667 Dominion Vision Times news

[ Ezoterika ] 2020-12-01

DOJ vyšetřuje diskriminační náborové praktiky Facebooku. Náborové příspěvky pro lidi, kteří mají dočasná víza, diskvalifikoval občany USA a obyvatele USA. Díky tomu se lidem upřelo mnoho pracovních pozic, což umožňuje neplatit mnoho výhod, které by za normálních okolností museli, pokud by si najímali na plný úvazek Američany. DOJ podal návrh k soudu. Kromě toho více než 40 států plánuje podat vlastní žalobu k antimonopolnímu soudu, protože Facebook skupuje veškerou svou konkurenci. Instagram, který generuje většinu výnosů z reklamy, ale není příliš jasné, jak zpeněžuje informace. Podporují více než 10 000 000 000 uživatelů, ale neexistuje jasný přehled, jak tyto uživatele zpeněžují. Poskytují všechny služby zdarma, ale takto to zdarma skutečně není. Shromažďují všechna uživatelská data. Přesuňte se na Telegram, nebo jinou zabezpečenou platformu, kde máte více zabezpečení a soukromí, pokud jde o vaši komunikaci.

James OKeefe prolomil bariéry a odhalil všechny demokraty a jejich korupční aktivity. Projekt Veritas má mnoho závažných zjištění, které chtějí sdílet se zbytkem světa.

Volební systém Dominion původně vlastnila Staple steer capital, která prodala systém v roce 2018 společnosti UBS securities, ve které 25% vlastnila švýcarská investiční banka a 75% vlastnila čínská komunistická strana. I když se to děje v Americe, celá planeta je ovlivněna touto skupinou - např. Kanada, Německo, Čína, Írán, Venezuela, Británie, Austrálie a Nový Zéland. Mnoho z těchto zemí, bude čelit sankcím, takže si dokážete představit úroveň devastace, kterou USA uvolní, až budou připraveni na odvetu proti těmto zemím, které se účastnily nelegálních aktivit.

Sidney Powell podala žalobu, ve které zpochybnila certifikaci voleb v Arizoně a požádala o její zrušení. Governér Arizony si certifikací Bidena jako vítěze podepsal vlastní zatykač. Stejné platí pro guvernéra Kalifornie, na kterého je také podána žaloba. Kromě hlavního slyšení o volebních podvodech se vynořují další lidé s čestnými prohlášeními a svědectvími o podvodech s voliči.

Zdá se, že Potus má plány i s Billem Barrem, který byl zasvěcen do podvodů. Mimo jiné Bill Barr a Robert Mueller jsou nejlepší kamarádi více než 20 let, dokonce jejich manželky společně studují bibli. Bill Barr pracuje pro temné. Normálně, pokud se provalí temnota, jako tato, propálí tyto lidi tweetem, jako to udělali s Chrisem Krebsem. Bill Barr si stále drží místo.

Odchod Giny Haspel po akci CIA ve Frankfurtu bude mít pro CIA vážné následky. Google nyní dělá vše pro to, aby příběh cenzuroval, tvrdí, že je to falešné. Skutečnost, že důkazy naplno cenzuruje a snaží se to zdiskreditovat značí, že čistky na vysoké úrovni probíhají správně.

https://www.youtube.com/watch?v=lL0BQ0GwpB0

Pro média hlavního proudu a veřejnost je třeba pokračovat v hraní show, protože aliance chce zatknout všechny nižší úrovně, soudce, lidi, kteří pracují na místní úrovni ve vládě. Chtějí, aby všechny tyto vyšší úrovně ve spěchu pokračovaly ve svém konání a implementovali příkazy na populaci. Tím je bude možné postihnout v rámci tohoto velkého resetu. (pozn. ale co lidi?)

Americká armáda rozmístěná po celé zemi má za cíl chránit občany. Pokud volební hlasování 14. prosince bude hlasovat pro Trumpa, bude slavnostně vyhlášen v lednu 2021. Gitmo zvýšilo rozsah svého provozu o 200 procent, a zvýšilo elektrický plot oproti loňskému roku.

Hromadné zatýkání se děje přímo pod našimi nosy, přestože není oznámeno ve zprávách. Aliance staví své hráče na klíčové pozice, aby vypustili močál. Ředitelé nemocnic v systému zmizeli.
40 - 50 let trvá manipulace veřejnosti za pomoci vojenské a civilní zpravodajské služby a politické garnitury. Aktivity řízené Bushem zahrnovali i 9/11, Afganistán a další války vyprovokované CIA. Světlo i tma mají hierarchii. Temní berou příkazy od Satana, celá hierarchie jsou démonické krysy. Skvělým důkazem toho, že vyhráváme, je hroucení mainstreamových médií. Aliance se nespoléhá na mainstreamová média pro hlavní oznámení. Chtějí vydat vlastní oznámení veřejnosti. Opakovaně zdůrazňují, že chtějí využít alternativní média. ABC NBC CBS jsou irelevantní.
Díky mainstreamovým médiím se vymývají mozky.

Enzym luciferáza váš organismus učiní fyzicky detekovatelný. (pozn. budete jak světlušky... jen odletět). Technologie kvantové tečky je považovaná určitou stranou za skvělý způsob terapie, bránící lidem ve vzestupu. Duše bude tlačená k tomu, aby se vrátila znovu do této inkarnace. Poté, co upgradujete své vědomí, když silně vibrujete novou frekvencí, přesouváte se po smrti do nové roviny. Protože jste vědomím, nemáte stejnou vibraci jako tato planeta. Když vám sníží vibrace vědomí, vracíte se tam, kde to s vámi rezonovalo před smrtí. Budete inkarnováni na stejné úrovni, i když na jiné planetě. (pozn. zajistí si tak dostatek zdrojů na příště).

Změna genomu má transformovat lidskou formu na napůl robotickou, protože umělá AI dokáže existovat pouze v organismu, který je napůl humanoidní a napůl robotický (pozn. humanoid zajistí životní energii, jinak jsou AI bezduché stroje). Degradovaný organismus vysokých vibrací nedosáhne, i když v sobě drží seberozvinutější vědomí.

Bible, Korán i Tóra jsou náboženství vytvořené temnými. Lidský kolektiv je v jistém smyslu sterilizovaný. Populace je zvládnutelná a mohou vás ovládat i bez nakažení technologií, i když ty jim to usnadňují. Vede se duchovní válka. Válka o duši.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=qJisWlHb5DM

Zpět