6781 Tatarské dopravní systémy Peter B Meyer

[ Ezoterika ] 2024-06-17

V tomto článku jsou ukázány některé starověké high-tech nástroje, které přesvědčují naše čtenáře, jak zaostalí jsme dnes ve srovnání s předchozími generacemi, které skončily v roce 1940 jejich konečným zničením, organizovaným 2. světovou válkou. Je velmi pravděpodobné, že tato válka byla speciálně navržena tak, aby jednou provždy ukončila tatarskou civilizaci!

Žádné silnice ani letiště, jen plazma
Proč v Tartarii a ve Starém světě nebyly silnice ani letiště?
Existuje mnoho tatarských pozůstatků pohřbených pod bahenní povodní, které jsou objevovány po celém světě, ale neexistuje jediná betonová silnice, nebo letištní dráha, která by mohla být použita k přepravě lidí a zboží! Důvodem, proč ve Starém světě neexistovaly betonové silnice, železniční tratě a přistávací dráhy, bylo to, že lidé a zboží nebyli přepravováni vlaky, auty, nebo letadly, ale high-tech elektrickým plazmovým portálem. Podíváme-li se hlouběji do králičí nory, můžeme se divit, na co dalšího bychom mohli narazit, pokud jde o špičkovou technologii Starého světa! Mimochodem, věděli jste, že postavit stroj Plasma Portal je levnější a jednodušší než auto?

Dobrá věc na cestování pomocí plazmových portálů je, že se dostanete do cíle okamžitě, 100% bezpečně a zdarma, místo abyste cestovali autem, vlakem, letadlem, nebo jinak! Představte si, jak velkému dopadu na životní prostředí bychom se vyhnuli, kdybychom dnes měli Plasma Portal na cestách. Dokážete si představit, jak moc se svět změní, až se vrátíme k cestování na plazmovém portálu? Veškeré škody na životním prostředí způsobené výstavbou betonových a asfaltových silnic by se časem zvrátily a odstranily. Největší otázkou na rtech všech je, proč tuto technologii skrývají před veřejností? Odpověď není těžké najít: S dopravními systémy, jako je ten dnešní, kabala slušně vydělává, takže ignorantští lidé nedostanou to, co měli jejich předkové! Portál je vytvořen z notebooku s určitou frekvencí zvuku... Kolik znalostí bylo před lidstvem ztraceno, nebo utajeno?

Podívejte se, jak snadné je vytvořit portál

https://www.facebook.com/lathifah.ambarwati/videos/703288214781806/?extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&mibextid=1YhcI9R

https://www.facebook.com/watch/?extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&mibextid=1YhcI9R&v=703288214781806

Opuštěný a rozebraný Portál Starého světa se proměnil v most v Ioannině, která se nachází v severozápadním Řecku na břehu jezera Pamvotis, blízko hranic s Albánií, asi 70 km od pobřeží a 400 km od Athén! Alespoň našli něco užitečného pro tuto kruhovou ruinu, zbavenou špičkových elektronických součástek generujících plazmu, které umožňovaly okamžitou teleportaci lidí a zboží na libovolné místo na celé zemské rovině pod kopulí o průměru 5 000 km. Ve Starém světě lidé necestovali autem, vlakem, nebo letadlem, jako je tomu dnes, ale prostřednictvím portálů. Bez ohledu na to, jak pokročilý a rychlý bude náš způsob cestování autem, vlakem a letadlem, vždy to bude ten nejprimitivnější, nejdražší a nejnebezpečnější způsob cestování ve srovnání s portály. Na druhé straně ledové stěny severního pólu, v zemi Hyperborea, lidé cestují hlavně portály, mezi několika dalšími high-tech dopravními prostředky, 100% bezpečnými a zdarma.

Hyperborea za polárním kruhem byla zemí našich velkých božských předků a je stále na mapách v 16. století, než byla napadena Deep State cabal. Církev vytvořila chybnou teorii naší sluneční soustavy a požehnala všem válkám a ohavným zločinům, aby zabily lidského ducha. Vytvořili falešné křesťanství a další náboženství, jejichž posláním je podmanit si, zotročit a odstranit svobodu jednání lidské rasy. Tato náboženství se chlubí láskou, soucitem a lidskostí, zatímco uctívají Satana, předstírají, že uctívají Boha a prosazují opak, stejně jako všechny vlády a nadnárodní globální instituce, které řídí. Viděli jste fotografii Paní z Elche, vápencové busty objevené v roce 1897 v La Alcudia, archeologickém nalezišti na soukromém pozemku dva kilometry jižně od Elche ve Španělsku?

