674 Energetické úpravy Shelley Young

[ Ezoterika ] 2020-12-11

Nacházíte se v energeticky intenzivní době. Rádi bychom vám nabídli několik energetických cvičení, které můžete použít pro rychlou nápravu nepohodlí.

Nevyváženost:
Pokud se cítíte nevyvážený, představte si světelný sloup z nebes procházející přímo přes vaše tělo a do země pod vámi. Jedná se o velmi vyrovnávací postup, který vám umožní připojit se k vašim domovům, které existují jak nad, tak pod závojem. To vám také umožňuje být podpůrným mostem světla mezi těmito dvěma světy.

Motání hlavy:
Pokud se vám točí hlava, jste rozptýlení nebo nejistí, doporučujeme uzemnit se. Projděte se naboso po zemi, nebo si lehněte na zem (ideálně na trávu, sníh, dřevěnou lavičku. Pokud to nejde kvůli klimatu nebo jiným omezením, můžete si představit, že stojíte na planetě a z vašich nohou vychází kořeny, které vás spojují se zemí. Může vám také pomoci kořenová zelenina, ořechy, čokoláda, syté jídlo nebo se jakákoli činnost zaměřená na péči a pohyb těla.

Obecné energetické nepohodlí:
Pokud cítíte nepříjemné energie, ponořte se do slané vody pro rychlé a účinné energetické čištění.

Nevyrovnanost:
Pokud se cítíte nevyrovnaní, pomůže meditace, nebo můžete jednoduše poslat svou duši do lepšího souladu s vaším záměrem, protože svou energetiku máte na starosti vy.

Odpor:
Pokud cítíte odpor vůči tomu, jak probíhá aktuální situace, požádejte o vedení své anděle nebo jakékoli vyšší bytosti, s nimiž pracujete, nebo cítíte rezonanci. To vám může přinést okamžitou úlevu, stejně jako procvičování vděčnosti, protože není možné být vděčný a zároveň vzdorovat.

Úzkost:
Pokud pociťujete úzkost, klíčem je přítomnost. Doporučujeme hrát hru, kterou nazýváme "právě teď". Vědomě hledejte, co se právě děje, co pracuje pro vás a podporuje vás. Například že máte teplo, střechu nad hlavou, spousta vzduchu k dýchání atd. Být v tomto okamžiku je vaším silným bodem, vždy na to pamatujte.

Kolektivní energie:
Pokud se cítíte silně ovlivněni energií kolektivu, doporučujeme spojit se s vaším srdečním centrem a nechat tuto energii expandovat, dokud vás úplně neobklopí bílým světlem. Od tohoto okamžiku se stanete nositelem energie, nikoli jejím lapačem. Jakmile se rozhodnete vést se svým srdcem, můžete se také rozhodnout poslat kolektivu lásku a podporu.

Pocit ohromení:
Pokud se cítíte ohromeni, je to znamení, je na čase, abyste požádali o pomoc a byli ochotni ji přijmout. Pro ty, kteří jsou na cestě osvícení, je často obtížné přijímat, protože je pro ně mnohem příjemnější dávat, ale je nezbytné, abyste přijali součást toku toku dávání i přijímání. Navíc ostatním dává radost, že vám mohou posloužit! Nechte se milovat a podporovat z obou stran závoje.
Existuje pouze několik energetických prostředků, které vám mohou pomoci. Doporučujeme vám zvědavost, experimentování a hledání toho, co vám vyhovuje. Samozřejmě, ke každé energetické úpravě, kterou provedete, by mělo být přistupováno jako k jemnému a milujícímu přesměrování, provedenému z prostoru lásky, přijetí a povzbuzení. To, co právě děláte, není maličkost, proto vás žádáme, abyste se k sobě vždy chovali s láskou a porozuměním, které si všichni zasloužíte.

Zdroj: https://tinyurl.com/yxp7xg44

Zpět