6780 Kevin Spacey a Jeffrey Epstein Kevin Hughes

[ Ezoterika ] 2024-06-17

Kevin Spacey přiznává, že létal s Jeffreym Epsteinem, lidmi z Clintonovy nadace a "mladými dívkami"

Během nedávného televizního rozhovoru s britským novinářem Piersem Morganem hovořil dvojnásobný držitel Oscara Kevin Spacey o své cestě s usvědčeným pedofilem a obchodníkem se sexem Jeffreym Epsteinem, lidmi z Clintonovy nadace a "mladými dívkami" během takzvané "humanitární cesty" do Afriky v roce 2002.

Spacey poprvé přiznal, že se s Epsteinem setkal během osmidenní cesty do Afriky v roce 2002, ale herec trvá na tom, že nikdy nebyl blízkým přítelem sexuálního delikventa. "Bylo to především proto, abych zvýšil povědomí a prevenci AIDS, a zejména pro matky, které měly HIV, aby dostaly léky, které potřebovaly, aby to nepřenesly na své děti, takže jsem řekl ano, absolutně," vysvětlil Spacey. Spacey tvrdil, že během cesty navštívili lékaře a zdravotní sestry, aby se dozvěděli o péči o pacienty, a dokonce strávili celý den s bývalým jihoafrickým prezidentem Nelsonem Mandelou. "Od té doby jsem se dozvěděl, kdo to je, a od té doby jsem se mohl vrátit a zjistit, že letadlo, kterým jsme letěli na tuto humanitární misi, patřilo Jeffreymu Epsteinovi," řekl Spacey Morganovi během rozhovoru. "Neznal jsem ho. Nikdy jsem s ním nestrávil žádný čas. Byl jsem s lidmi z Clintonovy nadace, s těmi jsem byl." Spacey se Morganovi přiznal, že i když tvrdil, že Epsteinovu identitu nějakou dobu "nezná", vzpomíná si, že v Epsteinově přítomnosti cítil úzkost.

"Nechtěl jsem být v blízkosti toho chlapa, protože jsem měl pocit, že na té cestě do Jižní Afriky vystavil prezidenta riziku, protože tam byly mladé dívky. Říkali jsme si: ´Kdo je ten chlápek?´" uvedl Spacey. "Je velký rozdíl mezi tím, když si nepamatuji, jestli jsem byl na něčím ostrově, a tím, když si nepamatuji, že jsem potkal nějakého muže a nějakou ženu na humanitární cestě, kde jsem se soustředil jen na to, co jsme tam dělali."

Spacey byl také viděn, jak se stýká s Ghislaine Maxwellovou, Epsteinovou bývalou romantickou partnerkou a komplicem při obchodování se sexem, což vyvolává dojem, že ti dva měli blízký vztah.

Brzy po cestě do Afriky v roce 2002 byli Spacey a Maxwell spatřeni, jak se spolu smějí, když sedí na trůnech v Buckinghamském paláci. Během soudního procesu s Maxwellovou Epsteinův pilot vypověděl, že viděl Spaceyho spolu s dalšími celebritami na Epsteinových letech.

Spacey byl sám obviněn ze sexuálního obtěžování. V roce 2017 herec Anthony Rapp prozradil, že mu Spacey dělal sexuální návrhy, když mu bylo pouhých 14 let. Poté se s podobnými obviněními přihlásilo několik dalších mužů, což vedlo k tomu, že byl Spacey vyhozen z oblíbeného seriálu House of Cards od Netflixu a vyřazen z mnoha projektů. Obvinění sahají od 70. let do roku 2010 a týkají se občanskoprávních i trestních případů ve Spojených státech a Velké Británii. Spacey všechna obvinění popřel a britský soud ho loni zprostil obvinění ze sexuálního napadení. Květnové vydání dokumentárního filmu Spacey Unmasked však znovu přitáhlo pozornost k obviněním.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/17/kevin-spacey-admits-flying-with-jeffrey-epstein-clinton-foundation-people-and-young-girls/

Zpět