6714 Zlatý trojúhelník Brian Shillhavy

[ Ezoterika ] 2024-06-08

Objevil se nový ˝zlatý trojúhelník˝, který má udržet americkou a izraelskou sionistickou agresi na uzdě?

Většina zpráv v alternativních médiích v posledních několika dnech byla velmi apokalyptická, což naznačuje, že jsme na pokraji eskalace světových konfliktů do jaderného konfliktu s Ruskem. A přesto, jakkoli je snadné pokrýt obě strany jakéhokoli současného geopolitického problému pouhým čtením anglických zpravodajských webů vydávaných všemi zeměmi, které jsou v současné době zapojeny do konfliktů po celém světě, zdá se, že jen málokdo se obtěžuje to udělat a jednoduše papouškuje příběh, který je mezi jejich čtenáři nejpopulárnější a láká nejvíce kliknutím. Opravdu se Rusko chystá eskalovat svůj konflikt s NATO do otevřené jaderné války? Ne podle ruského prezidenta Vladimira Putina, který se touto otázkou zabýval, když se včera setkal s šéfy hlavních světových zpravodajských agentur v Rusku, a údajně uvedl: Podívejte, někdo si představoval, že Rusko chce zaútočit na NATO. Úplně jste se zbláznili? Jste tlustí jako tento stůl? Kdo vymyslel tenhle nesmysl, tyhle kecy? Vím, že většina Američanů bude v tomto bodě namítat a prohlásí, že Putinovým slovům nelze věřit, a i když s tím nesouhlasím, existuje spousta dalších důkazů, na které je třeba se podívat, které dnes představím v tomto článku, aby naznačovaly, že Putin nelže, když říká, že Rusko nemá touhu postavit se NATO. Velká část strachu z ˝jaderné války˝, který byl zveřejněn v posledních několika dnech, se soustředí na Putinovu reakci na skutečnost, že USA a Evropa nyní otevřeně přiznávají, že dodávají zbraně na Ukrajinu, aby byly použity k útokům uvnitř Ruska. (pozn. obávám se, že s důvěryhodností je to daleko horší na opačnou stranu)

Zde je to, co údajně řekl včera na toto téma:
˝Přemýšlíme o tom, že pokud někdo považuje za možné dodat takové zbraně do válečné zóny, aby udeřily na naše území a způsobily nám problémy, tak proč nemáme právo dodávat naše zbraně stejné třídy do těch regionů světa, kde budou prováděny útoky na citlivá zařízení... Odpověď může být asymetrická. Budeme o tom přemýšlet.˝ Všimněte si, že neexistovala žádná hrozba skutečného odpálení jaderných zbraní, ale ˝asymetrické˝ reakce, včetně dodávek raket dlouhého doletu ˝do těch regionů světa, kde budou prováděny útoky na citlivá zařízení˝, stejně jako to, co USA a NATO v současné době dělají na Ukrajině. Které země by mezi ně mohly patřit a do kterých zemí by Rusko mohlo poslat rakety dlouhého doletu? Pravděpodobně Írán spolu se svými zástupci, jako je Hamás, Hizballáh atd, stejně jako někteří bývalí členové Sovětského svazu, kteří nejsou součástí NATO. Pokud jde o jejich politiku jaderných zbraní, Putin je citován, jak říká: ˝Máme jadernou doktrínu, podívejte se, co je psáno. Pokud něčí činy ohrožují naši suverenitu a územní celistvost, považujeme za možné použít všechny prostředky, které máme k dispozici,˝ řekl Putin na setkání se zástupci mezinárodních tiskových agentur na okraj Petrohradského mezinárodního ekonomického fóra. ˝Je to velmi těžké téma. Spojené státy jsou jedinou zemí, která použila jaderné zbraně ve druhé světové válce - Hirošima, Nagasaki, 20 kilotun. Naše taktické jaderné zbraně mají 70-75 kilotun, takové jaderné taktické zbraně.
Nepřivádějme se nejen k jejich užívání, ale ani k hrozbě použití,˝ dodal.

Jaké jsou šance útoku na pevninu USA?
V tuto chvíli podle mého názoru je to téměř nula. Největším důvodem je, že dokud se náš finanční systém nezhroutí a USA pak nebudou schopny platit své finanční závazky, všechny tyto země budou nadále prosperovat z obchodování s USA. A i když máme sankce proti Rusku, byly do značné míry symbolické a dále přiměly Rusko k tomu, aby více obchodovalo s Čínou, kam se například vyváží většina jejich ropy. Čína a USA jsou největšími ekonomikami na světě a jsou tak úzce propojeny, že jakékoli řeči o horké válce mezi Čínou a USA budou téměř vždy jen rétorikou, protože skutečná válka mezi těmito dvěma zeměmi je ekonomická válka, protože obě země jsou na sobě vnitřně závislé. Čína má obrovskou výhodu, pokud jde o výrobu a pracovní sílu, zatímco USA zůstaly silnějším národem pouze díky svému finančnímu systému a používání amerického dolaru jako světové rezervní měny, která se rychle chýlí ke konci. V loňském roce (2023) jsme byli svědky toho, jak mnoho amerických miliardářů odjelo do Číny, aby se ucházeli o přízeň prezidenta Si Ťin-pchinga, a generální ředitel banky JP Morgan Chase Jamie Dimon připustil, že bude trvat nejméně deset let, než se USA ˝oddělí˝ od Číny a naší závislosti na čínském exportu do USA.

