6773 Plejáďané: Fantastická párty Vania Rodriguez

[ Ezoterika ] 2024-06-18

Drazí bratři z planety Země! JÁ JSEM KALIGHAL, velitel Plejádské lodi!
Mnohým z vás se stýskalo po mé přítomnosti a mohu vás ujistit, že mě také. Moc rád za vámi chodím, abych s vámi prohodil pár slov.

Právě teď je moje armáda dobře připravena, připravena na Velký den. Naše úzkost nám neškodí, protože přesně víme, jak se chovat a jak dopustit, aby některé pocity neměly škodlivé účinky na naše zdraví. Ale ano, i my jsme nadšení. Už jsem před časem řekl, že jsme si již připravili uniformy, abychom pro vás vypadali velmi pěkně; tak, aby dopad byl co nejmenší. Jsem si jistý, že mnozí nebudou mít problém nás pozdravit, popovídat si s námi. Vše bude velmi snadné a jednoduché. Ale bohužel víme, že pro drtivou většinu tomu tak nebude, protože mnozí nelibě nesou nesmysly, které byly v jejich světě vytvořeny ohledně mimozemšťanů.

Musíme souhlasit s tím, že mnoho věcí, které byly natočeny a prezentovány, není nic jiného než čistá pravda. Pravda o invazi, pravda o nadvládě a pravda o všem, co se na této planetě po dlouhou dobu dělo. Ale nedělají to proto, aby se prezentovali, dělají to proto, aby přinesli strach, abyste pochopili, že jsme vždy jeden krok od toho, abychom vás zabili a zničili. Že v našich srdcích není žádná dobrota.

Říkám vám, moji bratři, osvobodili jsme mnoho planet. Již jsme tvrdě bojovali, abychom zničili ty, kteří šíří ne-světlo. Náš život je v tomto smyslu neúnavný. Ale jsme vždy připraveni a velmi nadšeni se uvolnit, ať jsme kdekoli ve vesmíru. Byli jsme zde, po celé vaší planetě, již nějakou dobu a pozorovali vás. Učili se kulturu, učili se všechny druhy zvyků, které máte, abychom pochopili spoustu věcí. Způsob, jakým žijete a chováte se. Víme, že ti z nesvětla si na planetě vytvořili učedníky, a to mnohé. A jejich velmi důležití žáci, dělají důležitá rozhodnutí napříč zeměmi.

Války nekončí, jelikož se tak rozhodli. Mnozí si nepřejí, aby válka skončila. Chtějí, aby vás umíralo stále více a více a abyste se všichni báli nadvlády. Ale je mezi vámi mnoho lidí s osvíceným srdcem, kteří nás respektují. A co je nejdůležitější, ti nás již znají a stojí po našem boku. V okamžiku, kdy přistaneme na vaší planetě, budou první, kdo nás přivítá a ukáže lidem veškerou naši podporu, sílu, ale hlavně lásku, kterou k vám chováme. Ke každému z vás.

Chceme velkou párty. Chtěli bychom, aby to tak bylo. Že se všichni můžeme objímat, připíjet, tančit, dlouho, celou noc, se spoustou lásky a přátelství. Chtěli bychom, aby to tak bylo. Mám sen, že tento den přijde, ve kterém nás přivítáte oslavou a my budeme mít krásnou párty, naplněnou láskou a přátelstvím mezi národy. Nejen my, Plejáďané, ale všechny rasy, které jsou zde na vaší planetě. Je jich mnoho. A všichni očekávají totéž: oslavu, radost, společnost, přátelství. Jsem si jistý, že mnozí z vás to vibrují, chtějí to. A jsem si jist, že vy, kteří takto vibrujete, budete s námi, protože známe srdce, kterým můžeme důvěřovat. Známe srdce, která nás respektují. Láska přijde časem, ale je tu pocit vděčnosti za všechno, co děláme, a vidíme to i v jejich srdcích.

První okamžik bude.., řekl bych, zvláštní, jak pro nás, tak pro vás. Vidíme vás neustále, nebudeme se ničeho bát. Známe již lidskou rasu a prakticky všechny její variace. Ano, pro vás to bude okamžik velkého údivu, vzhledem k některým rozdílům, které máme. Barva pleti, velikost, tvary obličeje. A mnoho z nich není humanoidních. Jsou velmi odlišné.

Bude to tedy velmi zvláštní doba. S tím musíme souhlasit. Budete mít dlouhou dobu na to, abyste si zvykli, s tolika různými bytostmi a typy, které ve vesmíru existují. My, kteří jsme zde, máme jen málo příkladů toho, co existuje v celistvosti. Ale nebojte se, budete mít čas naučit se poznat nás, naše zvyky a obyčeje; Vyměňujeme si zkušenosti. Líbí se nám některé věci, které tady děláte. Opravdu se chceme dozvědět více o vaší stravě a vašich potravinách. Vidíme, že si s potěšením vychutnáváte pokrmy, které jíte. Chceme to zkusit, abychom viděli, jaké to je. Také vám ukážeme, co jíme. Už nemáme moc ve zvyku jíst, protože naše tělo už to nepotřebuje. Na našich planetách však stále máme jídlo. A máme dobré zásoby, které mezi vás můžeme rozdělit, takže o našich zvycích a životě trochu poznáte. Chceme uskutečnit mnoho výměn. Výměnu zkušeností, výměnu příběhů. Sedět u ohně, jako to děláte vy, a vyprávět si o našich dobrodružstvích, o našich bitvách. Věřím, že i pro vás to bude velmi zajímavé.

Takže, moji bratři, nejsme zlí. Nejsme tím, co se snaží namluvit. Jsme Bytosti Světla od páté dimenze výše. Náš život je vždy prožíván na základě lásky; v lásce a úctě. Dokonce i k těm, o kterých si myslíte, že si to nezaslouží. Z naší strany neexistuje žádný soud. Milujeme všechny stejně. Soud je něco, co má každá duše sama o sobě, protože sklízí to, co zasela. My nejsme ti, kdo soudí.

Jsme připraveni. Uniformy připraveny. Vše připraveno. Nazdobené lodě, abychom se vám mohli představit. A buďte si jisti, že tato zpráva se rozšíří po celém vesmíru a bude přenášena do mnoha galaxií. Jistě se s vámi mnozí budou chtít setkat, a vy budete vyprávět své příběhy. A co je nejdůležitější, řeknou vám, že se vyvinuli do vyšší dimenze s vědomím. Řeknou vám, jak to bylo těžké. Ale stálo to za to, protože vy teď za chvíli budete stejně vyspělí jako my, a pak bude večírek fantastický.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/18/the-pleiadians-a-fantastic-party/

Zpět