659 Vakcíny - Nebezpečí mRNA National cancer institute

[ realita ] 2020-12-08

Omlouvám se, ale musím reagovat na poznámku v diskuzi pod článkem seznamu ... když pominu, že sám článek je zase mainstreamový polotovar - oba chlapci by neměli ustrnout na svých školských vědomostech

diskuze -
Ladislav Machala
OK, tak to tedy zkusím - C-19 vakcina Pfizer je založena na aplikaci mRNA, která je chráněna v lipidové nanočástici, aby se po vpíchnutí očkovací látky dostala dovnitř buněk a tam interakcí s ribozomy zahájila syntézu antigenního epitopu spike SARS-CoV-2 a tento antigenní protein se pak dostane se do krve, kde navodí tvorbu ochranných protilátek. Po splnění této funkce je mRNA v buňce destruována buněčnými ribonukleázami a je to hotové. Takto podaná mRNA absolutně žádným způsobem nemůže ovlivnit naši DNA.

zde je polotovar:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ze-vakcina-zmeni-dna-to-je-jako-verit-ze-zeme-je-placata-rika-o-hoaxu-imunolog-132886#dop_ab_variant=0&dop_req_id=TuPWBOU7DVJ-202012082055&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

a zde jsou poslední "novinky" z roku 2018 od výzkumného týmu "National cancer institute" .... zdá se, že ti pochopili trochu více

jo, a jen výtah, originál je s hezkými obrázky...

Nová modifikace mRNA může mít dopad na lidský genetický kód

Vědci z CCR identifikovali novou modifikaci v lidské messenger RNA (mRNA), která dramaticky ovlivňuje genovou expresi. Bylo zjištěno, že za modifikaci je zodpovědný enzym NAT10, který se sám podílí na rakovině a stárnutí. Toto je jeden z prvních příkladů jedinečné chemické modifikace mRNA (klíčového faktoru při dešifrování genetického kódu), která způsobuje zvýšení produkce bílkovin. Studie vědců z laboratoře biologie receptorů a genové exprese se objevila 15. listopadu 2018 ve vědeckém žurnálu Cell https://www.cell.com/cell/fulltext/S0092-8674(18)31383-7.

Dešifrování genetického kódu je vícestupňový proces, který začíná přepisem informací obsažených v DNA na mRNA (messenger, RNA nesoucí informaci pro další buňku). Výsledné mRNA jsou poté přeloženy do proteinů, které obsahují klíčové složky buňky. Je známo, že RNA může být po transkripčním procesu jedinečně modifikována jako prostředek k regulaci funkcí. Studie poskytuje první příklad chemické modifikace mRNA, která zvyšuje produkci bílkovin. Modifikace mění účinnost, se kterou je genetický kód čten v každém řetězci mRNA.

Vědci se zaměřili na specifickou chemickou modifikaci mRNA, N4-acetylcytidinu (ac4C). Nejprve mapovali přítomnost ac4C na tisících lidských mRNA. Zjistili, že přítomnost ac4C v mRNA silně zvýšila jejich schopnost přepisovat se na protein. Dále prokázali, že ac4C ovlivnil buněčnou proliferaci, charakteristický znak rakovinných buněk.

Dalšími kroky vědců je zmapovat, jak modifikace konkrétně funguje ve změně genové exprese, a také určit, zda je nesprávná regulace základní příčinou určitých onemocnění.

Progerie, rakoviny, cystické fibrózy, neuropatologická onemocnění..... no nekup to..

a další články (doporučuji se vyhnout těm oslavným na začátku):
https://www.sciencemag.org/news/2019/07/hidden-layer-gene-control-influences-everything-cancer-memory

https://www.addgene.org/mol-bio-reference/promoters/

https://biologydictionary.net/mrna

vola ze mě nikdo dělat nebude...Země není placatá 🤪 😴.....
v tom lepším případě je hologram..

Resolucia 2361 z 27.01.2021 je o vakcinacii v AJ
https://pace.coe.int/en/files/29004
https://ibb.co/pdT978Z
https://ibb.co/M6bvLgx
tu na tadescu bolo aj ako sa branit proti testovaniu
Ako sa vyhnut a vyziadat dokumenty
Certifikát kvality testu (očkovací látky)
Podrobnosti o výrobci testu (očkovací látky)
Dokumenty a licenci od výrobce testu (očkovací látky)
Výpis ze státního rejstříku firmy výrobní firmy či společnosti která test popřípadě vakcínu vyrobila
Dokumenty schválení a akreditace společnosti, která schvalování prováděla.
Platné firemní licence:
*osvědčení o zkoušce testovacích tyčinek (očkovací látky)
*nežádoucí účinky testovacích tyčinek (očkovací látky)
*platnou pojistku firmy pro případ negativních následků která testovací tyčinky (očkovací látky) vyráběla a výše odškodnění.
Dokumenty od osoby, která test (popřípadě očkovací látku) podává.
*Školení a zaškolení
*Certifikace osoby za tímto účelem
*Pracovní povolení
*Její vlastní negativní certifikát, test na COVID-19
Kolik roků byly dělány zkoušky a s jakým výsledkem. Normálně musejí být dělány zkoušky 5 až 7 let minimálně. Jaké měly testované osoby reakce a vedlejší účinky. V ČR požadovat, a to BEZPODMÍNEČNĚ,!!!! POVOLENÍ OD SÚKL (Státní ústav pro kontrolu léčiv).
Můžete také požadovat testovací sadu (nebo čkovací látku), kterou odešlete do laboratoře na zkoušku. Není nutné, dle uvážení.
Máte právo požádat o písemné prohlášení osoby, která testy anebo očkování provádí, že z testů, popřípadě z očkování, nebude mít žádné poškozené zdraví. V opačném případě ručí osoba veškerým svým majetkem. Nechat si předložit její doklad totožnosti (OP nebo cestovní pas).

Zdroj: https://ccr.cancer.gov/news/article/a-novel-mRNA-modification-may-impact-the-human-genetic-code

Zpět