Pokud v dohledné době dojde k nějakému ˝útoku˝ na americké půdě, prosím, pochopte, že pravděpodobnost je velmi nakloněna tomu, že se jedná o útok ˝pod falešnou vlajkou˝ naší vlastní vlády na své vlastní občany, ale zarámovaný jako útok jednoho z našich údajných nepřátel, jako je Rusko, Čína, nebo Írán. K dnešnímu dni by žádná z těchto zemí neměla prospěch z přímého útoku na americkou půdu, ale sama by utrpěla velké ekonomické ztráty. Ale vzhledem k tomu, že stále více bank v USA čelí krachům spolu s rozvojem aliance BRIC a jejich snahou odklonit se od amerického dolaru, v určitém okamžiku američtí akcionáři prostě vyhodí do povětří celý finanční systém sami, stáhnou s sebou všechny ostatní, a pak se pokusí ˝znovu vybudovat lepší˝ podle agendy OSN o změně klimatu.

Vznikající ˝zlatý trojúhelník˝ - Írán, Rusko, Čína
Sam Parker, píšící pro Behind the News Network, právě publikoval třídílný seriál s názvem: Tajná válka mezi Íránem a Izraelem. Z nezápadní a proislámské perspektivy se zabývá historií vztahů mezi Izraelem, Íránem, Saúdskou Arábií, Ruskem a Čínou. Hovoří o Íránu, Rusku a Číně jako o vynořujícím se ˝zlatém trojúhelníku v Eurasii˝. Rozvíjející se ekonomické, politické a vojenské vazby spojující Írán, Čínu a Rusko - vznikající Zlatý trojúhelník v Eurasii - se ve významných oblastech nadále prohlubují. V současné době dynamika posledních několika let užší spolupráce tří klíčových států euroasijského vnitrozemí nabírá strategickou dynamiku. Stručně řečeno, máme tu prohlubující se vojenské obranné vazby mezi třemi body vznikajícího euroasijského trojúhelníku. To bude mít obrovské důsledky, nejen pro stabilizaci Sýrie a Iráku na Blízkém východě. Bude to také znamenat významný impuls pro vznikající ekonomické vazby mezi třemi velmocemi v srdci Eurasie. Parker si myslí, že Mohammed bin Salmán (MBS), korunní princ a premiér Saúdské Arábie, je nyní od roku 2017 vzděláván Putinem v geopolitických záležitostech.

V roce 2017, kdy vznikl OPEC+, Putin přešel do šarmantní ofenzívy s MBS. Jedním z důsledků byla změna mentorů MBS, z MBZ z Abú Dhabí na Putina v Moskvě. MBS se velmi rychle vzdělával v globální geopolitické rovnici a uvědomil si dlouhodobé nebezpečí, které pro region představuje roztržka mezi Íránem a Araby z Perského zálivu. MBS chce rozvíjet svůj národ, ne vést válku se svými sousedy. Sedm let trvající válka v Jemenu stála Abú Dhabí a Rijád asi 500 miliard dolarů. To byly peníze, které bylo lepší utratit doma. Mezi Teheránem/Moskvou, Rijádem/Moskvou a Moskvou a Pekingem se uskutečnilo mnoho tajných schůzek. Vyvrcholením těchto setkání bylo příměří podepsané mezi Íránem a Saúdskou Arábií v březnu 2023 a zprostředkované Čínou. To samozřejmě rozzuřilo Izrael a USA. Už by neexistovala žádná šance hrát hru ˝rozděl a panuj˝, abychom měli výmluvu pro setrvání v regionu.

Putin řekl MBS, že USA hledají první šanci odstranit MBS z rovnice, takže buďte zticha a pokračujte v prohlášení Izraelcům, že ˝podepíšete Abrahámovské dohody za předpokladu, že Palestina bude mít stát˝. A Američanům: ˝Ano, podepíšu Abrahámovské dohody, ale poskytněte mi jaderné zbraně a civilní jaderný program.˝ Mnoho kritiků v muslimském/arabském světě dělá povyk kvůli pomoci, kterou Saúdská Arábie poskytuje Izraeli, pokud jde o umožnění ˝pozemního mostu˝ z Dubaje do Izraele přes Saúdskou Arábii a Jordánsko.

