657 Generál McInerney vyzývá k použití zákona o povstání Halthranger

[ Realita ] 2020-12-01

Generál McInerney ve výslužbě žádá prezidenta Trumpa, aby použil zákon o povstání, pozastavil Habeas Corpus, vyhlásil stanné právo a zahájil masové zatýkání pod vojenským právem.

Brannon House z WVWtv.com zveřejnil rozhovor s generálem, který otevřeně vyzývá prezidenta Trumpa, aby uznal závažnost kybernetického válečného útoku na Ameriku a s odvoláním se na zákon o povstání odložil Habeas Corpus (slyšení) (stejně jako Lincoln) ) a zahájit hromadné zatýkání pod vojenskou judikaturou. Zdá se, že tato výzva generála McInerneyho, vysoce uznávaného vojenského veterána a loajálního vlastence, vycházela z poznání, že velká část stávající vlády se stala nepoctivými a nyní se domlouvá s nepřáteli národa. Vládní guvernéři se zbláznili, soudní soudci se zbláznili a spolu se státní volební úředníci se úmyslně zapojili do koordinované a zradné volební manipulace, aby dosáhli svržení výkonného vůdce, prezidenta Trumpa. Když se vládní úředníci stanou nepoctivými a soudům nelze věřit, prezident se může odvolat na vojenskou autoritu, včetně hromadného zatýkání zradných aktérů, vojenských soudů, které obchází civilní soudní systém, armáda zabaví všechny společnosti, které se aktivně snaží podkopávaz Spojené státy. To by samozřejmě zahrnovalo Big Tech a většinu levicových médií, která se podílela na volební manipulaci a žurnalismu s cílem uvrhnout národ do zoufalství.

Hlavní body - To, co se v Americe odehrálo, nebyl jen ʺpodvod s hlasovánímʺ, ale spíše ʺkybernetická válkaʺ. Jednalo se o válečné činy proti Americe, které pomocí zbraní a technik kybernetické války svrhly vládu prostřednictvím zmanipulovaného volebního procesu. - McInerney vyzval prezidenta, aby použil zákon o povstání, pozastavil Habeas Corpus, vyhlásil stanné právo a nasadil armádu k zabavení a zabezpečení všech hlasovacích strojů. - Šest až deset států bylo koordinováno prostřednictvím kybernetické války, aby změnilo výsledek voleb. ʺJedná se o vlastizradu.ʺ Zapojeno bylo také Rusko, Čína a Írán, což přispělo ke zradě. - FBI a DOJ jsou v tom všem naprosto nečinní. - Chris Krebs z CISA lhal, když tvrdil, že volby jsou ʺbez vadyʺ. Toto je ʺspoluvina na zraděʺ a Krebs je součástí deepstate. - Prezident Trump musí vyhlásit národní mimořádnou událost na základě EO ze dne 12. září 2018, který jmenuje ʺcizí zásahʺ do amerických voleb. - Trump by se měl také dovolávat zákona o povstání. Musí pozastavit Habeas Corpus, stejně jako to Lincoln a FDR udělali v době války. - Demokraté, Rusové, Číňané a Írán vedli do očí bijící kybernetickou válku proti Americe. - Prezident musí ʺzačít tyto lidi okamžitě zatýkat [v rámci] této národní nouze. Vyhlásil bych stanné právoʺ. - Úředníci z pěti houpajících se států byli zapojeni do ʺpředběžného plánováníʺ ʺzradných činůʺ. Nejen podvodné hlasování, ale zrada. ʺPokusili se tuto vládu svrhnout.ʺ - Chris Miller je na ve funkci ministerstva obrany, protože ʺvojenská aktivní služba bude muset potlačit Antifu a BLMʺ. - Prezident by měl pozastavit schůzi volební akademie 14. prosince a zahájit nový kongres 6. ledna. - Odhaduje, že 85 milionů lidí hlasovalo pro Trumpa. - Vojenské tribunály jsou nezbytné, protože to nejsou schopny vyřešit řádné soudy. - Zradní aktéři by měli být zatčeni a obviněni, podrobeni vojenským soudům. Toto je jediný systém spravedlnosti, který je schopen fungovat v současné úrovni korupce. - Pozastavit inauguraci, dokud nebudou tyto volby plně vyšetřeny. - My lidé požadujeme tuto akci od prezidenta. - ʺToto jsou poslední svobodné volby, které budeme mítʺ, pokud tento volební podvod neodhalíme. Volby v Georgii budou ukradeny pomocí hlasovacích strojů HAMMER, Scorecard a Dominion, je třeba je pozastavit, dokud nebude volební podvod plně vyšetřen. - ʺTuto korupci nelze přijmout. Je to vlastizrada a musíme ji důkladně prošetřit.ʺ - Prezident musí podporovat a bránit ústavu Spojených států proti všem nepřátelům, zahraničním i domácím. Toto jsou domácí nepřátelé. ʺJak říká Stalin, nezáleží na tom, kdo hlasuje, ale na tom, kdo sčítá hlasy.ʺ - Lidé z amerického soudního systému nechápou, jak se vede kybernetická válka. Chybí jim skutečné pochopení zločinů a válečných činů.https://www.thegroundcrew.com/
Mira z Plejád 30.11.20 Valerie Donner

Začátkem tohoto roku bylo rozhodnuto, že se čas zrychlí, aby vzestup šel rychleji, protože temné síly vytvářely příliš mnoho ničení. Chaos s volbami ve Spojených státech je součástí procesu Vzestoupení. Mají dodat světlo a pravdu tomu, co mnozí nevěděli, že se děje. Rovněž je nutné povzbudit lidi, aby si vzali zpět svou moc a domáhali se svobody. Nejdůležitější je, aby naši pracovníci světla udržovali své vibrace a aby sledovali pravdu ve svém srdci.

Dezinformace šířené ʺhasičskou hadicíʺ mohou být odzbrojující a skličující. Pokud do toho spadnete, snižujete vibrace a nejste tak schopni udržet světlo a dělat svou práci. Nechceme, abyste energizovali temná schémata svým zaměřením nebo svou energií. Je to neproduktivní. Důvěřujte a věřte v božský plán a vězte, že je v akci. Každý jeho aspekt je brilantní a je navržen tak, aby pravda a světlo vyšly na veřejnost, aby je lidé viděli.

Zdroj: https://www.distributednews.com/478815.html

Zpět