Tataři měli teleportační technologii!
Zařízení, které nosí Paní z Elche na hlavě, je ve skutečnosti high-tech rezonanční frekvenční stroj, který prolomí časoprostor a otevře bublinu multidimenzionální červí díry, která spojuje pole nulového bodu s naší 3D existencí, což umožňuje nejen okamžitou teleportaci, ale také cestování časem. S tímto high-tech zařízením na hlavě mohla Paní z Elche okamžitě cestovat kamkoli na světě pod kopulí, stejně jako cestovat zpět do budoucnosti, znovu navštěvovat svůj minulý život a vidět svou budoucnost.

width=
Vše, co je zmíněno v tomto článku a mnoho dalších z minulosti, je skutečný svět. Kdežto svět, ve kterém dnes žijeme, je povrchní, protože byl přeměněn na nejprimitivnější způsob života doby kamenné Všechny aspekty života byly vyvinuty pomocí pokročilých technologií a zmanipulovány tak, aby změnily způsob, jakým se spojujeme se svým pravým Já prostřednictvím naší DNA. Ale to, co není ve svém přirozeném stavu, se nedá dlouho udržet, a tak to brzy skončí velmi velkolepou energetickou očistou našeho světa, o které už mluvili indiáni Hopi. Jakmile se všichni probudí, dokonce i náhle z velmi špatného snu, veškerá bolest a utrpení minulosti jsou okamžitě pryč.

Podle kmene Hopi, když se objeví Modrá hvězda Kachina, "vynoří se Pátý svět". To znamená, že z popela konce čtvrtého světa se zrodí nový svět. To vše připomíná mayská proroctví z roku 2012. Toto proroctví kmene Hopi, spolu se zmínkou o devíti symbolech, o kterých mluvili, bude manifestací události, která navždy změní svět. Cesta k této předehře bude sama o sobě událostí natolik důležitou, že všechno změní.

"Vědci a intelektuálové" 19. a 20. století nevynalezli ani neobjevili absolutně nic. Vysoká tatarsko-árijská civilizace extrahovala elektromagnetickou energii z éteru prostřednictvím hvězdných pevností, chrámových komplexů, kopulí, věží, minaretů a obelisků pomocí mědi. Energie byla zpracovávána a ukládána do toroidních cívek v horní části elektráren, které byly pokryty mědí a vždy umístěny pod věžemi. Jak rotující cívky uvnitř vytvářejí magnetická pole, elektrický náboj se generuje ve víru rtuti. Hinduistické elektrárny mají tuto funkci v horní části svých struktur. "V cívce složené z několika závitů drátu se magnetické pole závitů sčítá ve středu cívky a vytváří silné pole." podle Wikipedie. Měď má vysokou elektrickou a tepelnou vodivost a těží se od počátku lidské historie. Benátčané - "Féničané" - těžili měď v Novém světě - Americe a Cornwallu. Složité měděné ingoty používané na Středním východě a v Evropě se těžily a tavily v zařízeních v Americe. Podle ústní tradice amerických indiánů byla měď těžena "rusovlasými ´mořskými muži´ s bílou pletí, kteří přišli zpoza moře". Rtuť byla dodávána z dolů Almaden ve Španělsku, Huancavelica v Peru a New Almaden v Kalifornii. Přemýšlejte o tom, jak vyspělé byly naše předchozí generace a kde jsme dnes! Probuďte se co nejdříve, abyste dohnali čas, který jsme ztratili...

Informace částečně poskytl Gorgi Shepentulevski. Šiřte toto důležité historické poselství široko daleko. Doporučuje se, abyste provedli svůj vlastní výzkum, abyste usnadnili široké porozumění a lidskou jednotu. Udělejte si laskavost, zeptejte se každého spáče, zda chce volnou energii? Budou-li všichni probuzeni, bude to uvolněno! Podělte se o to se všemi, které znáte!

New Age je konečně tady! Zlato je nahoře a cabal dole! Je jasně vidět, že vlády jsou zastaralé. Je zbytečné pokračovat v současném záhadně zbankrotovaném systému, který utlačuje a ničím nepřispívá. Mnozí se budou ptát: kdy přijde změna? Vězte, že se to děje teď, pomalu, ale jistě! Není cesty zpět, rychlost změny závisí na probuzení mas. Šiřte informace!

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/17/tartarian-transport-systems/

Zpět