666 Změny Barbara Marciniak

[ Ezoterika ] 2020-05-01

- zkráceno -
Zemi můžete přirovnat k obrovskému zrcadlu toho, co se děje uvnitř člověka. Země v tuto dobu páchne jedem. Po mnoho let byla Země plná toxicity nejen z radioaktivního odpadu a všech druhů odpadů, ale také z hromadného vylučování lidského hněvu. Lidé jsou bytosti energie a vaše emoce vytváří kolektivní sílu, která se přenáší. Vysíláte nejen chaos a strach, což je v podstatě to, čím byl váš kolektivní život po dlouhou dobu, ale také hněv, že vám je v hloubi duše odepřeno. Je vás téměř šest miliard - na pokraji zdvojnásobení - a naléváte svůj hněv na planetu. To vytváří odraz vlastního hněvu planety pro nedostatek péče a lásky. To vše teď chrlí ven. Všichni přicházíte k novému povědomí. Vy, jako lidé a jako planeta, jste tlačeni k vašim limitům. Budete nuceni definovat nové hranice toho, co budete bránit a co ne. Nikdo by neměl líně sedět doma, měli byste být zapojeni všichni. Pokud ne, je více než pravděpodobné, že zmizíte v té či oné podobě.

Připomínáme vám, že si sami vytváříte svou vlastní realitu a že kolektivní hněv je spojen s diskreditací vaší fantazie. Představivost je klíčem ke sjednocení konceptů a k oživení myšlenek. Obíráte se o inherentní vlastnosti, se kterými se můžete zachránit, změnit se a předefinovat svobodu. Představivost je skutečně lístek na jízdu při vrtkavém karnevalu Země. Země je obývána mnoha inteligentními silami, nejen lidmi v současnosti. Existují prostorové hradby, které oddělují různé formy života. Se zhroucením času dostávají lidé popud k aktivaci zemské sítě. Když jste naplněni energií kosmického světla, mění to váš nervový systém a energetické impulsy směřující do vašeho mozku. Nervový systém se přestavuje, rozšiřuje a tvrdne, aby vyhověl nárůstu dat. Když se setkáte s neobvyklým zážitkem, který nezapadá do kategorie známého, váš nervový systém má tendenci se vypnout. Vaše tělo je v šoku, neschopné vnímat neobvyklou realitu. Jak se zvyšuje energie na planetě, narůstají bloky ve vašich fyzických, mentálních, emocionálních a duchovních tělech. Nevyjádřené pocity a nápady vytvářejí překážky toku energie, jejímž účelem je spojit vás.

Procesu musíte pomoci odpovědností za to, kým jste, odstranit předsudky... "Nechci to vědět, nesnáším to, nelíbí se mi to." - buď to zpracujete, nebo projevíte bloky jako náročnou výzvu. Vše je zesíleno, aby se lidé naučili odpovědnosti a udržovalo jasnost účelu a záměru. Klíčem k vašemu přežití je práce s tělem a zrychlené poznání vaší osobnosti. Jakmile se odhalí více o tom, kým jste, můžete pochopit dramata, která vás uvěznila. Dramata jsou uvolněna ze zásob buněk a vedou do situací, které zůstávají nevyřešeny a neodpuštěny. Ve skutečnosti pozvete všechny hráče ve svém životě a spustíte svou show. Vina a oběť jsou nejvyšší pasti, které zaručují stav bezmoci. Nyní na vás působí starodávná Boží dramata, veškerá realita je propojena a hledá uzdravení jednoty. Pomáhá humor, protože smích je klíčem ke svobodě. V celé existenci je spousta prostoru pro radost, čemuž se teď snažíte porozumět. Doporučujeme jednat ze svého citlivého centra - solarplexu nebo střev. V žaludku máte stejnou schopnost a aktivitu jako ve svých mozkových buňkách. Předefinujte sami sebe. Okamžitě uvidíte, že měníte své zkušenosti, když věříte a najdete příležitost v každé události, kterou vytvoříte víš. Připomínáme vám, že příležitost se často maskuje jako ztráta.