Většina z nich geopolitice nerozumí. Vidí pouze povrchní obraz. Neuvědomují si, že MBS, podle Putinových pokynů, hraje velmi opatrně tím, že nevypadá nepřátelsky vůči Izraeli, nebo Americe. S těmito ujištěními poskytnutými jak Izraeli, tak Spojeným státům, je MBS zklamal. MBS neříká ne, ale s těmito třemi mušketýry (Írán, Rusko, Čína) vědí velmi dobře, že rodiny Rothschil a Rockefeller tyto podmínky nepřijmou. To ponechává MBS v tuto chvíli v bezpečí. Dalším tématem je BRICS. V době psaní tohoto článku (20. dubna) MBS nepodepsala dokumenty, které by oficiálně učinily Saúdskou Arábii členem BRICS. Osobně se domnívám, že na Putinův návrh čeká na správný čas.

Akcemi Hamásu se USA, Izrael a Rothschildova EU vojensky, ekonomicky a finančně ještě více zatíží. Cílem těchto tří je časem oslabit tyto dvě sítě a nakonec je zatlačit do kouta. Buď bojují, nebo se z Blízkého východu stáhnou. Pokud budou bojovat, prohrají. Pokud nebudou bojovat, prohrají. Pokud se stáhnou, prohrají. A až se některá z těchto možností uskuteční, pak dalším krokem Ameriky bude zahájení plánu ˝pevnosti Amerika˝; Následuje scénář ICE NINE a implementace noční můry CBDC. Od té doby, co jsem v dubnu oznámil, že neexistují žádné známky toho, že by Izrael někdy provedl odvetu Íránu poté, co Írán vypálil na Izrael více než 300 raket a bezpilotních letounů, což je poprvé v historii, kdy Írán zaútočil na Izrael, protože Izrael a Írán mají dlouhou historii spojenectví. Dokonce i v 80. letech za Reagana během irácko-íránské války Izrael pomáhal Íránu tím, že mu dodával zbraně. Hledal jsem věrohodné vysvětlení, proč Izrael po tomto velkém útoku Íránu nikdy neudeřil. Byli zjevně připraveni tak učinit, než USA požádaly Joea Bidena, aby zavolal Netanjahuovi, aby ustoupil. Parker uvedl nejpravděpodobnější důvod ústupu Izraele, který jsem zatím četl (i když s každým bodem nesouhlasím). Přečtěte si to velmi pozorně, protože pokud je to pravda (nebo většina z toho), třetí světová válka už skončila.

Írán vysílá vzkaz: Stéblo, které zlomilo velbloudovi hřbet
Dne 1. dubna 2024 byl izraelským náletem na budovu íránského konzulátu v syrském hlavním městě Damašku zabit důležitý vysoký velitel Islámských revolučních gard (IRGC), brigádní generál Mohammad Reza Zahedi, spolu s dalšími veliteli Islámských revolučních gard, kteří se sešli, aby koordinovali další fázi útoků Osy odporu na Izrael. Během následujících dvou týdnů začalo mnoho lidí v Izraeli v panice nakupovat potraviny a základní potřeby - to vše ve strachu z íránské odvety! Svatý měsíc ramadán skončil ve středu 10. dubna. Následujícího dne poslal Írán prostřednictvím Turků a Saúdů do Izraele zprávu, že se chystají na Izrael zaútočit. Nastala panika. Něco málo přes 48 hodin před íránskou leteckou zprávou Izraeli po obloze západní Asie potvrdil náměstek ruského ministra zahraničí Sergej Rjabkov to, co bylo až dosud přinejlepším tichými diplomatickými rozhovory: Ruská strana udržovala kontakt s íránskými partnery ohledně situace na Blízkém východě po izraelském útoku na íránský konzulát v Sýrii.

Stručně řečeno, nejvyšší ruský diplomatický koordinátor BRICS - v roce ruského předsednictví této multipolární organizace - nepřímo vzkazoval, že Rusko kryje Íránu záda. Je třeba poznamenat, že Írán se v lednu stal plnoprávným členem BRICS+. Íránská letecká zpráva z tohoto víkendu to potvrdila v praxi: jejich raketové naváděcí systémy používaly čínský satelitní navigační systém Beidou a také ruský systém GLONASS. Rusko-čínský Intel, který vede zezadu, a názorný příklad BRICS+ v akci. Rjabkovovo ˝zůstáváme v neustálém kontaktu˝ a satelitní navigace Intel potvrzují hluboce provázanou spolupráci mezi rusko-čínským strategickým partnerstvím a jejich společným strategickým partnerem Íránem. Na základě rozsáhlých zkušeností z Ukrajiny Moskva věděla, že biblická psychopatická genocidní entita bude nadále eskalovat, pokud bude Írán pokračovat ve ˝strategické trpělivosti˝. Přeměna ˝strategické trpělivosti˝ v novou strategickou rovnováhu si musela vyžádat nějaký čas - včetně výměn na vysoké úrovni s ruskou stranou. A nezapomeňte na Hormuzskou úžinu.

