6775 Neioh: Bitva o Los Angeles Judith

[ Ezoterika ] 2024-06-23

Wikipedie - Bitva o Los Angeles
Bitva o Los Angeles, známá také jako Velký nálet na Los Angeles, je název, který soudobé prameny daly údajnému útoku císařského Japonska na kontinentální Spojené státy a následné protiletadlové dělostřelecké palbě, která se odehrála od konce 24. února do začátku 25. února 1942 nad Los Angeles v Kalifornii. K incidentu došlo necelé tři měsíce poté, co USA vstoupily do druhé světové války v reakci na překvapivý útok japonského císařského námořnictva na Pearl Harbor a den po bombardování Ellwoodu poblíž Santa Barbary 23. února. Původně se předpokládalo, že cílem vzdušné palby bude útočící síla z Japonska, ale ministr námořnictva Frank Knox na tiskové konferenci krátce poté označil údajný útok za "falešný poplach". Noviny té doby publikovaly řadu zpráv a spekulací o ututlávání, které mělo zakrýt skutečnou invazi nepřátelských letadel.


#####################################

Neioh - Přišli jste ve velkém množství bdělých snů. Tyto sny jsou podobné hrám s herci. Příběh se odehrává po vašem příchodu. Zatímco se příběh odehrává, opouštíte jeviště, abyste znovu navštívili jeviště života. V tomto sdělení se budeme zabývat scénářem, který se odehrál v raných fázích vašeho posledního bdělého snu. Možná jste ještě ani nedorazili. Vychutnejte si odvíjení příběhu za přítomnosti přátel a rodiny, kteří vám pomáhali velkou silou. Vraťte se se mnou do okamžiku, který u mnoha lidí vyvolal zmatek v podobě falešných představ. Protože se v mnoha oblastech na Zemi objevily diskuse a otázky, vyšší bytosti přináší uklidnění.

Incident je známý jako "Bitva o Los Angeles". Pro Galaktickou federaci to byl jen další okamžik pomoci. Psal se rok 1942 a lokalita Los Angeles byla plná aktivity se souběhem světel a zvuků na obloze. Spojené státy nedávno vstoupily do 2. světové války v reakci na překvapivý (pozn. orchestrovaný) útok japonského císařského námořnictva, které bombardovalo Pearl Harbor, a den poté došlo k bombardování oblastí poblíž Santa Barbary. Popírání jakýchkoli útoků a toho, co bylo skutečně viděno a zaznamenáno, způsobilo další zmatek a následovalo utajování.

Světla se rozprostřela po obloze se záblesky a barvami. Lidé na zemi měli rostoucí obavy, protože se zdálo, že se nad nimi rozptýlila válečná letadla. S řevem a hlasitými zvuky, kterým nebylo rozumět, se zjistilo, že se nikomu nic nestalo. Obyvatelstvo, které pozorovalo dění ve Spojených státech, zachvátil strach a paranoia. Nikdy však nepochopili, jaká ochrana se před nimi odehrála. V oblasti byla letadla japonské armády plná výbušnin. V jediném okamžiku byly tyto lety zastaveny s frekvencí přesahující jakoukoli kapacitu na Zemi.

Starší a velitel Wanovar z Arkturu a starší velitel Asopelah z Maia si byli velmi dobře vědomi situace. Na velkých mateřských lodích s flotilami propluly oblastmi Země a sledovaly všechny akce této zuřící války. Mnozí by zahynuli, ale tisíce by byly ušetřeny silou světla. Svobodná vůle byla povolena, ale v případě Los Angeles mnoho duší bylo vděčných za pomoc neznámou. Byli to přátelé a rodina z počátků Plejád, Arkturu, Síria a Andromedy. Tento okamžik změnil běh příběhu. Válka mohla skončit a bdělý sen mnoha hvězdných semínek pokračovat.

Frekvence mocně zasáhly letadla destrukce, když se vracely na své místo a základnu. Nikdo nebyl zabit, ale tato zkušenost zanechala okamžiky zmatku bez vzpomínek. Nebyly shozeny žádné bomby a všechna letadla byla vyčištěna, protože technologie byla odstraněna Galaktickou federací. Ti, kteří se dožadovali odpovědí, byli stejně zmatení jako piloti. Celý incident se stal drby po mnoho let přemýšlení.

Když se školy zavřely a rozezněly sirény, byly v dalších regionech vyhlášeny výpadky proudu. Kolektiv prožíval masový strach společně svými vlastními projekcemi. Po pravdě řečeno, byli ve větším bezpečí, než si mysleli. Přípravy na válku se rozšířily po celé zemi. Když bylo ve vojenské operaci nařízeno střílet na to, co bylo vidět, nestalo se nic jiného, než že náboje neškodně dopadly zpět na zem. Galaktická federace vyřadila všechny projektily, aby se proměnily v prach, nezbylo nic.

Postupem času byl celý incident vnímán jako planý poplach. Hlášení se změnilo, protože nepřišly žádné odpovědi. Japonci popřeli jakýkoli útok, ale velitelé věděli, že se něco stalo. Se vzpomínkami vymazanými silami světla šel život dál s myšlenkami na podvod těch, kteří chtěli válku. Každá válka končí tak, jak začala. Životy jsou ztraceny a následuje velké období uzdravování. Došlo k mnoha útokům a každý si emocionálně nesl jizvy a rány. Ztráty na životech byly během masivní 2. světové války obrovské. Ale útoky na Los Angeles byly zcela zastaveny světlem Galaktické federace.

Každý z vás je duše, která má dočasný bdělý sen. Nikdy nezažijete smrt, protože se vrátíte k původu, nebo zůstanete, abyste se posunuli do světla. V okamžiku přechodu budete ohromeni, když pochopíte role, které jste hrály na vaší nekonečné cestě. Těm, kdo jsou mírotvorci, říkáme: "Výborně." Pro duše, které vytvořily takové mírotvorce konfliktem, i vy jste sehráli roli v této hře, která končí. Vzpomenete si, kdo skutečně jste, protože Zemi pokryje masivní Světelný Portál!

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/18/neioh-the-battle-of-los-angeles/

Zpět