6778 Omezení udušení života Owen Waters

[ Ezoterika ] 2024-06-17

Potýkáte se s finančními problémy? Je váš měsíční rozpočet zmapován do nejmenšího rozsahu a nic navíc vám nezbývá? Staly se vaše starosti s penězi obrovskou osinou v krku?

Pro duchovní lidi často jeden z hlavních důvodů, proč...
Chudoba může kvůli minulým životům postihnout duchovní hledající více než ostatní. V minulosti se vážně smýšlející duchovní hledající často vtělovali za účelem zkoumání života jako mnich, nebo jeptiška. Příslib chudoby, který s takovým rozhodnutím přišel, nebyl žádný problém. V té době to byl skvělý nápad. Koneckonců, v jejich životě služby je podporoval klášter. Problém je v tom, co se stalo později. Narodili jste se do tohoto života s plnou vzpomínkou na všechny své minulé životy - a sliby - ukryté ve vašem podvědomí. Sliby, které neměly datum vypršení platnosti, vás stále ovlivňují. Pokračují dál a dál a formují způsob, jakým vaše vědomá mysl vidí život. Mnozí z nás byli v minulých životech mnichy, nebo jeptiškami, zřekli se peněz a naučili se myslet, že peníze odvádí pozornost od duchovních snah. Pak se v tomto životě divíme, proč se peníze stávají tolik středem pozornosti, jednoduše proto, že jich nikdy není dost na zaplacení účtů!

Chudoba a prosperita
V mém případě jsem strávil celý tento život jako oddaný duchovní hledající. Zažil jsem chudobu a zažil jsem blahobyt. Jako dítě byla moje rodina tak chudá, že jsem byl jedním z mála dětí, které měly nárok na bezplatné jídlo ve škole. Nakupování pro zábavu nás nikdy nenapadlo; Oblečení a boty jsme vyměňovali pouze tehdy, když byly staré skutečně opotřebované. Později jsem se rozhodl, že místo toho zkusím blahobyt. Páni, to je rozdíl! Žil jsem v Beverly Hills 90210 ještě předtím, než se z toho stal televizní seriál. Řídil jsem zbrusu nové luxusní auto, které patřilo mně, ne bance. Neměl jsem žádné dluhy a užíval jsem si dobrých věcí v životě plnými doušky. V bohatých čtvrtích cítíte hmatatelnou auru pohodlí, která naplňuje vzduch. Ušel jsem celých devět metrů. Obleky a košile šité na míru, nablýskané rolexky, pětihvězdičkové večírky, které začínaly šampaňským a kaviárem. Byla to zábava, když jsem objevoval nový pohled na život, i když bylo únavné běhat celý den v kanceláři v tom "křeččím kolečku". Odvádělo to všechno pozornost od mých duchovních snah? V té době jsem se o spiritualitě dozvěděl více nových věcí než kdykoli předtím. Ta věc s mnichem mi nepřekážela, protože jsem nikdy v minulém životě nesložil slib chudoby. Kdysi jsem byl mnichem, když byl naživu Buddha, ale to bylo v době, kdy celá myšlenka slibu chudoby ještě nebyla vynalezena. Takže, nezatížen slibem chudoby, který může pronásledovat podvědomí člověka, jsem ukázal, že člověk může být chudý, nebo prosperující - ať tak či onak, neexistuje žádná překážka - je to prostě volba. Pokud vás pronásleduje přesvědčení, že chudoba je hned vedle svatosti, a neustále bojujete s placením účtů.

Jakou máte volbu? Můžete vyhrabat ten starý slib chudoby a vědomě se od něj osvobodit, i když si nepamatujete detaily z minulého života o tom, jak a kdy se to stalo. Chudoba dříve umožňovala mnichům a jeptiškám soustředit se na službu svým institucím. V dnešním komerčním světě však způsobuje vážná, život dusící omezení. Pokud chováte skrytou víru, že váš bankovní účet by měl být věčně prázdný, pak tím, že se zbavíte této nevědomé, omezující víry v chudobu, otevřete obrovské cesty k osobní svobodě.