Teheránu se podařilo zmařit masivní psychologické operace Západu, jejichž cílem bylo dotlačit ho ke strategickému přešlapu. Írán začal mistrovským tahem, který ho špatně nasměroval. Když se americko-izraelské porno strachu vytratilo z grafů, poháněné pochybnými západními ˝informacemi˝, Islámské revoluční gardy (IRGC) udělaly rychlý krok stranou a zmocnily se izraelské kontejnerové lodi poblíž Hormuzského průlivu. To byl neobyčejně elegantní manévr - připomínající kolektivnímu Západu kontrolu Teheránu nad Hormuzským průlivem, což je fakt nesrovnatelně nebezpečnější pro celý západní ekonomický domeček z karet, než jakýkoli omezený úder na jejich ˝letadlovou loď˝ na Středním východě. To se stejně stalo.

Írán prolomil anglo-sionistickou obranu v historickém útoku: Zhroucení
Na rozdíl od této ˝morální˝ armády, která se specializuje na zabíjení žen, dětí a starých lidí a bombardování nemocnic, mešit, škol, univerzit a humanitárních konvojů, se íránský útok zaměřil na klíčová izraelská vojenská místa, jako jsou letecké základny Nevatim a Ramon v Negevu a zpravodajské centrum na okupovaných Golanských výšinách - tři centra, která Tel Aviv použil při útoku na íránský damašský konzulát. Byla to vysoce choreografická show. Několik včasných varovných signálů poskytlo Tel Avivu spoustu času na to, aby využil amerických zpravodajských informací a evakuoval stíhačky a personál, což bylo náležitě následováno množstvím amerických vojenských radarů koordinujících obrannou strategii. Byla to americká palebná síla, která rozdrtila většinu toho, co mohlo být rojem 185 bezpilotních letounů Shahed-136 - za použití všeho možného od protivzdušné obrany namontované na lodích až po stíhačky. Zbytek byl sestřelen nad Jordánskem armádou Malého krále - arabská ulice na jeho zradu nikdy nezapomene - a pak desítkami izraelských stíhaček. Izraelská obrana byla de facto nasycena kombinací sebevražedných dronů a balistických raket. Na frontě balistických raket jich několik prorazilo husté bludiště izraelské protivzdušné obrany, přičemž Izrael se oficiálně přihlásil k devíti úspěšným zásahům - je zajímavé, že všechny zasáhly super relevantní vojenské cíle.

Podívejte se na cíle, které byly zasaženy.
Ramon byl těžce zasažen. Nevatim byl zasažen více než 7 raketami. Velitelství zpravodajské služby letectva bylo zcela srovnáno se zemí. Další údery na zařízení protivzdušné obrany samozřejmě nejsou blízko populačních center a mimo dohled, ale jsem si jistý, že Intel ukáže rozsah škod. A další:

1. Letecká základna Nevatim na jihu okupované Palestiny - to je základna, ze které vzlétly F-35. Je to nejstřeženější základna na světě. Velmi silně chráněn širokou škálou systémů protiraketové obrany, z nichž všechny jsou propojeny s americkým systémem SatCom. Zprávy říkají, že až 100 amerických důstojníků obsluhovalo tyto složité systémy a utrpěli obrovské ztráty při tomto íránském zásahu. Samozřejmě, že ani Izrael, ani USA nic z toho nepotvrdí. Legrační je, že téměř nikdy neslyšíme o tom, že by na bitevním poli byli zabiti nějací izraelští, nebo američtí vojáci. Spíše jsou ˝zraněni˝. Co jiného lze od Říše lží přijmout?

2. Letecká základna Ramon na jihu okupované Palestiny - to je velitelství izraelské letecké zpravodajské služby. Právě zde byl naplánován útok na konzulát. Tato budova a její obyvatelé byli zcela zničeni. Mnoho cenného vybavení bylo zničeno. Objevily se zprávy, že při tomto útoku bylo zabito mnoho vysokých zpravodajských důstojníků - zprávy hovoří o 20.

