6715 Velký kvantový přechod: Operace Sibiř 3 Lev

[ Ezoterika ] 2024-06-08

Po společné obnově multidimenzionálního prostorového portálu na Salbykově mohyle spolutvůrci pověřili bojovníky světla, aby provedli další operace v Chakasii. Všichni byli zaměřeni na jeho vyčištění od parazitických zařízení NAA a mimozemšťanů. První takovou operaci provedl pozemní tým u vesnice Topanov na hoře Kulkak, ve známé jeskyni Černého ďábla.

Toto místo má tři řady labyrintů propojených vertikálními studnami hlubokými asi 20 metrů. Celková hloubka jeskyně je 49 metrů; Délka průchodů je 830 metrů. Starodávný člověk z kmene Khaka věřil, že v jeskyni je průchod světem mrtvých. Jeskyňáři vyprávěli o podivných vizích, které je tam navštívily. Sibiřští vědci předpokládali, že hluboko v útrobách pracuje obrovská anténa neidentifikovaného objektu, vyzařující nízké frekvence. Aby zjistily, kdo a proč vysílá signály, mnoho expedic místo neúspěšně prozkoumávalo a muselo odjet, protože nedokázaly odolat silnému tlaku frekventantů na psychiku.

Během posledních dvou tisíc let vykonali temní šamani mnoho obětí v jeskynní oltářní jeskyni, na velkém stalagmitu uprostřed. Ale oni nebyli zdrojem energetické anomálie. Při stvoření Země existoval jeden z planetárních posvátných chrámů, který byl nasměrován na dnešní ostrov Moorea ve Francouzské Polynésii. Anunnakové spojili tato dvě Místa moci a postavili v jeskyni Černého ďábla velkou natální matrici pro chov hybridů. Kromě toho NAA v inkubátoru pod horou Kulkak vytvořila zárodek budoucího Logu Země, napěchovaného aspekty Temných hierarchů a zářením jejich vesmírných příbytků. Silná místní nekro-energie udržovala toto monstrum naživu. Viděli ho jako dokonalého požírače nejvyšších forem Inteligence - planetárních, galaktických a vesmírných. Tento tvor také žil z vyzařování krevních rituálů a vyzařoval velmi nízké frekvence, které byly mylně považovány za magnetickou anomálii.

Spolutvůrci pověřili Bojovníky světla, aby zničili celou strukturu. Tým se shromáždil v oltářní jeskyni kolem obětního stalagmitu, vložil na něj ruce, synchronizoval se s embryem a poté, co ho zajal, vložil do sebe sebe a byl zničen vnitřními monádickými výbuchy. Poté vyčistili jeskyni dokonalým světlem a nainstalovali Základy Jednoty a Matrice Harmonie, aby místo zůstalo čisté a neškodné.

Při další operaci se vedoucí skupiny rozhodl, že to vezme na sebe. Jedné noci začali Spolutvůrci postupně nahrávat segmenty nějaké mandaly do jeho jemnohmotných těl. Zákrok byl velmi bolestivý v srdci a kolem něj, což je příznak nejvyššího původu látky. Ráno ho Spolutvůrci informovali, že se jedná o záložní natální Matrix s klonem Jahveho embrya, který byl odstraněn z portálu na hoře Pylotka. Jak DNI dříve vyprávěl, tento bývalý temný vládce Země byl sesazen a internován na Saturnu spolu se svým bratrem Jehovou, bývalým běžcem sluneční soustavy. Podle verdiktu Pánů Karmy Bojovník Světla rozštěpil Matrix, který se v něm shromáždil, a Absolutizovanou syntézou byl zničen spolu s klonem.

Dalším místem těžby byl závrt Tuim, který vznikl na místě dolu (nyní uzavřeného) a který produkoval wolfram, měď a molybden. Původně se jednalo o malou dutinu, nepřesahující šest metrů v průměru, ale později po zemětřeseních se rozšířila na více než 300 metrů, se zcela strmými břehy. Poruchou postupně prosakovala voda jasně modré barvy z vysoké koncentrace hydroxidu měďnatého. Pro extrémní lidi je tu připravena velmi nebezpečná zábava - bungee jumping a milovníci potápění se mohou pokusit doplavat na neprobádané dno jezera.

Nedaleko se nacházel slavný kromlech, zvaný Tuim-ring o průměru 82 m, a obrovské žulové kameny o výšce 0,6 až 1,2 m, stojící svisle podél kruhové linie. Čtyři z nich označují světové strany východu a západu slunce. Na východ od pohřebiště byla vytyčena symbolická cesta malé šířky, ohraničená několika kameny. Monument trochu připomíná anglický Stonehenge, i když není tak velký. Duch a tajemná energie tohoto starobylého pohřebiště pokrývá okolní prostor jakoby neviditelným závojem.