Čeká vás život plný dobrodružství a objevování
V dnešním světě, zvláště když jste v důchodu, můžete usilovat o své největší radosti pouze tehdy, pokud máte potřebné zdroje. Cestování, studium, dobrodružství a koníčky, to vše vyžaduje finanční prostředky. Slib chudoby vám kdysi umožnil soustředit se na svůj účel. Dnes vám však může ujít mnoho potenciálně zábavných zážitků a příležitostí k rozšíření vědomí v životě. Chystám se vám dát způsob, jak se zbavit jakéhokoli slibu chudoby, který může přebývat ve vašem podvědomí. Jakmile uvolníte takovou bariéru své vlastní přirozené hojnosti, můžete si vytvořit nový život ve svobodě od finančních omezení. Myšlenky jsou kreativní. Když se zaměříte na záměr, přirozeností vesmíru je zformovat se do tohoto záměru. Vesmír je hojný. Pokud si myslíte, že máte nedostatek, vesmír vytvoří dojem nedostatku; pak bude váš život naplněn hojností nedostatku.

Chybějící část "Tajemství"
Samozřejmě, že prosperita se nezhmotňuje jen proto, že si to přejete. Záměr sám o sobě nestačí. Zákon stvoření má tři části: Záměr, Cítění a podstatnou třetí složku - Čin. Jaká opatření jsou nutná? Zvyšte hodnotu své služby společnosti. Všímejte si, co lidé potřebují, a pomozte jim se s tím spojit. Ať už potřebujete jakékoli nové dovednosti, abyste se stali užitečnějšími, existují knihy, které vás je naučí za nízkou, nebo žádnou cenu. Jakmile se zbavíte všech podvědomých slibů, které vám již neslouží, je naprosto v pořádku přijmout finanční výměnu energie za poskytnuté služby. Peníze jsou energetickým měřítkem vaší hodnoty pro ostatní. Jejich hojnost vám dává naprostou svobodu volby. Pravděpodobně jste slyšeli, že láska k penězům odvádí pozornost od duchovních snah, a tak to také je. Ale pojďme to udělat správně. Problémem je LÁSKA k penězům, ne peníze samotné, nebo praktický požadavek, že za své služby dostanete spravedlivě zaplaceno. Koneckonců, peníze jsou způsob, jakým se v tomto složitém moderním světě dělíme o svou práci. Už nejsme v zemědělském věku, kdy bychom vyměňovali brambory za mléko, oblečení, nebo dřevo. Specializujeme se na naši práci a používáme formu energie zvanou peníze jako prostředek směny pro nekonečné množství výsledků specializací jiných lidí. Pokud se netěšíte z plné svobody finanční hojnosti, kterou si jako duchovní člověk zasloužíte, proveďte následující uvolňovací cvičení. Výsledek může být jako rozdíl mezi dnem a nocí.

Tady je vaše vstupenka ke svobodě
Právě teď učiňte následující osobní prohlášení o propuštění. Vstupte do klidného stavu, nechte se inspirovat myšlenkou vědomého vesmíru, nebo konečného stavu Nekonečného Bytí a pak prohlašujte s pocitem; Silou, která mi byla propůjčena mou existencí v Nekonečném Bytí, nyní ruším všechny nevědomé sliby a závazky, které mi již neslouží. Děkuji jim za to, jak mi v minulosti sloužili, a nyní je propouštím. Nahrazuji je bezpodmínečnou láskou a hojností, která proudí celým Stvořením. JÁ JSEM nekonečná bytost."
Pokud vás druhý den pronásledují neodbytné pochybnosti o tom, zda si zasloužíte svou plnou hodnotu jako duchovní lidská bytost, která zlepšuje svět, opakujte tento proces. Pokud je to nutné, opakujte tak dlouho, jak je potřeba. Svět čeká, až se stanete svobodnými ve všech směrech, abyste mohli naplno využít svůj životní potenciál.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/17/life-choking-limitation/

Zpět