3. Přísně tajná izraelská zpravodajsko-špionážní základna v Jabal al-Sheikh (hora Hermon) na severu okupovaných Golanských výšin. Izrael toto místo dobyl od Syřanů ve válce v červnu 1967. V říjnové válce v roce 1973 se zde odehrála zuřivá bitva, kdy se Sýrii podařilo toto místo dobýt zpět. Izrael přešel do protiútoku a podařilo se mu ho dobýt zpět. Od té doby Izrael toto místo opevnil. Tato stránka je klíčová pro obě strany. Pro Sýrii by toto místo mohlo umožnit výhled na celou Galileu a severní Izrael. Naopak, s tímto místem pod izraelskou kontrolou může Izrael vidět celý jižní region Sýrie a byl schopen velmi pozorně sledovat Damašek, pokud jde o komunikaci. Tak se dozvěděli, že se na íránském konzulátu koná schůzka nejvyšších velitelů Islámských revolučních gard, kteří se scházejí, aby podnikli další kroky v útocích na Izrael. Je třeba poznamenat, že zbytek výbuchů, nebo zásahů v jiných oblastech okupovaných území souvisí s konfrontací izraelských systémů protivzdušné obrany s projektily na obloze, nebo s dopadem trosek antiraket, nebo trosek íránských raket.

Tato stávka byla bezprecedentní z několika důležitých důvodů
1. Byl to samozřejmě první íránský úder na izraelské půdě přímo z íránské půdy, spíše než s využitím zástupců z Iráku, Sýrie, Libanonu atd. To samo o sobě byl velkým přelomovým krokem, který otevřel celou řadu bezprecedentních milníků a potenciálů pro eskalační spirály.

2. Jednalo se o jednu z nejpokročilejších a nejdelších výměn ve stylu peer-to-peer v historii.
Dokonce i v Rusku, kde jsem zaznamenal, jsme byli svědky vůbec prvního skutečně moderního téměř rovnocenného konfliktu, s bezprecedentními scénami, které jsme nikdy předtím neviděli, jako když vysoce pokročilé rakety NATO Storm Shadow letěly na Krym, zatímco doslova ve stejných okamžicích kolem nich proletěly pokročilé ruské Kalibry opačným směrem - taková výměna nebyla nikdy předtím svědkem. V posledních několika desetiletích jsme si zvykli na to, že NATO útočí na slabší, neozbrojené protivníky.

Írán zvýšil sázky ještě více - protože i v Rusku se takové výměny odehrávají přímo přes ruskou hranici s jeho sousedem, kde je logistika a ISR ze zřejmých důvodů mnohem jednodušší. Írán ale udělal něco bezprecedentního. Provedl vůbec první moderní, potenciálně hypersonický, útok na nepřítele pomocí SRBM a MRBM v rozsáhlém multidoménovém prostoru pokrývajícím několik zemí a časových pásem a potenciálně až 1200-2000 km. To ještě nikdy nebylo. A aby toho nebylo málo, Írán to všechno udělal potenciálně hypersonickými zbraněmi, které odlouply další vrstvu sofistikovanosti, která zahrnovala takové věci, jako pokusy o zachycení endo-atmosféry izraelskými raketami Arrow-3 ABM.

Ale pojďme se na chvíli zastavit a řekněme, že íránská operace obecně byla sofistikovaná a modelovaná podle paradigmatu nastaveného Ruskem na Ukrajině: Jak již bylo uvedeno, všechny tři vrstvy útoku byly načasovány tak, aby se shodovaly, přičemž nejpomalejší (drony) letěly jako první, pak další nejrychlejší (střely s plochou dráhou letu), následované nejrychlejším časem k cíli, balistickými raketami.

USA vytvořily velkou koalici, aby tyto hrozby sestřelily, což zahrnovalo samotné USA, Británii vzlétající z Kypru, Francii a kontroverzně i samotný Libanon, který jim také umožnil používat jeho vzdušný prostor. Desítky snímků hlásaly ˝úspěšné˝ sestřelení íránských balistických raket. Problém je v tom, že to všechno jsou vyhozené pomocné stupně dvoustupňových raket. Neexistuje žádný přesvědčivý důkaz, že byly sestřeleny nějaké balistické rakety, a ve skutečnosti všechny důkazy ukazují na opak: přímé záběry raket pronikajících sítí AD a zasahujících cíle. To je nejblíže k potvrzení toho, že se jedná o raketu Emad, která je jednou z nejpokročilejších íránských a může být vybavena bojovou hlavicí MaRV (Maneuverable Re-entry Vehicle). To je místo, kde to začíná být zajímavé, protože se zdálo, že zásahy, které jsme viděli v Izraeli, potenciálně využívaly nějakou formu MaRV, nebo hypersonického kluzáku, což by znamenalo, že Írán by se mohl zapsat do historie ještě více, než si dokážeme představit minulou noc.

