658 Aktualizace Charlie Ward

[ Realita ] 2020-12-03

Před šesti lety mi bylo řečeno, že zhroutí ekonomiky, poté před dvěma roky, potom v listopadu, takže jsem věděl, co přesně dělají. Když se to skutečně stalo, nemohl jsem uvěřit, jak snadné bylo světovou ekonomiku shodit. Je to šílené. Stačí zkorumpovaná vláda a zkorumpované média, a můžete dělat, co se vám zlíbí. Lidé propadli manipulaci, že se nemusí bát.

Později jsem se dozvěděl, že existují dva typy globálního finančního resetu. NWO byl šokující, ale byl vytvořen, aby vypadal dobře. A pak přišla Aliance a Trump s úplně jiným resetem. Pracují na přehodnocení měny. Chudé země, které byly v posledních 57 letech okradeny, získají vše zpět, vše, co jim dluží.

Například Irák. Refinancujete obnovu Iráku a iráčané se budou chtít vrátit. Znám spoustu iráčanů a jsou to jedni z nejmilejších lidí, které jsem jako lidské bytosti kdy potkal. Vrátí se do vlastní země. Není potřeba si půjčovat. Kromě toho budou refinancovány další země v Africe. V Africe bude doslova ráj na Zemi, protože jsou to všichni milí lidé. Trump ale neprovede reset a přecenění, dokud nezbaví tyto země všeho zla. Největší vtip s OSN byla skutečnost, že sice brali peníze, ale nikdy nevyřešily žádný skutečný problém. Jen podporují diktátory, nebo machinace. Špatné peníze pro špatné lidi, kteří na tom dále vydělávají. Je to těžké vysvětlit lidem, kteří nerozumí financím a měnové politice.

Vše začíná tím, že Nixon zrušil zlatý standard. Kissinger se pokusil vyjednat vztahy z Čínou, aby se stala kasičkou pro celý svět, protože používají podvodnou ekonomiky. Získali tak neomezený zdroj papírových peněz, a mohli financovat cokoli. Komunisté nebyli problém. Trump zasadil cabal obrovskou ránu.

Připravujeme s Baronem Trumpem kreslený film, který namlouvají herci po celém světě. Taky se snažíme, aby dostalo starší publikum dostatek odkazů. A lidé jako my to pak mohou dále použít. Poslední dva roky jsem stavěl studio s finanční podporou podobně smýšlejících lidí. Posunuli jsme technologii na novou úroveň. Jeden dokument vyjde příští týden, druhý pravděpodobně na konci roku. Myslím, že ve filmovém průmyslu dojde k obrovskému posunu. Současné filmy obsahují obrovské množství podprahové manipulace, vizuální i zvukové. (pozn. pro vizuální postačí milisekundové, běžným okem nepostřehnutelné vzkazy - viz. americká hymna z roku 1960 https://www.youtube.com/watch?v=nUQn3-ardzU , pro zvukové se používají vzkazy za hranicí běžně vnímané slyšitelnosti, stejně tak se umisťují do filmových scén běžně nepostřehnutelné prvky - např. filmy od Disneye jsou plné sexuálních narážek - doporučuji filmy raději nezastavovat, zmiňovali i film Forrest Gump a mnoho dalších.) Přecházíme ze tmy do světla, Holywood se změní možná ještě radikálněji, než zbytek společnosti.

Známe cíl, ale neznáme časový rámec, neznáme přesnou cestu (pozn. to je ta nepatrná svobodná vůle lidstva).https://www.youtube.com/watch?v=LH9ZZErC0Hw

Ředitel Qantas prohlásil, že jeho leteckou společností budou létat pouze lidé, kteří si nechají dát vakcínu. Tato společnost zkrachuje. Stále vedu s lidmi dialog, proč nejsou zatýkání. Šváby nyní bojují o život. Nikdy bychom je nechytli, kdyby nebyli pod tlakem a nespěchali. Nedostali bychom šanci chytit další, kteří vylézají. Je to největší šou na Zemi. Největší věc, jakou jsem kdy viděl. Minstream se vás snaží udržet ve strachu. Aliance v dubnu zatkla 13 fénických rodin, které jsou lidmi, kteří ovládají svět. Odstranili hlavu šelmy, která ovládala Rockefellery, Rotschildy, Soroše, Clintony a další. Vyřadili anglickou královnu a Charlese... to je bomba, kterou lidé potřebují. Obama byl zatčen a vyřešen v zátoce Guantanámo před nějakou dobou v tomto roce, ale jeho tělo zdvojnásobilo klon. Na tiskové konferenci byl jeho hologram. Když ho zabrala boční kamera, na jevišti nikoho nezachytila, takže vím, že to byl hologram. Zachytila ho jen přední kamera. Stále se učím. Popravy přijdou, protože pro lidi, kteří dělají zločiny proti lidskosti, je povinný rozsudek smrti. Právě řešíme situaci, kdy jde o hologram, klon, zdvojené tělo. To nejjednoduší pro rozpoznání jsou uši. Vtipkovali jsme, že byly možná vyrobeny v Číně, zdá se, že se nejčastěji liší uční lalůčky. Ale Číňané jsou v kopírování stále lepší. Klony nemají duši, proto v jejich očích není život. Klony jsou vytvořeny z naší DNA, strčí ti tyčku do nosu, to je vše, co potřebují. Další věc, která klony prozradí, je okamžitý odchod, jakmile skončí akce. Obvykle si lidé ještě popovídají, ale oni skočí do auta a zmizí.

Jde o zvyšování vědomí lidí. Pomoci jim objevit jejich sílu a pravdu, která odhalí každého špinavého zbabělého politika, zločince deepstate, kriminální bankstery. Pokud se nepoučíme jednou a navždy, nenajdeme sílu tlačit svého vůdce dopředu na časové ose, pokud bychom pokračovali ve stejném cyklu, vrátili tytéž zločince zpět k moci, nikdy by se nic nezměnilo (pozn. změnilo, neměli bychom budoucnost jako civilizace)

Tvůrce pro nás chtěl hojnost a duchovní vzestup. Musíme náš příběh vyprávět dalším generacím. Budoucí generace uvidí vaši vášeň emocí, která jim pomůže pochopit, jak drahocenná je naše svoboda. V budoucnu, v nové éře, budeme mít pravděpodobně jinou ochrannou sílu. Je nutné vidět rozdíl mezi tím, co je dobré a co je zlé. Převyšují nás pouze tím, že si myslíme, že jsou důvtipnější a chytřejší. Pojďme tyto podvodníky zbavit síly. Miliony lidí nyní povstávají. Pojďme vytvořit most globální jednoty. Dělejte videokonference, setkávejte se navzájem. Vezměte médiím jejich moc. Patrioti povstávají po celém světě. Jsme připraveni bojovat za Trumpa. Říkám lidem v Americe, že tito lidé chtějí jít bojovat za Spojené státy, protože pokud padneme, celý svět potemní.

Lidé, kteří jsou zaseklí ve 3D tvrdí, že se tu nic neděje. Většina lidí zmešká největší šou na Zemi, ale není to jejich vina. Může za to ta bedna na zdi, programovací stroj. Zkuste se dozvědět víc o svém imunitním systému, hlídejte si svou legislativu. V Indii zaplatilo 35 000 dětí za testování vakcíny, jsou mrtvé. V Británii nabídli některým studentům jedné z univerzit statisíce, do týdne zemřeli. Ani jedna ze společností s vakcínou nedodržela správný postup (GMP). Chtějte po nich dokumentaci.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=ENSstd_j6xg

Zpět