6568 Rada: Jak se v této realitě vyznat? Nadina Boun

[ Ezoterika ] 2024-05-22

Berte to tak, jak chcete, jakýmkoli způsobem, který vám dá dobrý pocit. Dívejte se na to jako na iluzi, sen, hru. Bez ohledu na to, co se děje, si připomínejte, že se ti v podstatě nic neděje, že je to jen zkušenost, kterou máš. Že jsi stále se Zdrojem a nic se nezměnilo. Že jsi stále čistý a dokonalý ve Zdroji, jako Zdroj, a že se ti nic nestalo. Takže to neberte tak vážně.

Je to jen zkušenost, viděná z optiky jako této lidské bytosti, jako této lidské persony, ale lze změnit svůj pohled, svou definici, svou perspektivu a v důsledku toho změnit celou věc. Čím větší věc z toho uděláte, tím větší to bude, protože vy jste skutečně autoritou nad svým životem a můžete se rozhodnout, jak ho chcete hrát.

Berte to jako hru, protože jste věčně ve Zdroji, vždy v bezpečí, nedotčeni žádnou zkušeností, kterou máte. Jste vždy doma, protože jste nikdy neodešli. Soustředíte se na hru, ale nejste ve hře. Vaše duše, váš duch, vaše podstata, to, čím jste, nemůže být nikdy odděleno od Zdroje, protože je to Zdroj sám. Hrajete hru na zapomnění, abyste si mohli vzpomenout. Předstíráte, že jste odděleni, abyste se mohli znovu spojit s tím, kým jste. Máte tuto zkušenost, protože jste ji chtěli mít. Chtěli jste vědět, co je vnější zdroj, co je nepodobné zdroji, a chtěli jste poznat zdroj na hlubší úrovni, na intimní úrovni.

Jak dobře vůbec znáte svou vlastní osobnost? Někdy jste překvapeni, co z toho vyjde. Kdybyste o sobě přemýšleli jako o zdroji a jednali jako zdroj, byli byste překvapeni tím, co z toho vyjde. A to je hra, hra překvapení, vzpomínání. Nestáváte se něčím, čím nejste. Přijímáte to, čím jste. Vzpomínáte si, kdo jste. Přistupujete k tomu, kým jste. Stáváte se ve světě tím, kým skutečně jste. Jinými slovy, odložíte masku.

I když se o traumatu hodně mluví, nemusíte pátrat po každém traumatu, nebo chybě ve svém životě, nebo v životě svých předků. Nyní si můžete vybrat něco jiného, když se naskytne příležitost a všimnete si, že reagujete méně než zdroj, který je takový, že jste. Nyní to můžete přeformulovat, předefinovat a vybrat si, jak byste raději reagovali, jak byste to raději viděli jako zdrojová bytost.

Teď je jediný okamžik a jen teď si můžete vybrat a změnit se. Každá změna, kterou uděláte teď, ovlivní všechno, minulost, přítomnost i budoucnost. Takže vidíte, že se nemusíte vracet v čase, jen musíte změnit chování a definice, které vám nyní již neslouží. Teď, když si vzpomenete na svůj božský původ. Nezáleží na tom, jestli se věci změní teď, nebo později, protože víte, že jste nastavili trajektorii do jiné reality, zkušenosti, časové linie v rámci této nekonečné hry, která obsahuje všechny časové linie, reality, možnosti. Pokud by to byla virtuální hra, kterou hrajete, pak byste viděli tu malou pauzu, tu malou závadu, to jednosekundové přetočení zpět, kdy se celá scéna změní a vy se ocitnete na novém místě ve hře. Někdy to tak je a jindy je tu ještě časový limit. Řekli jsme, berte to jako zábavní park, protože když vyjdete z parku, všimnete si, že se nic nezměnilo, pokud jde o vaši podstatu. Berte to jako simulaci, kde se všechno zdá být skutečné, a přesto byste se po skončení něco dozvěděli, ale nic se vám nestalo. Berte to tak, jak se vám to líbí, jakýmkoli způsobem, který vám pomůže cítit se lépe v tom, co se děje. Neexistuje žádné správné, nebo špatné. Vaše perspektiva je to, co určuje, jak to všechno prožíváte, a existuje nekonečné množství perspektiv. Nemusíte následovat někoho jiného. Je to jejich volba.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/05/22/the-council-how-to-make-sense-of-this-reality/

Zpět