Oblast solar plexus je místo, kde držíte svou sílu a rozšiřujete ji do světa, kde vnímáte svět - střed smyslů. Odtud získáte svá datová vlákna, cítíte cestu skrz události, které vaší logické mysli nemusí dávat smysl. Přidejte do rozhodování objížďku. Věnujte pozornost tomu, jak se cítíte, vrozená moudrost vašeho těla k vám mluví jako milující rádce, vaše tělo s vámi chce spolupracovat - často jste to vy a vaše myšlenky, které působí proti vašemu tělu. Vaše logická mysl byla trénována těmi, kteří vás chtějí ve velmi omezeném paradigmatu a na určité omezené frekvenci.

Jste velmi důležití. Má velkou hodnotu kdo jste, co máte v úmyslu a co si dovolíte zažít. Dokážete spojit dohromady mnoho realit vědomí a skočit na území, kam se mnozí neodváží. Odvážili jste se být nerozvážní, protože hravě osvobodíte otroctví lidského vnímání tím, že prozkoumáte období věků v sobě. Mnoho učitelů vám ukáže, kde jste vzkvétali a rozvíjeli se a kde jste ovlivňovali vzájemně propojenou realitu, a že tyto časy a místa jsou relevantní pro současnost. Jednoho dne pochopíte, že vše se děje v současnosti. Právě tento okamžik a kde se nacházíte je skutečně nepřetržitý, spontánní a smysluplný okamžik, kde se můžete najít.

4
Strach je zabiják. Vaše síla končí tam, kde začíná váš strach. Pokud se něčeho bojíte, jako byste si nalepili terč: "Vítej. Čekám na tebe." Smyslem strachu je zachránit ti život, katapultovat tě do přítomnosti, abys mohl jednat. Často slouží k tomu, aby tě vedl od toho, co je nebezpečné, k samotné podstatě tvé bytosti. Když však držíš strach jako obraz života a vysíláš strach ze života, ztrácíš a zabiješ svou životní sílu. To způsobuje stres, pocit nevolnosti a stárnutí. Vaše myšlenky vytvářejí vaši realitu. Součástí zasvěcení je projít toxicitou a vyjasnit si záměr a odvahu. Abyste se setkali s něčím, co je vaší logické mysli neznámé, musíte mít jasné záměry a obrovský pocit odvahy, bezpečí a lhostejnosti. Cokoli, co vám brání v dosažení čehokoli, je jen nápad. Dalších dvacet let je obdobím, kdy dojde k mnoha změnám. Drtivá většina z vás to zvládne. Emocionálně to projdete. Kňučet je plýtvání energií. Přijměte vše, co vytvoříte, a vězte, že ve všem je příležitost.

Strach skrývá příležitost. Na určité úrovni víme, kdo jste a čím jste si museli projít, abyste se dostali až sem. Víme, proč jste na Zemi a že jste sem nebyli posláni, abyste se topili sami. Síly, které s vámi pracují, mají schopnost ovlivňovat vaši realitu, která je mimo vaše chápání, i když si neuvědomujete existenci těchto sil. Postrkují vás. Události lze přizpůsobit. Na planetě dochází k hlubokému šíření maligních myšlenek. Když strach prochází vaším tělem, přináší chemikálie, které naplňují vaše tělo. Aktivují spirálu smrti.

Slyšeli jste, že AIDS je způsoben virem HIV. Nyní se nyní šíří elektromagneticky, stejně jako mnoho dalších poruch. Elektromagnetismus zahrnuje obrovské elektrické proudy, které vás obklopují, generované lidstvem a jinými zdroji. Magnetismus je síla, která drží věci pohromadě. Ve vašem mozku jsou také magnetické částice. AIDS se šíří elektromagneticky a přechází z jednoho nosiče na druhý s podobnou strukturou nebo vibracemi. Posíláte své myšlenky - víru ve strach. Toto myšlení je natolik zesílené, že se zdá, že na svém aurickém poli nosíte cedule, plakáty a značky, které hlásají, co si o sobě myslíte. Viry se mohou šířit elektromagneticky, takže se nakonec mohou nakazit celá města. Jste přitahováni, abyste žili v určitém místě kvůli karmě a vibracím jiných lidí. Proto se stěhujete. Pokud se AIDS může šířit elektromagneticky, může se podle stejného principu také otevřít srdce.