˝Írán neodpálil své hypersonické střely. Ve skutečnosti většina dronů a raket, které byly vypáleny, byly starší drony a rakety. Byly velmi levné a používaly se jako návnada. Írán utratil pár milionů dolarů, aby donutil Izraelce utratit 1,3 miliardy dolarů za protiraketové rakety, což byl sám o sobě velký úspěch Íránců. Poté řada dalších raket, které Íránci odpálili... prorazila a zasáhla své cíle,˝ řekl Sputniku íránský akademický a geopolitický komentátor.

Stručně řečeno: zatímco Izrael a USA tvrdí, že sestřelily 100% všeho, a i když je možné, že návnady dronů a střel s plochou dráhou letu byly většinou sestřeleny - i když nemáme žádné silné důkazy tak či onak - máme důkazy, že balistické rakety z velké části prošly bez odporu a prořízly to, co je údajně nejhustší protivzdušnou obranou na světě - tj. nejen samotný Izrael, který se skládá z vrstvené obrany Davida Slinga, Arrow-3, Patriotů a Iron Dome, ale také výše zmíněné spojenecké letecké síly, stejně jako to, co bylo nyní hlášeno jako dvě americké válečné lodě Arleigh Burke odpalující více než 70+ raket SM-3 z pobřeží Středozemního moře.

Zásahy, které jsme viděli, byly velkolepé v jednom zásadním ohledu: konečná rychlost íránských balistických raket se zdála být úžasně vysoká. Na základě vizuálního pozorování se zdá, že některé údery dopadají rychlostí minimálně Mach 3,5-5, ne-li vyšší, což je podle některých dokonce vyšší než konečná rychlost Iskander. Jak již bylo řečeno, zatímco íránské raketomety mají velmi složité pohonné systémy, vzhledem k tomu, že jsou dvoustupňové a dokonce třístupňové pro extra dlouhý dosah, Rusko a USA je postrádají, protože dříve přilnuly ke Smlouvě o balistických raketách středního doletu. Aspekt navádění íránských raket zůstává otazníkem. Nevíme, jak přesné jsou a nakonec, jak účinné údery skutečně byly při zasahování svých cílů. Je to proto, že kromě obecného makro cíle ˝zasáhnout leteckou základnu Nevatim˝ například nevíme, na co přesně se Írán uvnitř této obří letecké základny mohl zaměřit.

A nakonec, aby Izrael vyděsila ještě více, další raketa dopadla velmi blízko jaderného reaktoru a výzkumného centra Dimona na jihu. Vzkaz z Íránu zněl - ˝zaútočte na naše jaderná zařízení - máme jich mnoho - na vaše nebezpečí, nyní se můžeme dotknout vašeho zařízení v Dimoně˝.

Toto je prohlášení Scotta Rittera - bývalého analytika amerických zpravodajských služeb:
˝Chápu to tak, že Írán použil tři typy balistických raket. Jedna balistická raketa používá bojovou hlavici, která oddělí a poté odpálí několik klamných cílů, které jsou speciálně navrženy tak, aby přilákaly střely Iron Dome. ... takže Iron Dome vypálil 25 antiraket... Mezitím menší, obratnější hlavice prorazily tyto antirakety a zasáhly izraelské systémy protivzdušné obrany... Zdá se, že tomu tak je. Říkají Izraelcům: ˝Zlikvidujeme vás˝...

Další věc, kterou vidíme, jsou rakety, které se oddělují od těla rakety, a pak je na hlavici pomocný motor, který ji zatlačí dolů do země. Vymaže jakoukoli schopnost radarů zasáhnout cíl, a to, co to dělá, je, že vyčistí prostor, čistí se celá protivzdušná obrana. Poslední věcí jsou těžké hlavice, které se odlepí od těžkých raket, které dopadly na ranveje a udělaly v nich velké krátery. Jednalo se o třívrstvý útok balistickými raketami, který byl speciálně navržen Íránci, aby zničil izraelskou protivzdušnou obranu, aby uvolnil cestu k tomu, aby ukázal Izraelcům, že můžeme umístit velké hlavice na cíl kdekoli v Izraeli. Bylo to úspěšné, a krásné na tom je, že nepoužili své nejlepší rakety... Jednalo se pouze o jeden úderný balíček. ...

Írán může tento proces opakovat celý den a ukázal Izraeli, ˝co může udělat˝. Garantuji vám, že existují zpravodajští důstojníci, jako jsem já, kteří právě teď píší zprávy, které říkají Izraeli:
˝Přestaňte se všemi těmi nesmysly. Tuhle válku nemůžeme vyhrát. Je po všem, chlapi. Nemáme zde žádnou obranu. Pokud chce Írán vstoupit, jsme bezmocní. Okamžitě s tím přestaňte.˝

Celá show měla rozpočet mega blockbusteru.
Pro Izrael - aniž bychom započítali cenu amerických, britských a izraelských letadel - jen vícevrstvý systém zachycování vyšel podle izraelského představitele nejméně na 1,35 miliardy dolarů. Íránské vojenské zdroje odhadují náklady na salvy svých bezpilotních letounů a raket na pouhých 35 milionů dolarů - 2,5 procenta výdajů Tel Avivu - vyrobených s využitím plně domácí technologie.

