6610 Architekti vesmíru - Proč vědomí nyní spí Almaty

[ Ezoterika ] 2024-05-16

Q: Čas je nyní velmi stlačený, rychle letí a nejenže se nemáte čas ohlédnout, jak den utekl, ale také vás velmi často přepadne stav lenosti, ospalosti, stav spánku s otevřenýma očima, kdy prostě není žádná energie. Proč se tohle mnohým děje?
A: Tento stav je spíše normou. Vše popisujete správně - sen o vědomí. Děje se několika způsoby.
1. Na globální úrovni vědomí lidí probíhá restrukturalizace, a abyste zabránili vyřazení systému, jste ponořeni do spánkových stavů, v ospalém stavu vědomí.
2. Vnější struktury nyní také globálně kolabují a mnoho lidí má poruchu ve svých systémech vnímání reality a jako obranná reakce je to stav vakua, kdy je každý ve své buňce chráněn před vnějšími drsnými změnami, což je pociťováno jako izolace vašeho prostoru od vnějšího světa. Jelikož jsou takoví lidé spojeni s bodovými událostmi, tzn. vidí jen obraz světa, který potřebují kvůli karmě.
3. Mnoho lidí postrádá touhu někam jít, do nového života - neexistuje žádná myšlenka tam jít, žádné cíle, žádné úmysly. V tomto případě člověk žije svůj život jeden den po druhém, aniž by o něco usiloval. Ano, má myšlenky na budoucnost, možná i nějaké touhy/sny, ale nemá v úmyslu to realizovat. V souladu s tím pro něj nebyla přidělena žádná energie na rozvoj, žije pouze ze soběstačnosti, pouze pro nový den. K vytouženému cíli nevede žádná cesta.
4. Pokud pozorujete lidi, dokonce i ty, kteří jsou neustále zaneprázdněni, například ponořeni do své práce, pak to lze také považovat za sen a člověk jako program pouze provádí předem nastavený algoritmus akcí, který se naučil dříve, čímž tvoří své dovednosti a schopnosti. To je také typ spánku, kdy funguje pouze určitý program mysli. Energie je zde dána pouze pro realizaci tohoto algoritmu úkolů egregoriálním systémem, pro který osoba pracuje - je to zaměstnavatel, nějaká společnost atd.

5. Q: Téměř každý spí, každý ve svém vakuu, omezený svým vlastním obrazem světa, naplněn významy, touhami a obrazy, které potřebuje. Dělá se to schválně? Kdo je iniciátorem tohoto snu? Osoba, nebo vnější procesy?

A: Jedno pochází z druhého. Zde vnější procesy odhazují staré vzorce v proudech a v důsledku toho se vědomí ponoří do ochranného spánku. člověk sám si podvědomě vybírá sen a vidí, co se kolem něj děje. Pokud člověk sám nemůže zrušit vnější restrukturalizaci, pak může omezit spánek svého vědomí. To nyní nelze udělat velkým skokem, zvláště pokud vědomí není připraveno na silné, náhlé změny. Uměním malých krůčků ale můžete každý den udělat krok do něčeho nového v tom, co chcete, a sami tak uvidíte, jak se buduje vaše cesta. Je samozřejmě důležité určit si, kam vás tato cesta má vést - vytouženou budoucnost, kterou chcete v životě projevit. Pokud nemáte obrázek toho, co chcete, pak dostanete obrázek vnějšího světa s těmi systémovými algoritmy, které provozuje každý, kromě toho, kdo deklaruje, co chce vidět. Ano, nyní následujte tuto cestu, budete více s větrem k sobě, tzn. Přes odpor vnějších systémů a zde můžete každý nový krok učinit pouze na základě svého záměru - jasné touhy dostat se tam, kam chcete. Každý nový den je novým krokem. Je to, jako byste skládali skládačku, máte tolik dílků. Představte si, že každým dnem vkládáním potřebného prvku do celkového obrazu se přibližujete k tomu, co chcete, k obrazu událostí, které chcete ve svém životě vidět.

Čím více prvků rozložíte, čím více malých, ale systematických kroků uděláte, tím blíže se přiblížíte novému obrazu světa. čím více se mozaika rozšiřuje, čím více prvků přidáte, tím širší a objemnější se rozvine. Je to, jako byste na samém začátku své cesty měli mozaiku 4x5, a jak přes ni postupujete, uvědomujete si, že už je 8x10 - takže svou vizi světa rozšiřujete a zvětšujete - každý den přinášíte akce, které to projeví ve tvém životě. Pokud se zastavíte, nedokončíte nové kroky, což je stejné jako skládání nové hádanky, pak vaše mozaika - vaše reprezentace požadované reality přestane být živena vaší pozorností a v celkovém obrazu mizí. Aby se to projevilo, aby to bylo jasnější = více projevené ve hmotě, je potřeba to krmit vaší pozorností a vaším jednáním, jako záměr, že tuto realitu ve svém životě opravdu chcete projevit. Malý krůček s velkým záměrem a čím dále, tím více se projeví v realitě.

Q: Není to poprvé, co jste mě upozornil na nácvik malých kroků. Je to nyní nejúčinnější způsob?

A: Ve váš prospěch ano. Nyní nemáte potřebné množství zdrojů, abyste udělali silný skok vpřed. Pokud uděláte takový průlom s nadšením, nebo emocionálním vzestupem, pak s přihlédnutím k návratu zůstanete po průlomu v mínusu své energie, kdy víra již zmizela a není chuť ani síla jít dál. Není efektivnější dělat systematické kroky bez ohýbání prostoru, bez kývání kyvadlem a bez otřesu vědomí? A krok za krokem jít ke stejnému cíli, ale pevně a pevně deklarovat, co chcete. Ne nadarmo jsme se zde dotkli tématu kyvadla. Protože To je prvek systému, který mnozí neznají a nevědí, jak ovládat uvolňování svých emocí, nebo tužeb něco v životě projevit. Je to jako když něco chcete tak moc, že silou své touhy to ze sebe odstraníte. Chceme vás naučit dělat kroky moudře, promyšleně, malé činy, ale velký výsledek. Stejně jako v případě Paretova principu - kdy vynaložíte 20 % úsilí na získání 80 % výsledku.