Proč existují špatné a negativní plány s nízkými vibracemi? Protože lidé sedí nečinně a čekají, až se jim stane něco zajímavého a dobrého. Kymácejí se na židlích, kouří cigarety a přemýšlí, jak auto prošlo obývacím pokojem, protože sledují televizi. Váš hlavní otisk pochází z tohoto stroje na ovládání mysli, který ve vás v podstatě působí na strach. Chronický strach je zabiják. Přiláká k vám ty věci, kterých se bojíte, a které se vám pravděpodobně stanou. Proč si vybíráte to, co děláte?

Čím více soucitu s ostatními máte, tím rychleji se bude masové vědomí měnit. Bohyně matka potřebuje, aby vaše srdce bylo otevřené, aby skrze vás mohla proudit její energie. Na vaší planetě je dnes velmi málo míst, které vysílají frekvenci lásky. To se samozřejmě brzy změní. Země prochází několika zkouškami. Čeká vás epická cesta. Ve velmi krátkém časovém období dojde k vystřelení energií v globálním měřítku, které vás povede stále dál a dál k tomu, co bude vypadat jako ničení vaší planety. Chceme, abyste pochopili, že někdy, když se energie rozvíjí, zatímco procházíte evolučními procesy, dochází k dezorientaci, chaosu, zmatku a nedostatku identity. I z vašeho těla může vycházet toxicita, která způsobí onemocnění. Můžete mít pohyby střev, podrážděný žaludek nebo uzávěr střev. Mnoho různých věcí naznačuje změnu.

3
Brzlík hraje klíčovou roli při odesílání signálu do těla, aby udržel omlazující vzorec. Čím jste starší, tím menší je. Reguluje to, co přichází shora a zdola. Vaše horní žlázy, hypofýza a epifýza, jsou deaktivovány, většinou dřímají. Brzlík nepřipomíná vašemu tělu neustále ideální plán, protože nemá zprávy z hlavy. Vaše vyšší centra byla odříznuta od všech řetězců DNA. Brzlík se vrátí do své síly, když obdrží zprávu, že tělo provedlo přípravu a vědomí je připraveno. Pokud uvažujete o rozšíření svého života, pak někteří z vás ledva začali pracovat. Další byli vyškoleni, aby vás vedli na další směnu; vaše práce je darem pro planetu, darem civilizace. Být zde v tomto okamžiku říká, že máte zájem, vzrušení a odhodlání překonat myšlenky, které se živily lidskou rasou. Pokud s tím zápasíte - podívejte se do zrcadla, jak vypadáte. "Špatné zprávy" - pak máte dualitu, pochybnost, konflikt. Hledejte nekonzistenci vašich přesvědčení, když je vyjadřujete, tiše nebo nahlas.

Hypotalamus reguluje teplotu a hladinu vody v těle. Jste elektrizovaná voda. Složení mořské vody odpovídá krvi ve vašem lidském těle. Lidé byli stvořeni z oceánu. To je jedno z největších tajemství stvoření. Plejádští bohové přišli a použili energii molekul vodíku a kyslíku. Odtud jste přišli. Toto je hlavní klíč. Byla vytvořena obloha a život přišel z oblohy. Toto je jeden z principů, podle kterých jste byli postaveni. Chceme, abyste pochopili, že existuje mnoho způsobů, jak vytvářet lidi. Slyšeli jste příběhy, že jste z prachu a hlíny. Některé z těchto příběhů nejsou pravdivé, jen vás drželi dál od pravdy. Dává vám větší smysl, že jste blíže pevným živlům než vodním živlům? Věci se velmi často mění, abyste nezjistili pravdu o své osobnosti.

