6774 Nadace Gatesových bioteroristy McCulloughova nadace

[ Ezoterika ] 2024-06-18

Nadace Gatesových věnovala 9,5 milionu dolarů na to, aby se viry H5N1 staly přenosnými na člověka

Gatesova nadace poskytla 9,5 milionu dolarů univerzitě UW-Madison a hlavnímu výzkumníkovi Yoshihiro Kawaoka na modifikaci virů H5N1, aby přednostně rozpoznávaly receptory lidského typu a účinně se přenášely na savce. Peníze @gatesfoundation byly použity také v projektu, který vedli jak Yoshihiro Kawaoka, tak Ron Fouchier (ten již dříve v Erasmus Medical Center upravil virus H5N1 tak, aby byl přenosný vzduchem na fretky). Poskytli další dvě mutace, které byly potřeba u egyptských virů H5N1 k vytvoření variant s "přenosnými vlastnostmi" pro savce, které byly identifikovány ve studii Kawaoka.
To naznačuje, že nadace @gatesfoundation financovala aktivity podobné bioterorismu zahrnující virus H5N1 a poskytla tak plány pro další špatné aktéry, kteří by mohli chtít vytvořit biologickou zbraň. (pozn. nebyl by nějakej vyhlazovací virus specifickej pro Gatese .. a jemu podobné?)

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/18/the-gates-foundation-gives-9-5-million-to-make-h5n1-viruses-transmittable-to-humans/

Zpět