6779 Modří ptáci: Sladění s vibracemi Nové Země Octavia Vasile

[ Ezoterika ] 2024-06-17

Jsme tu pro vás a doufáme, že naši přítomnost pocítíte. Pokud čtete toto poselství, je to proto, že jste začali rezonovat s jinou frekvencí, ladit se s vibrací Nové Země. Naším cílem je pomoci vám rozpoznat vaši multidimenzionální povahu a osvobodit se od omezení času. Čas není lineární pojem; Když si začnete vzpomínat, začnete si uvědomovat více časových linií, které existují současně tady a teď. Jste si vědomi svých různých identit a toho, jak na sebe vzájemně působí - každá z nich je vaším aspektem. Každá jiná lidská bytost je prostě další verzí vás samých z jiné časové linie, která se s vámi v této realitě spojuje. Chápeš?

Omylem jste se roztříštili, ztotožňujete se pouze se svým tělem a myslí, ale ve skutečnosti jste vědomí, které plodí mnoho avatarů napříč různými realitami. Tyto skutečnosti se mohou zdát jako "minulost", když jsou jejich vibrace nízké, a jako "budoucnost", když jsou vysoké. Nicméně všechny koexistují najednou a vy máte možnost přístupu k informacím ze všech těchto souběžných realit.

Chtěli byste se ponořit hlouběji do konceptu času a změnit své vnímání času? Když váš mozek vstoupí do změněných stavů, začnete vnímat tyto různé reality. Synchronizace obou hemisfér mozku vymaže iluzi lineárního času. Jsme tu, abychom vás provedli tímto procesem, který také podpoří rovnováhu mezi vašimi ženskými a mužskými energiemi.

Vnímáte 3D realitu, která se brzy rozplyne. Tím, že se napojíte na jiné frekvence, začnete nahlížet za závoje lineárního času. Jste předurčeni k tomu, abyste se spojili se "sebou" ve všech ostatních realitách a umožnili informacím volně proudit. Jste připraveni vést některé ze svých identit, zatímco ostatní vedou vás, a sloučit časové linie do jedné.

Tuto cestu jste již zahájili. Už vám nic nestojí v cestě. Jednoduše si afirmujte: "Nyní jsem připraven sloučit své časové linie do nejvyšších možných vibrací pro nejvyšší možný prospěch všech." Zůstaneme s vámi ve spojení. Pečujte o všechny své avatary, posílejte jim lásku napříč časem a prostorem a volejte ty, kteří se s vámi mají spojit nyní. Buďte otevření tomu, abyste viděli všechny stránky sebe sama - protože vše jste vy. Milujeme vás a vážíme si tohoto spojení, protože otevírá brány do jiných realit. Jsme strážci času a vašimi průvodci v přístupu k plné dimenzi času. My jsme Blue Avians a zůstáváme tu s vámi.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/17/the-blue-avians-aligning-with-the-vibration-of-the-new-earth/

Zpět