Hypotalamus lze považovat za vrátného mezi vaším fyzickým tělem a vnějšími čakrami. Jeho čas ještě nenastal. V současné fázi vývoje nemůžete pochopit jeho funkci. Ano, reguluje tělesnou teplotu a průtok vody a voda je podstatou vašeho života. Vždy vás žádáme, abyste byli blízko vody, ve vodě a používali vodu, protože voda zvyšuje funkci vašeho hypotalamu. Udržuje ho v teple, když se potřebuje zahřát. (pozn. čepice?) Přijde čas na další zkoumání hypotalamu. Existují způsoby, jak stimulovat hypotalamus prostřednictvím kranio-sakrální adaptace. Bude otevřena, až lidé zvednou vědomí do bodu, kdy budou připraveni na velkou explozi sluneční energie, která vychází z této žlázy. Do té doby jsou informace nebezpečné. Lidé se někdy neumí umírnit a myslí si, že musí vypít elixír všech zkušeností, aniž by museli připravovat vědomí.

Jakmile začne sekrece hypotalamu, už nikdy nebudete stejní. Užili jste někdy psychedelikum? Chtěli byste tak žít 24/7? Je to skvělé na cestu do světa poznání - do světa šamanských, tajemných, živých knihoven, ale rozhodně to nechcete každý den. Zbytek nervového systému není s tímto vědomím synchronizován.

Váš hypotalamus vás přesune do nové oblasti, která bude chemicky indukována. To je to, co endokrinní systém dělá. Vstřikuje vám do těla různé chemikálie. Chemikálie se začnou uvolňovat a ovlivní to, jak vnímáte a interpretujete realitu.(pozn. schizofrenici) Váš obnovený hypotalamus vás pošle na cestu a vy všechno změníte tak, abyste tam žili rádi. Bude to, jako byste se přestěhovali do nové země, na novou planetu bez opuštění Země. Tím se váš svět rozdělí. Země a pozemská realita v Živé knihovně se před vašimi očima změní, protože chemikálie, které se uvolní z hypotalamu, vám poskytnou novou interpretaci reality.

Přes veškerý rozruch kolem systému zdravotní péče vám připomínáme, že zdraví je zdarma. Skutečná cena lékařské péče je několik minut vašeho času na rozvoj správného přístupu k vašemu tělu. Vytváříte své zdraví nebo svou nemoc a nepotřebujete, aby vám někdo sdělil, jestli jste zdraví. V kontaktu se svým tělem - sprcha, koupel, můžete cítit a poznat vaši úroveň pohody a zdravotního stavu. Pokud se bojíte o své zdraví, pak něco vytvoříte. Vaše tělo sleduje obrázky, které vyvoláváte. Pokud investujete do úzkosti z toho, co byste mohli dostat, investujete do nemoci. Pokud víte, že jste zdraví, jste zdraví. Je to velmi jednoduché.

2.
Všechno, co vidíte ve vzpomínkách, jsi ty. Všechno je dobré. Přeměňte to v něco radostného. Víte, kolik lidí je ochotno čelit negativitě a temnotě? Ne moc. Víte, kolik lidí žije ve tmě? Neutíkejte ze stínu života, protože spousta uzdravení a bolesti musí být dokončena, zvědoměna a pochopena. Emoce jsou součtem vašeho bohatství jako lidské bytosti. Emoce spouští osobní lékárnu vašeho těla. Vaše emoce vytvářejí odpovídající chemické uvolňování ve vaší fyzické formě. Rozvíjí se endokrinní systém, který je zodpovědný za chemické reakce na vaše emocionální volby. Ve vašem těle se budou vyrábět nové chemikálie, které vám pomohou se změnami. Volba jiného způsobu vnímání nebo překládání reality způsobí otevření vnitřních dveří a produkci látek, které vás přenesou do vyšších sfér.
Reorganizujete se na subatomární úrovni. Ve vašem těle jsou světlem kódovaná vlákna, jemné formy energie, které spojují vše dohromady. Tato tenká vlákna jsou ve vašem těle reorganizována stimulací paprsky a fotony, které přicházejí na planetu a přinášejí kosmickou energii. Reorganizují se, aby omladily vaše tělo, když pijete čistou vodu. Zvláště se aktivují během okysličování a hlubokého dýchání. (pozn. kde jsou roušky?)

