je to, co se stalo pánům planety. Lidé chtějí být v jejich blízkosti, ale tentokrát vás bude tolik, bude to tak přitažlivé. Dostane se do vlády. Bude se proplétat k vynálezům, které jsou nové. Budete viděni jako ti, kteří mají moudrost, téměř šamanskou. A pak bude víc a pak bude víc. Evoluce funguje tímto způsobem.

24. pár - můžete změnit svou DNA? Už jste to udělali a teď to začíná reagovat na vaši změnu, na tento posun, na čas, ve kterém se nacházíte. Je čas na probuzení 24. páru, moudrosti. To je to, co nahradí chybějící Akášu, chybějící karmu, všechnu tu starou energii, která dovolila, aby se čas opakoval znovu a znovu. Bude to pryč. Bude chybět. Připravte se na něco krásného, na něco velmi atraktivního, na něco, co se vám bude líbit a čemu se bude říkat váš příští život. Je toho mnohem víc, co vám chceme říct, a my to uděláme, ale buďte si jisti, staré duše, že skutečně zažijete vzestup. Já jsem Kryon a jsem do vás všech zamilovaný.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/20/kryon-mysteries-within-the-human-body-part-2/

Zpět