USA, Británie a Francie vypustily 150 stíhaček, aby tyto drony sestřelily. Vypálili 100 raket Sidewinder, z nichž každá stála více než 500 000 dolarů. K tomu přidejme protiraketové systémy na dvou amerických válečných lodích třídy Aegis. Náklady USA a jejich spojenců jen na to přesáhly 2 miliardy dolarů. Izrael, USA, Británii a Francii to stálo více než 3,5 miliardy dolarů! Situaci pro NATO a USA navíc zhoršuje, že nejsou schopny vyrábět takové rakety v dostatečném množství, aby mohly pokračovat ve výrobě takových raket. Pokud by Írán opakoval tento útok KAŽDÝ TÝDEN, po několik příštích měsíců, pak by v říjnu tohoto roku byl celý Západ zcela bez raket protivzdušné obrany a odpalovacích systémů.

Zapojilo se do toho Rusko a sestřelilo izraelskou F-35?
Izrael se původně rozhodl odpovědět extrémní silou. Izrael vyslal na východ nad Jordánsko letoun F-35 naložený jadernou bombou. Úkol: způsobit detonaci ve velké výšce nad Íránem, která by vyvolala nárůst vysokokapacitního elektrického vedení, ochromila íránskou elektrickou síť a vyřadila z provozu všechna elektronická zařízení.

Útok EMP
Nicméně...... Když izraelská F-35 opouštěla jordánský vzdušný prostor, byla sestřelena ruským letectvem. Poté pomocí raket dlouhého doletu zlikvidovali radarový systém protivzdušné obrany chránící íránské jaderné zařízení v Natanzu. Nakonec vyslali útočný balíček F-35 k bombardování Natanzu.

Pokud jde o první bod: tato zpráva přišla ze dvou zdrojů ve zpravodajských službách dvou hlavních mocností. Ve stínovém světě je možné všechno. Pamatujete si, jak Izrael v polovině roku 2014 ztratil 2 ponorky Dolphin ve východním Středozemním moři? Nic nebylo zveřejněno. Mohlo by to být stejné i zde. Zdá se, že hlavní světové mocnosti se rozhodly tento incident udržet v tajnosti. Nakonec se všechny strany rozhodly nezveřejňovat skutečné zprávy, aby nezačaly 3. světovou válku. To jen ukazuje, jak genocidní a zoufalí Rothschildové jsou, zvláště pokud jde o jejich dítě - projekt Izrael. Spálí celý svět, aby se ujistili, že se jejich projekt Izrael nezhroutí.

Proč Rusko intervenovalo v těchto dvou případech?
Protože jsou to ti samí lidé a síly, které stojí za plánem zničit, rozkouskovat a vydrancovat Rusko, jsou PŘESNĚ ty samé síly, které prosazují genocidu v Gaze. Jsou to také tytéž síly, které prosazují imigraci, ničení křesťanství, prosazování LBGT a genderových nesmyslů atd. Síly zla. Putin pomáhá lidstvu tím, že stojí proti těmto dvěma rodinám.

Šach mat - nová šachovnice Blízkého východu
Trvalo jen několik hodin, než Írán konečně metastázoval strategickou trpělivost do seriózního odstrašování, vyslal svým protivníkům mimořádně silný a mnohovrstevnatý vzkaz a mistrovsky změnil hru na celé šachovnici na Blízkém východě. Pokud by se bibličtí psychopati zapojili do skutečné horké války proti Íránu, není žádná šance, že by Tel Aviv mohl zachytit stovky íránských raket - těch nejmodernějších, které jsou ze současné show vyloučeny - bez mechanismu včasného varování rozloženého do několika dnů.

Bez deštníku zbraní a financí Pentagonu je izraelská obrana neudržitelná. Bude fascinující sledovat, jaké ponaučení si Moskva vezme z této hojnosti světel nad izraelskou oblohou. Sledují zběsilou izraelskou, politickou a vojenskou scénu, zatímco horko u pomalu se vařící - a nyní křičící - žábě stále stoupá. Není divu, že Bidenova kombo několik dní před íránskou reakcí zoufale prosila Peking, Rijád a Ankaru, mimo jiné, aby Teherán zadrželi. Íránci by možná dokonce souhlasili - kdyby Rada bezpečnosti OSN vyhlásila v Gaze trvalé příměří, aby uklidnila regionální bouři. Washington mlčel. Otázkou nyní je, zda zůstane němý.