Existují také způsoby, jak se okysličit konzumací bylin známých jako čističe krve. Když očistíte svou krev, je schopna nést více kyslíku. Reorganizace vláken na buněčné úrovni se hromadí a roste a vlákna aktivují vaše tělo různými způsoby. To vše zahrnuje energii vašeho mozku. Máte klíče a kódy pro odemknutí zbytku spánkové oblasti. Záměr je, aby se lidské bytosti na základě zvětšení absorbovaného světla vyvinuly do více mocných bytostí. Někteří lidé pracují na 6-8% své mozkové kapacity. Každý, kdo využívá více svého mozku, používá v nejlepším případě 15-20 procent. Položte si tyto otázky: Co dělá dalších 80% mého mozku? Proč spí? Co není připojeno?

Endokrinní systém se bude vyvíjet s vývojem DNA a bude produkovat chemikálie, které jsou kombinací inteligentních geometrických tvarů. Tyto formy budou existovat v celém těle a nebudou lokalizovány pouze v mozku. Vše se stane současně.
Endokrinní systém může uvolňovat psychedelické chemikálie, které vás katapultují do nových forem inteligence. Ve vaší společnosti je konflikt. Cokoli, co souvisí s expanzí mysli, je propagováno jako velmi špatné a hrozné, zároveň velká část populace závislá na sedativech. Předepsané léky potlačují přirozený chemický proces, zatímco léky, které aktivují mysl a otevírají jiné reality, jsou špatné. Zamyslete se.

Váš endokrinní systém projde obrovským otřesem. V současné době je v raných fázích tohoto procesu. Proč se endokrinní systém rozhodl změnit? Vtahujete do svého těla sloup světla a reorganizujete základní genetickou výbavu. Řetězce DNA začali odhalovat svou identitu a ožívají, mění endokrinní systém. Vaše rozhodnutí být v daném okamžiku, milovat sami sebe a láskyplně pracovat s planetou a se všemi lidmi zcela změní to, co se ve vás děje. To je i klíč k omlazení. Buďte připraveni vidět sebe, svůj život a své tělo jako své vlastní dílo. Urychlená energie vytvoří na vaší planetě chaos, což povede k velkému zmatku v kombinaci s radikálními, revolučními, rychlými změnami. Nikdy ve vaší zaznamenané historii nebylo na planetě a ve vědomí tolik energie jako nyní, takže vás nemá co připravit na to, co přijde. Radikální změny, které tato hnutí přinesou, přesahují vaše chápání. Zaměřte se na to nejlepší, co můžete být, s vědomím, že ovlivníte mnoho možností kolem vás. Uvědomte si, že to je příležitost zahájit zásadní změnu. Vaše šišinka se aktivuje infuzí světelné energie a uvolňuje novou vizi příležitosti, ve které je mír a svoboda pociťována a poznána zevnitř.

1
Ve vašem fyzickém těle dochází k obrovské a radikální změně. Snažte se vyhnout syndromu vyhoření, poslouchejte, co je ve vás. Příliš mnoho nových informací příliš rychle. Zpomalte a integrujte se, jinak by to mohlo přetížit vaši nastavovací psychiku. Energie má místa zrychlení a zpomalení. Tělo se buduje pomalu. Je důležité, abyste rozuměli svému tělu a nestyděli se za to, co vaše tělo dělá. To, co děláte se svým tělem, je však úplně jiný příběh. Buďte ke svému tělu velkorysí a milujte ho. Tělo je v pořádku. Moderní koncept panenky Barbie jako dokonalá ženská forma podporuje nenávist k ženskému tělu, pokud neodpovídá tomuto tvaru. Všechny obrázky, od nejjednodušších hraček až po nejsložitější počítače, ovlivňují vaše vnímání sebe sama a snižují svobodu volby. Lidské tělo má všechny tvary a velikosti a všechny druhy vyjádření. Rozmanitost je na planetě důležitá. Po věky jste jako člověk přijali jste hanbu svého těla a jeho funkcí. To je směšné.
Sex ve 3D může poskytnout energii, pomocí které můžete dosáhnout vyššího vědomí. To může vést k podstatné části vašeho multidimenzionálního vývoje. Někdy je těžké poslouchat o sexu, kvůli traumatickým událostem, za které se stydíte. Každý má něco v plánu týkající se sexuální části sebe sama. Do značné míry existoval plán, jak na vás působit, abyste se styděli za sexualitu a své tělo; bránilo vám to objevit vaši sílu, účel, blaženost a svobodu.

