6726 Životní gobelín: Fušování do toho a tamtoho Brenda Hoffman

[ Ezoterika ] 2024-06-12

Jste uprostřed divoké jízdy bez velkého pohodlí. To, co si přejete, je schopnost vědět, kdy a jak budete v každém okamžiku reagovat. To je během této jízdy nemožné, protože tu zachytíte trochu vzrušení, tam strach a tam nudu. Nic není takové, jaké bylo, takže i když se pokusíte zopakovat to, co pro vás bylo kdysi správné, pravděpodobně vám to, nebo ono bude připadat bez života. Vyvíjíte se tak rychle, že to, co bylo vhodné dnes ráno, pravděpodobně nebude dnešní večer. Uprostřed tohoto vnitřního otřesu zjistíte, že se odnikud zdánlivě odnikud vynořují nové zájmy, které vám pomohou prozkoumat více oblastí, než jste si mysleli, že je možné.

Také se budete snadno nudit, takže budete přeskakovat z jedné činnosti a osoby na druhou - možná s nějakým vnitřním studem, nebo dokonce strachem. Osoba, kterou jste byli ve 3D, byla opatrnější. Mé nové já někdy vypadá jako nevyzpytatelné dítě - ˝Chci tohle, ne tohle a tohle.˝ Dítě v cukrárně se svobodou vybrat si, co si přeje, kdy chce

Onemocníte se všemi dostupnými možnostmi, jak se to často stává dětem v cukrárně? Možná, ale je pravděpodobnější, že se budete nudit, než onemocníte. Množství možností, které jsou nyní k dispozici, nemusí být nutně vašimi konečnými volbami, ale místo toho volbami, které vám umožní vědět, že vaše možnosti již nejsou omezeny na ty, které jsou nabízeny během vašich 3D životů. Každá část vašeho života je určena k prozkoumání a rekonfiguraci.

Vaše průzkumy nebudou tak ohromující, jak možná nyní očekáváte, protože stejně jako se vám otevřely nové možnosti, otevřely se vám i nové dovednosti. Místo toho, abyste byli zahlceni, objevíte schopnost přeskakovat mezi mnoha možnostmi a vybírat ty, které jsou dnes nejzajímavější - ale ne nutně zítra.

Pokud se vrátíte k myšlenkám na 3D evoluci dítěte, vzpomenete si, jak bylo chrastítko jeden den nesmírně zajímavé a druhý den učení se chodit. Tak to bude i pro vás. S tím, jak se budete emocionálně a fyzicky vyvíjet, se bude vyvíjet mnoho oblastí zájmů a odborných znalostí.

Fáze, do které nyní vstupujete, je jakýmsi přivítáním, které vám umožňuje znovu a znovu přehodnocovat své možnosti, jak dospíváte do svého nového bytí. Příštích několik dní není trestem, ale spíše rozšířením vašich znalostí, které vám umožní vybrat si, co je pro vás v danou chvíli to pravé, a odhodit to, co vám již neslouží.

V jistém smyslu svlékáte svou starou kůži a přizpůsobujete se kůži s novými možnostmi, kůži, která se také zbaví, jak budete dále dospívat v nové já.

I když tato poslední myšlenka zní zlověstně, jen málo se liší od toho, co platilo pro vaše 3D já, když jste dospívali z kojence do dospělého a pak do seniora - s každým dalším dnem jste svlékali kůži a zájmy. Z 3D kojence se nemůžete vyvinout v seniora bez mnoha fází mezi tím.

Dovolte si tedy vyvíjet se tempem, které je pro vás to pravé, a také prozkoumejte zájmy a aktivity, které vám na této cestě pomáhají.

Toto je nový svět a vy jste nová bytost s fázemi a zájmy, které mají jen málo společného s tím, kým jste byli ve 3D - stejně jako dítě má jen málo společného se svou starší bytostí. Budiž. Amen.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/12/life-tapestry-creations-dabbling-in-this-and-that/

Zpět