Jasnovidecké skenování ukázalo, že se zde nachází hrob vysoce postavené Černé kněžky a celý komplex byl vesmírným portálem. Během rovnodennosti podzim-jaro a slunovratu léto-zima, s pomocí antén a pastí Portál zachytil vrcholy energií Země a Slunce a posílil negativní pole, vytvořené lidskými oběťmi, včetně kojenců a malých dětí. Totéž udělal kromlech, umístěný přesně na posvátném 90. poledníku, kudy prochází silová kostra planety. Mnoho stromů v okolí zlověstného místa je od základů sežehnuto pekelným ohněm.

Dvě Bojovnice Světla převzaly břímě této operace. Nejprve jedna vstoupila do středu Portálu, kde byly páchány masové vraždy a energie bolesti a agónie obětí byla stále zachována, poté odstranila aspekt Kněžky z jeho pole, umístila jej do sebe a začala se štěpit. Byla však nejvyšší povahy, takže aby se neriskovalo, připojila se k práci druhá Bojovnice Světla. I v tomto režimu byla operace velmi tvrdá a stresující, ale obě to zvládli.

Spolutvůrci pak dovedli skupinu do pohoří Sunduki v údolí řeky Bely Iyus širokém 12-15 km. Uprostřed se tyčí pět pískovcových vrcholů vysokých 150-200 metrů a dlouhých 300 metrů, v podobě rovnoběžnostěnů, které připomínají truhly, kombinující pohřebiště, skalní malby a speciální stavby. Vytvořilo se kolem nich mnoho legend. V jedné z nich mýtický hrdina Khoho-Babay střežil posvátné údolí před nezvanými hosty po tisíce let a své bohatství ukrýval v obří kované truhle (1. Sunduk). Byl bohatý a chamtivý, sbíral poklady a měnil je v obrovský zlatý slitek, aby se o ně s nikým nedělil. Nevěděl však, že dlouhodobé obdivování zlata o samotě vede k úplné slepotě. Oslepený hrdina se obrátil k bohům s prosbou, aby mu byl navrácen zrak. Na oplátku požadovali vzácný slitek. Khoho-Babay jim slíbil, že jim dá cokoliv za vrácenou vizi, ale bohy oklamal. Proto ho proměnili v dravého ptáka a jeho bohatství v kamennou truhlu na vrcholku hory. Od té doby podvodník krouží nad pohořím v naději, že získá lidskou podobu.

Jak už to v historii bývá, legenda byla založena na skutečných faktech. Důkladné zkoumání potvrdilo, že od pradávna, hluboko v útrobách všech pěti hor, fungovaly inkubátory parazitických mimozemšťanů, které musí být zničeny. Bojovníci světla se okamžitě pustili do práce. V poli jedné ˝Truhly˝ zahlédli hatchibátora pro chov 4D Serpetoidů. Pyramidální tvar hory pomáhal koncentrovat potřebnou energii z vesmíru, Slunce a Země. Spolutvůrci požádali skupinu pouze o to, aby z ní odstranili embrya a umístili je do Matrixu do pole Solárního Logu, aby se později rozhodlo o jejich evolučním osudu. Poté tým vyčistil pole pomocí Perfect Light Antahkarana. Stejnou operaci provedli na druhé ˝Truhle˝, pod kterou byly uloženy matrice křížení lidí s ptáky a zvířaty, dokonce i s dinosaury (!), a rozebrali ostatní inkubátory pod třetí a čtvrtou horou.

Nejtěžší ale byla práce na pátém vrcholu. Noc před operací měli členové týmu pocit, že Spolutvůrci opět nakládají do jejich jemnohmotných těl nějakou super jedovatou a agresivní látku. Ráno mi vysvětlili, že se jedná o injekci účinnými látkami vysoce nakažlivého kosmického viru, který se chová v obřím inkubátoru pod pátou ˝Truhlou˝. Na jemnohmotné rovině bylo vidět, jak se původně beztvará hmota začala pohybovat a začala se formovat, nejprve v roztříštěné a poté v multidimenzionální posvátné geometrické mandale.

Jak se ukázalo, byla to pozemská projekce primárního viru vesmíru, vyvinutá bývalým nejvyšším hierarchou Pleromy, Kristovým starším bratrem. Navenek struktura vypadala jako jin-jangová mandala (ženských a mužských základů), ale černobíle, vyzařující démonické a božské energie.

