673 MONOLIT mix

[ Ezoterika ] 2020-12-17


https://www.youtube.com/watch?v=pt4scg6j-KI
Cosmic agency - sociální experiment, jsou falešné.
Skutečné jsou obdélníkové, v dokonalých geometrických proporcích. Všechno ve vesmíru jsou matematické frekvence. Všechno se projevuje "posvátnou" geometrií, obdélníkové portály Slunce 9x4x2. Posvátná geometrie je 9x6 = 54, 5 + 4 = 9. 9 - dokonalost..
Nikdo neví, odkud pocházejí nebo co jsou zač. Každý jen spekuluje. Forma pro to, co nemá formu, přítomnost, která si pamatuje, že existují další světy. Jsou formovány shora, ze Zdroje, jsou součástí samotného Vesmíru, stejně jako slunce a planety. Nikdo neví, proč se objevují; jsou pevný portál, na dotyk chlad, který pohlcuje světlo. Nic je nezlomí, nic do nich nepronikne, jejich hustota je obrovská. Jeden je poblíž Jupiteru (jako ve filmu 2001-Space Odyssey). Existuje také další na Ceres a další na Evropě (ve vesmíru). A jak řekl Stanley Kubrick, objevují se v dobách velkých změn. Proto lidé, kteří je umístili na Zemi, využili této chvíle pro svůj vtipný sociální experiment.
Jupiter a Saturn jsou materializací Duality v této sluneční soustavě, jeden negativní, druhý pozitivní. Jsou to jen planety, ale všechno ostatní jim dává toto břemeno. Saturn je federace, ale je regresivní, protože je neutrální. Jupiter je volná část, Karistus, říká se, že je to místo, odkud pocházejí lyřanské rasy, nikoli Lyra (podle Karistuse). Podle Yázhi jsou lyřanské rasy odnikud, jsou částí nekonečna jako všechno ostatní.
Letošní prosinec je numerologicky uzavřený kruh/12. Věk Vodnáře je změna, nový cyklus, připojený také k cyklickému času. Věci mají tendenci se opakovat, protože všechno je již napsáno. Mění se pouze tehdy, když si vědomí uvědomí, že se věci opakují, protože jen pozorování mění to, co je pozorováno. Ano, říkají, že všechno končí mými narozeninami, ale toho dne se nic neděje, 21. prosince mi bude 22 let. To je vše.

Elias Marat
Jeff Jacobs zachytil monolit visící na obloze při své jízdě po severozápadní pacifické dálnici.

Federace světla Blossom Goodchild Q: Co je zač monolit v Utahu?
A: Jsou to monitory, receptory, aktivátory, konektory a reflektory. Určitě to nejsou hračky. Jsou z materiálu, který se zatím může zdát pozemský, ale není. Není jich mnoho. Budou umístěny a objeveny ve vhodnou dobu. To, že byl ten Utahu odstraněn lidmi, není problém. Není nastaven tak, aby jej mohli zkoumat. Nebudou z toho vědět ani hlavu, ani patu. Bude pro ně záhadou, protože v tuto chvíli je spící. Jejich pozice jsou strategicky umístěny, aby se aktivovaly - ovládli pílíře, až budou připraveny k přijetí. Máme to pod kontrolou. Nastane čas, kdy je nestihnou odstraňovat. Pro některé to bude mít skutečný význam. Q: Proč se začaly objevovat nyní?
A: To je jednoduché. Nastal čas. Postupně se o nich dozvíte více.
Energie, kterí nyní vstupují vedou k 21.12. Neustále se zvyšují. Zvyšuje se síla. Jak ji postupně absorbujete, buďte k sobě laskaví. Posun se zvětšuje. Pro některé to může být jako probuzení z hlubokého spánku. Ti, kteří jsou již probuzení, budou cítit lehkost, jinou, než kterou dosud poznali. S energií přichází síla a spousta zmatků. Tato energie bude působit jako aktivátor, a také jako uklidňující balzám. Jak to budete vnímat, závisí na vašem stavu bytí. Ti, kteří jsou naladěni, mohou zažít určitá potvrzení. K ukotvení energií pomůže vaše vzájemné spojení. Vše je boží plán. Temnota téměř zmizela. Až budou struktury, jako monolity, běžné, bude spojení s jinými světy součástí vašeho každodenního života. Jste tady, abyste kotvili světlo.
Jste duše, která je součástí jednoty, společně měníte svět.

Blosssom 13.12.20
" ...monolity jsou umístěny na liniích mřížky a při aktivaci pomohou ukotvit novou 5D energetickou síť. Vznikne separace dimenzí (3D / 4D / 5D). Budete v dimenzi, s níž budete vibrovat nejvíce."
Monolity monitorují frekvence, energetickou magnetiku ve velké oblasti kolem každého z nich. Monitorují okolí a energetickou rovnováhu v místě ... aby bylo zajištěno, že jsou v souladu se svými "povinnostmi". V určitém okamžiku budou aktivovány dosud neznámou energií. Klíčem je Slunce při určitém uspořádání hvězd a planet. Před zapnutím musí být na svých místech (jeden je umístěn v obchodním centru Blackburn - lokace monolitu byla stanovena mnohem dříve, než bylo obchodní centrum postaveno). Objevují se po etapách, usazují energii do země. Mají mnoho cílených misí, které restartují. Celým systémem bude protékat energie, něco jako Stonehenge. Chovají se jako aktivátor. Pravděpodobně aktivují určité schopnosti/poznání duše, aby se otevřelo to, co leží za omezením planety. Jsou konektory k hvězdným systémům, k hvězdným rodinám. Odráží světlo a energii ze zdroje. Přecházíte na vyšší vibrace. Znamená to spuštění starého, dávno zavedeného systému. Restart planety, deprogramování nánosů systému.

Český monolit - Otrokovice u ZlínaCosmic Agency
http://channeling.safo.cz/detail.php?id=57
Swaruu - ... Kubrickův monolit ve Vesmírné odysee je velmi reálný. Zdá se, že je to matematicky dokonalý způsob, jak dát vědět o své přítomnosti v nízkých hustotách, v tomto případě třetí a pátá hustota a něco vyšší. Je to přítomnost pozorování projevu, je to "vidím vás". Forma, pro kterou nemá žádnou formu. Jak vám říkají ve filmu o Jupiteru, řekněte jim pravdu, ale aby to nikdo nevěděl. Víte, že Stanley Kubrick byl iluminát, i když se později bouřil, a monolit nedělá nic. Ale stejně jako ve filmu je to spojeno s vývojem nového života na měsících Jupiteru.
Robert Carbonell, epilog
"Monolit" ve 2001, Space Odyssey, je také portálem, všimněte si, že všechny portály této třídy mají stejný tvar a rozměry? Je to portál vstupu a výstupu, podle frekvence, s jakou se přibližujete?

Zdroj: https://goldenageofgaia.com/2020/12/05

Zpět