Jakmile vaše tělo přijme a integruje novou energii, probudí se vaše paměť. Kosmické vzpomínky i vzpomínky na tento život nabízejí odhalení toho, kým jste byli v galaktické historii. Je důležité, abyste měli místo, kde si vzpomínat. Příroda je jedním z nejlepších míst, jak se dostat do kontaktu s pamětí: sedněte si v přírodě, pozorujte přírodu, buďte nečinní, buďte v přítomnosti a nechte přítomnost expandovat do nepřetržitého, spontánního, synchronního okamžiku - neustále se rozšiřující přítomnosti.
Příroda vás učí prostřednictvím zpěvu ptáků, křídel motýlů, symfonie cvrčků a žab, řevu velblouda, vůni pouštního prachu, jarního deště... zvuky a pachy vyvolávají vzpomínky. Reaktivace paměti zahrnuje uvolnění všech "potřeb", které jste si pro sebe nashromáždili. Opravdu vedete nejsmysluplnější život, jaký můžete?

Chceme aktivovat buněčnou paměť ve vás. Než vstoupíte do těla, určité vzpomínky jsou ve vás uloženy geneticky. Jednoho dne pochopíte, jak se to dělá, a pochopíte, že na vás pracují, když spíte. Často cítíte návaly - nebo vibrace - elektrických pulzací skrz vaše tělo. Jedná se o paměťové vložky, které jsou do vás vloženy, aby vás připravily na další dobrodružství. Mezi zkušeností vložené paměti a zkušeností z reálného života je malý rozdíl. Reality a kultury lze znovu a znovu vytvářet. Pokud jste se právě narodili jako duše a máte pocit, že vám unikly šťavnaté události ve vesmíru, můžete mít paměťové vložky. V kultuře si můžete vytvořit prostor, aniž byste ji přelidnili. Například každý chce být Egypťanem, ale je zde místo jen pro určitý počet lidí. Můžete se stát jejich součástí, protože díky paměti vytvořené pro vás můžete postavit další egyptské kultury. Tento koncept vám poskytne vodítko k pochopení flexibility vaší reality.

Voda zvyšuje fyzickou paměť. Kundaliní spouští kódy aktivací světelně kódovaných vláken a jejich uvedením na světlo. Tato drobná vlákna jsou naplněna informacemi a kundaliní pohybující se vaším tělem vám dává moc ovládat vaše vzpomínky. Mnozí z vás mají hluboké vzpomínky na manipulace, možná bolestivé vzpomínky na to, jak je reptiliáni sežrali, nebo použili na genetické experimenty. I když jste nezažili nic konkrétního, ve vaší krvi jsou vlákna, které nesou celou historii všech těchto věcí. Prameny se spojily, aby vám poskytly životaschopný film. Jste jako velký film, stříháte a rozdělujete snímek po snímku, každá vaše část je oddělena od všech ostatních. Energie, kterou vám přinášíme, reorganizuje tyto malé kousky filmu. Spojuje ve vás příběh, který je osobní, planetární a galaktický.

30.11
Buňky ve vašem těle mohou zcela volně přicházet a odcházet; neustále se množí. Odkud berou pokyny? Poskytuje je váš plán a systém víry a energetické vzorce, které nosíte. Jak tyto vzory měníte a rozšiřujete své koncepty, vaše molekulární struktura se tím řídí. Každý z vás má potenciál mít tělo, jaké chcete. Buňky svého tvora můžete regenerovat jejich opětovným přiřazením - odesláním jiného plánu nebo alternativní trasy. Když to uděláte, vaše tělo a zkušenosti budou následovat.

