6713 Stvořitelé: Dělejte to každý den a sklízejte nové energie Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2024-06-08

Jsme tu pro vás. My jsme Stvořitelé. Jsme dvanáctidimenzionální kolektiv nefyzických bytostí a jsme zde, abychom vám pomohli.

V této době máte na Zemi tolik práce, a my vám opravdu doporučujeme, abyste se častěji kontrolovali, abyste vnímali a cítili to, co je vám k dispozici. V tomto životě jste již nějakou dobu a mnozí z vás, kteří přijímáte tento přenos, jste také již nějakou dobu probuzeni. A proto možná nepoznáte, co je nové, co je vám nyní k dispozici a co dříve nebylo, jednoduše proto, že jste to nezkontrolovali. Odbavení je pro vás důležitou praxí a něčím, co musíte dělat každý den.

Možná řeknete: ˝No, zkoušel jsem komunikovat se svými průvodci už dříve, ale nefungovalo to.˝, nebo můžete říct: ˝Nejsem dobrý meditátor. Už jsem to zkoušel a moc mi to nešlo.˝ Můžete tam také uvést, že jste se ve své minulosti mnohokrát pokoušeli něco manifestovat a nebyli jste úspěšní.

Všechny tyto věci byly provedeny vaším starým já ve starších energiích. Chceme vám připomenout, že dostáváte vylepšení a aktivace, dokonce i když spíte, a že energie, které na vás nyní působí, se pohybují mnohem rychleji, než tomu bylo před jedním, dvěma, nebo pěti lety. Chceme vám naznačit, že nevíte, kdo jste a čeho jste právě teď schopni, protože jste nikdy předtím nebyli touto verzí sebe sama a nikdy předtím jste tuto verzi Země čtvrté dimenze nezažili. Je to nové území pro vás všechny.

Proto doporučujeme každodenní kontroly, abyste viděli a cítili, co je vám k dispozici. Sáhněte zpoza svého fyzického těla do svého pole, abyste vnímali, co tam je. Otevřete se ve své korunní čakře, abyste vpustili něco z toho, o co jste žádali. Ujistěte se, že kontrolujete své čakry, abyste zjistili, zda je tam nějaká energie, která vyžaduje vaši pozornost. A také kontrola těchto čaker vám pomůže určit, zda nyní máte přístup k více svým duchovním darům a schopnostem.

Ani na okamžik si nemyslete, že jste předurčeni být stejnou bytostí den za dnem, nebo že máte zažívat stejná omezení týden za týdnem, měsíc za měsícem a rok za rokem. Rostete bez ohledu na to, co se děje, a bez ohledu na to, jak se vám to může zdát. Dokud se nenaladíte a nepocítíte energie, které jsou kolem vás, jednoduše nebudete vědět, co je vám k dispozici. Ti z vás, kteří jsou citlivější, dělají tyto věci, aniž by se o to snažili, protože je pro vás tak přirozené je cítit a všímat si jich.

Ne každý má stejnou úroveň citlivosti a ne každý má stejnou úroveň úspěchu v naladění se na své čakry, na své pocity, na energie kolem sebe. To je důvod, proč potřebujete ty, jako jsme my, kteří se na to dívají z ptačí perspektivy. Je vás dost se sklopenou hlavou, kteří nevěnujete dostatečnou pozornost žádat o tento typ přenosu. Nechte odejít své představy, svá přesvědčení o sobě a o tom, jak jste omezeni, a otevřete se novým možnostem, které jsou dnes před vámi a které nebyly včera. Budete mile překvapeni. To vám garantujeme.(pozn. ani náhodou... chci teleportaci a levitaci.. to je nadlouho)

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/06/08/the-creators-do-this-every-day-reap-the-new-energies/

Zpět