6446 Větší než holokaust Jamie White

[ Ezoterika ] 2024-04-30

Britský poslanec říká, že vakcíny COVID zabily 10-20 milionů lidí

Britský poslanec Andrew Bridgen uvedl, že ostatní poslanci mají "krev na rukou" za to, že prosazují experimentální mRNA vakcíny COVID, které pravděpodobně zabily "10 až 20 milionů lidí". "Před 18 měsíci, kdy jsem poprvé promluvil, byly důkazy dost značné. Teď jsou zdrcující. Každý týden se objevují další důkazy," řekl GB News s odkazem na nedávnou japonskou výzkumnou studii, která zjistila "jasnou souvislost mezi lidmi, kteří podstoupili posilovací dávky, a zvýšenou mírou rakoviny". "Víme proč, je to SV40, oblast promotoru opičího viru 40, kterou společnost Pfizer ve svých vakcínách nezveřejnila, která jasně podporuje rakovinu," řekl.

"Poslanci mají ruce od krve až po podpaží, za posledních několik let rozeslali stovky, ne-li tisíce dopisů, v nichž tvrdí, že vakcíny jsou bezpečné a účinné," pokračoval Bridgen. "Koncem roku se budou konat všeobecné volby a oni opravdu chtějí jen držet linii. Takže po všeobecných volbách, protože na obou stranách sněmovny je tolik politického kapitálu, že vakcíny jsou bezpečné a účinné, což nejsou ani bezpečné, ani účinné." Bridgen dále poukázal na to, že tvrzení odborníků, že zavedení vakcíny COVID bylo zločinem proti lidskosti na stejné úrovni jako holocaust, je pravděpodobně konzervativní odhad. "Přední kardiolog řekl, že zavedení vakcíny je největším zločinem proti lidskosti od holokaustu. Obávám se, že to bude větší než holokaust, protože si myslím, že budeme někde mezi 10 a 20 miliony lidí, kteří byli zabiti těmito experimentálními vakcínami po celém světě - a stále to bude stoupat."

Kanadský regulační orgán pro zdravotnictví potvrdil v roce 2023 přítomnost fragmentů sekvence DNA Simian Virus 40 (SV40) ve vakcíně Pfizer COVID-19, kterou výrobce dříve nezveřejnil. Mluvčí společnosti Pfizer Canada Christina Antoniou se proti charakteristice agentury ohradila a tvrdila, že SV40 není obsažen ani ve výchozích materiálech, plazmidové DNA, ani v konečném produktu vakcíny COVID-19 společnosti Pfizer. "Vakcína COVID-19 společnosti Pfizer-BioNTech byla přezkoumána několika regulačními orgány, včetně EMA a amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), a poradními orgány po celém světě a splnila všechny pokyny pro bezpečnost a kontrolu kvality,"řekl v prohlášení.

Server Infowars v loňském roce informoval, že vědecká zpráva zveřejněná organizací Correlation Research in the Public Interest zjistila, že injekce COVID jsou v příčinné souvislosti s drastickým nárůstem úmrtnosti ze všech příčin v 17 zemích, což v konečném důsledku vedlo k 17 milionům úmrtí na celém světě.Zdroj: https://eraoflight.com/2024/04/30/bigger-than-the-holocaust-british-mp-says-10-20-million-people-were-killed-by-covid-vaccines/

Zpět