Každý z vás má ve svém těle přirozenou životní sílu. Silní lidé interpretovali svou zkušenost a vytvořili obraz pro všechny ostatní. Dříve museli studovat mnoho oborů a připravovat své tělo mnoho let, než úspěšně zažili energii kundaliní. Byli to skutečně vzácní lidé, kteří mohli přistupovat na kundaliní z mnoha důvodů. Země byla obklopena plotem regulace frekvence. Když kundaliní stoupá v těle, setkává se s kosmickými silami, které přicházejí zvenčí těla, a tělo se stává živým a energickým. Ti, kteří vás chtěli chránit před znalostmi, pronikli skrze své hranice. Plot pro ovládání frekvence kolem planety je jako švýcarský sýr. Jinými slovy, existují díry a nyní do nich mohou vstoupit jiné formy světla.

Jak vesmírná energie přichází na zemskou rovinu, miliony z vás zvyšují možnosti přehodnocení toho, co Kundalini dokáže. Je to síla vašeho života a pulzujete s ní. Při správném použití přinese obrovské množství řešení. Tato energie vás spojí s kosmickým zdrojem a spojí vás s větším účelem a pochopením toho, co s ním můžete dělat.
Tuto energii lze použít k léčení, protože když se hromadí ve vašich rukou, máte ruce léčitele. Mnozí z vás budou ze své budoucnosti překvapení. Nyní existují lidé, kteří mohou společně vznítit list papíru. Tato energie ve vašich rukou zesílí v každém z vašich životů. Můžete ji použít k očištění jídla, uzdravení, očištění oceánů a očištění řek a půdy. Budete schopni přeměnit toxické znečištění, které je všude kolem vaší planety.

To vše bude možné u těch, kteří jsou ochotni věřit. Pokud věříte, cvičíte a hledáte, budete odměněni. Pak ukážete cestu ostatním. To jsou dary, které budou hrát roli při přechodu k masivní spolupráci v planetárním měřítku. Na těchto schopnostech budete pracovat jako tým. Pomocí své představivosti můžete poslat zprávu do svého mozku a zamýšlet, aby se neurony spojené s imaginární oblastí jemněji spojily. Každá buňka v těle je složena z přesně stejných látek bez ohledu na to, kde se nachází. Každá buňka má stejný potenciál generovat znalosti a vaše buňky čekají, až je budete vést. Když dovolíte společnosti, rodině a vzdělání, aby vládly nad vaší vírou, vkrádá se vina a "odpovědnost". To jsou programy, na které vaše tělo reaguje.

Vaše planeta projde transmutačním procesem, když si uvědomíte sílu představivosti, která velmi úzce souvisí s pamětí. Představivost funguje ve vaší mysli jako filmové plátno, které ukládá obrázky a vytváří plány pro vědomí. Vaše tělo je plné vzpomínek z různých světů a různých časových rámců, odlišných od toho, co nyní vnímáte. Jak se Země vyvíjí, budete schopni tyto koncepty a plány realizovat na základě toho, co víte. Vnášení vzpomínek na jiné časy a místa do vaší současné reality sjednocuje smysl vašeho života.

Milujte se, respektujte vozidlo, které obýváte, a chovejte se, jako byste byli k nezaplacení. Chovejte se, jako byste měli štěstí a dostali jste to nejlepší, co můžete - své tělo. Ctěte Zemi s láskou a úctou, protože právě tady na Zemi hrajete svá bizarní dramata. Když cestujete vesmírem, milujte sebe a Zemi a vaše cesta se usnadní.

Vaše tělo předvede naprosto úžasné schopnosti. Vaše citlivost se vyvine do bodu, kdy vůně bude mít dopad na vaši náladu, emoce a celkový pocit pohody. Naučte se, jak používat rostliny kolem vás, což jsou dary od Živé knihovny.

Zdroj: https://svetinus.ucoz.ru/news/2020-12

Zpět