Mohammad Bagheri, náčelník generálního štábu íránských ozbrojených sil, šel rovnou k věci:
˝Prostřednictvím švýcarské ambasády jsme Americe vyslali zprávu, že americké základny se stanou vojenským cílem, pokud budou použity v budoucích agresivních akcích sionistického režimu. Budeme to považovat za agresi a podle toho budeme jednat.˝ Bezprecedentní útok Íránu na izraelská vojenská zařízení ve dnech 13. a 14. dubna signalizuje tektonický posun v regionální rovnováze sil.

Zatímco média zůstávají zaujata počtem zastaralých íránských bezpilotních letounů, které byly během útoku sestřeleny, vojenští analytici se mnohem více zaměřují na způsob, jakým íránské balistické rakety pronikají vychvalovanými izraelskými systémy protivzdušné obrany, které zasahují místa na leteckých základnách Nevatim a Negev. Selhání kombinovaných americko-izraelských obranných systémů tváří v tvář koordinovanému íránskému raketovému útoku odhalilo nedostatky amerických schopností obrany proti balistickým raketám po celém světě...

Znamená to, že síly USA a NATO v Evropě jsou zranitelné vůči útokům pokročilých ruských raketových technologií, které jsou s největší pravděpodobností schopny zasáhnout a potopit lodě amerického námořnictva v Tichém oceánu v případě konfliktu o Tchaj-wan. Vyrovnají se, nebo překračují ty, které Írán použil k útoku na Izrael. Znamená to také, že Čína a Severní Korea by mohly udělat totéž americkým lodím a silám na pobřeží v blízkosti Japonska a Jižní Koreje. Globální strategické důsledky tohoto ohromujícího íránského úspěchu mění pravidla hry. Mat.

Přečtěte si celý článek.
Vše, co je zde napsáno, je názorový článek, ale je to názor, který má solidní důkazy, a je to nezápadní nesionistický pohled, který reprezentuje pravděpodobně více než polovinu světové populace, ale který je zřídka publikován v západních médiích. Hlavním důvodem, proč by žádná země v tuto chvíli úmyslně nezaútočila na americkou pevninu, je to, že nikdo neví, kdy se finanční systém zhroutí, a každý chce profitovat co nejvíce, dokud se tak nestane, i kdyby to znamenalo obětovat desítky tisíc nevinných životů, včetně žen a dětí, v Gaze. Dostáváme se blíž a blíž k nějaké velké události pod falešnou vlajkou v USA, která s největší pravděpodobností přijde brzy, letos v létě, před listopadovými volbami. Zbytek světa jen přihlíží a čeká, a mezitím podniká kroky k vytvoření nových ekonomických aliancí a nových vojenských aliancí. A zdá se, že většina světa, vedená novým ˝zlatým trojúhelníkem˝, Čínou, Ruskem a Íránem, stojí proti USA, Izraeli a NATO, protože země BRIC nadále získávají moc tím, že se připravují na opuštění amerického dolaru.

Donald Trump nás nespasí. Joe Biden nás nezachrání. Umělá inteligence nás nespasí.
Falešná ˝svoboda˝, která je ve Spojených státech amerických inzerována a slibována, bude brzy odhalena jako ˝svoboda˝ vydělávat peníze a zotročovat ty, kteří se staví proti nám. V tomto světě a v tomto životě je jen JEDEN druh pravé svobody, a to je svoboda, kterou Ježíš Kristus nabízí každému, kdo k němu přijde, svoboda být zachráněn před soudem, který přichází proti tomuto národu, a svoboda od našich vlastních hříchů, které dovolily, aby se tato země stala tou nejhorší zemí na světě. provozovanou Epsteinovým pedofilním bankovním systémem. V nikom jiném není spása a svoboda!

Ježíš tedy řekl Židům, kteří mu uvěřili: ˝Zůstanete-li v mém slově, jste opravdu moji učedníci, poznáte pravdu a pravda vás vysvobodí.˝ Odpověděli mu: ˝Jsme potomci Abrahamovi a nikdy jsme nebyli nikomu zotročeni. Jak to, že říkáš: ´Staneš se svobodným´?˝ Ježíš jim odpověděl: ˝Amen, amen, pravím vám, každý, kdo se dopouští hříchu, je otrokem hříchu. Otrok nezůstává v domě navždy; Syn zůstává navždy. Jestliže vás tedy Syn osvobodí, budete skutečně svobodní.˝ (Jan 8:31-36) Pro svobodu nás Kristus osvobodil; Stůjte tedy pevně a nepoddávejte se znovu otrockému jhu. (Galaťanům 5:1)

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/08/has-a-new-golden-triangle-emerged-to-keep-american-and-israeli-zionist-aggression-in-check/

Zpět