Vzhledem k tomu, že Spolutvůrci nedávali žádné další pokyny, členové skupiny začali pracovat nezávisle. Oddělili malé části mandaly, aby je lépe studovali ve vlastních monádách a v případě potřeby je zničili, i když si byli vědomi, že by to mohlo skončit špatně pro všechny. Pak se ale stalo něco nečekaného. Chvíli před tím, než měli vložit fragmenty do sebe, sestoupilo z jemnohmotné roviny 12 světelných bytostí, vzaly aktivovanou mandalu do kruhu a začaly s ní něco dělat. Poté, aniž by kontaktovaly tým, se vrátily zpět. Mandala se přestala dále samoorganizovat, ale stále byla naživu. Bojovníci světla si uvědomili, že jim bylo nejen pomoženo, ale také zachráněni před smrtí. Týmu stačilo pouze vyčistit celé pole ˝Truhly˝ a nainstalovat do něj Matrici Jednoty a Harmonie Pleroma namísto černo-bílé.

Následujícího dne, při průzkumu nedaleké hory, skupina objevila další hybridní matrice. Poháněl je šamanský kámen, který zachycoval sluneční paprsky v okamžicích slunovratů. Svým hladkým povrchem kámen jako anténa přenášel životní energii Světla dolů do inkubátoru a krmil embrya. Bojovníci světla je rozebrali již vyladěným schématem. Zde se dočkali dalšího překvapení. V poli vrcholu objevili zapečetěnou kopii Krystalu inteligence, který byl instalován před dávnými věky vesmírnou rasou Světla ze souhvězdí Lva. V holografické podobě artefakt obsahoval úplné údaje o této civilizaci. Během telepatického kontaktu potvrdili, že jsou připraveni ji pozemšťanům ve správný čas odemknout. Na subtilní rovině poblíž hory, která svými obrysy připomíná Sfingu, skupina spatřila Portál další rasy Lva, žijící v systému Orion, která umístila svou inkarnaci Matrix do útrob hory. Se souhlasem Spolutvůrců se také připravují na návrat na Zemi.

Po dokončení všech plánovaných operací skupina odjela do Abakanu, hlavního města Chakasie. Cestou Bojovníci Světla cítili, že Spolutvůrci do nich znovu vložili nějaké jemné struktury. Pokračovalo to až do doby, kdy byli Bojovníci Světla ubytováni v hotelu. Tam jim bylo sděleno, že se jedná o hybridní matrice, kterými se tým již zabýval na Ukrajině. Bojovníci Světla tam provedli operaci s cílem zničit obří parazitickou infrastrukturu Temných. Její centrum se nacházelo na ostrově Chortycja na řece Dněpr. Systém pokrýval území od Pyrenejského poloostrova po Ural a skládal se z tisíců starověkých posvátných a náboženských předmětů (dolmeny, kromlechy, henge, mohyly, stély atd.). Zpočátku infrastruktura sloužila Světlu, ale Černí Archoni ji přeprogramovali tak, aby pumpovala životní energii z lidí po tisíciletí. Poskytovala životně důležitou sílu Temné hierarchii a NAA nejen na subtilní rovině, ale také na povrchu ve všech evropských zemích.

Tím, že Černí Archoni proměnili tuto globální síť v upírskou, naplnili ji nejen energií lidí, mučených během poprav a obětí, ale také starým Logem Lokálního Vesmíru, do kterého byl vložen virus rozkladu a destrukce. Pak vytvořili jeho kopii, rozdělili ji na tisíce fragmentů a umístili ji na subtilní rovinu v celé kontinentální parazitické síti. Aby vykolejili Přechod do 5D, NAA se připravovala na aktivaci těchto kvantových bomb, které by ukončily Zemi jedním úderem. Spolutvůrci a pozemní tým pracovali s předstihem a odvrátili katastrofu.

Nyní se Bojovníci Světla dozvěděli, že středem východní části této struktury není Ural, ale Chakasie, nebo spíše pátá ˝Truhla˝ se svým obrovským podzemním úložištěm matric zrození a kontaminovanými částmi starého Logosu, jehož zbytky Spolutvůrci dali členům týmu ke zničení. K udržení viru při životě bylo zapotřebí obrovské množství životní energie, kterou poskytoval celý horský komplex. To byl jeho hlavní účel. Všechny inkarnační hybridní Matrice v okolí měly jen druhořadý význam. Jednoduše parazitovali na ˝těle˝ centrálního úložiště a využili jeho unikátní infrastrukturu. Konečné vyhlazení to už mělo za sebou.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/08/the-great-quantum-transition-siberia-ops-part-3/

Zpět