Musíte se naučit nejen dělat kroky, ale být v tom efektivní! Šetřete svou energii, svou sílu. Neplýtvejte jimi na sny, nebo fantazie. Ze svého snu splňte konkrétní přání, z touhy vybudovat dosažitelný cíl, od cíle položit kroky od bodu nyní, a každý den podnikněte kroky k manifestaci požadované reality. Zároveň žijte svůj život, dělejte každodenní věci, buďte se svou rodinou, ale každý den věnujte konkrétní čas tomu, abyste jednali ve směru toho, co chcete. Pokud je toto obraz světa, který si můžete vytvořit materiálními kroky, tzn. Pokud sníte o domě, ale zatím na to nemáte finanční prostředky ani čas, ale máte touhu! Začněte v malém, každý den si vyhraďte časový úsek podle svých možností. Tam, kde budete hledat pozemek pro dům, je místo, kde se budete cítit pohodlně., nebo hotový dům znamená podívat se do katalogů a rozhodnout se, co se vám líbí a co ne atd. Tito. Každý den věnujete pozornost = energii své touze, podnikáte kroky na základě okamžiku teď - co teď můžete udělat. Můžete se podívat do katalogu - udělejte to, nebo se sejděte se specialistou na prodej domů - udělejte to. Můžete nyní přispět v hotovosti? Pokud ne, pak tuto akci nedělejte, protože... Tento zdroj ještě nemáte. Pokud máte myšlenky na půjčení peněz, abyste dosáhli toho, co chcete, jedním trhnutím, zamyslete se nad tím, zda vás tato akce bude stát 80 % nákladů, abyste získali 20 % výsledku. Vyhodnoťte každý svůj čin na základě toho, kolik síly a energie do něj vložíte a kolik dostanete. Tímto způsobem budete měřit efektivitu svých akcí.

Q: Jak to můžete v životě měřit, aniž byste viděli celý obraz reality?

A: To lze cítit ve vaší energii, ve vašich silách a schopnostech. Pokud je to pro vás snadné, máte zdroje a schopnosti, pak je to minimální cena za tento krok. Pokud máte pocit, že je to pro vás těžké, pak už je to plýtvání energií. Například potřebujete, aby vaše fyzická kondice byla atletičtější. Možností je několik. Tělocvična poblíž vašeho domu s předplatným a trenérem, například 16 000 rublů měsíčně. Je to pro vás drahé? Řekněme, že ano, finančně tyto zdroje nemáte. Ale je tu touha po sportovní postavě, takže hledáte další možnosti. Několikrát týdně můžete chodit, nebo běhat. Je to pro vás drahé? Ne, to nevyžaduje žádné peníze. Ale vedle vašeho domova to nelze realizovat. Pokud půjdete do parku a zacvičíte si tam, je zde prostor s cvičebním vybavením a dobrým běžeckým pásem. Ale je tu jedno ALE. Je tam spousta času stráveného cestou do parku a zpět. Je to pro vás drahé? Ano - zde zdrojem nejsou peníze, ale čas. Ale touha zůstává, hledáme jinou možnost. Co když jdete do posilovny poblíž vašeho domova a zatím si neberete osobního asistenta. Například zde bude předplatné stát 5 000 rublů měsíčně. Koneckonců, vždy se tam najde mistr, který mu zejména zpočátku může říct, jak správně používat ten či onen simulátor. Pro výběr programu se můžete podívat na tréninkové programy na internetu, nebo najít jiný přijatelný způsob. Je to pro vás drahé? Ne, to je prostě přijatelné, jak z hlediska finančních nákladů, tak z hlediska časových zdrojů vyhovující. Zvolili jste způsob dosažení, cestu k vytouženému cíli.

Další kroky. Je těžké se na začátku učit 3 hodiny? Učte se hodinu. Je zpočátku těžké cvičit v posilovně? Poprvé ovládněte běžecký pás. Sami si upravujete výchozí bod, co je pro vás přijatelné a co ne. Co je pro vás příliš drahé a co ne. Koneckonců, nebylo by v tomto případě dobrým výsledkem, že si poprvé 3 hodiny zacvičíte silou vůle a pak si od tohoto tréninku dáte týden pauzu? Malý krok je lepší, ale disciplinovaně a systematicky. V tomto případě na to budete mít energii? Ano, pokud se sami rozhodnete, že jste to vy, kdo chcete jít do tohoto vytouženého obrazu světa, nikdo jiný, tedy vy, a potřebujete toto, ne vaše zrcadlo. Chcete-li to provést, jdete s úmyslem dosáhnout toho, co chcete za každou cenu. Za tímto účelem to uděláte krok za krokem. Takto si vybudujete potřebnou událost. Takže v tuto chvíli si uvědomíte, že to děláte proto, aby se vaše touha splnila! Nemáte dnes energii na cvičení? Čas, který jste tomu věnovali v tělocvičně, věnujte dnes učení novým způsobům tréninku! Nesoustřeď se na jednu věc. Můžete žonglovat s mozaikovými prvky, jak vám to vyhovuje. Ale! Hlavní věc je jít směrem k cíli, a pokud nemůžete jít, lehněte si směrem k tomuto cíli)

Zdroj: https://absolutera.ru/article16690

Zpět