6447 El Morya: Přechod Lee Degani

[ Ezoterika ] 2024-04-30

Obvykle si nemyslím, že nanebevzatý mistr žije ve mně. Ale v tomto krásném poselství od El Moryi vysvětluje, že jeho podstata je v každém z nás. V poslední době dostávám takové pošťouchnutí, toto vnitřní volání, abych prostě přešel. Nyní chápu, odkud přichází a že je to výzva pro nás všechny.

Zdravím vás, moji nejdražší, já jsem El Morya. Možná mě znáte jako patriarchu, který se jmenoval Abraham. Ale to byl jeden z mých životů na Zemi a já vám přináším esenci života. Neboť stejně jako vy prožíváte tento život na zemi, tak i já znám námahu a těžkosti, se kterými se setkáváme, s nimiž se setkávají mnozí, se kterými se setkávají všichni. Ale přešel jsem řeku, přešel jsem z jednoho stavu do druhého, do vnitřního vědění, které se odráželo ve vnějším poznání, že jsem nyní jedno s Bohem. Sjednocení s Božským Zdrojem a v tomto stavu jednoty jsem mohl dosáhnout mnohého. Nejen, že jsem toho mohl hodně dokázat, ale mohl jsem být vším, čím jsem měl být.

Ptám se vás, přejdete na druhou stranu? Přejdeš řeku, přejdeš most? Překonáte těžkosti, stav mysli, který vám říká, že to není možné? Protože to tak je. Máte v sobě to, co si člověk může myslet pod pojmem magická síla. Jde jen o to vyhlásit a udělat krok. Vězte, že budu s vámi, že jsem s vámi v každém čase. Ale abyste mě poznali, což je v podstatě poznání hluboké části sebe sama, můžete mě vědomě zavolat, nebo na mě myslet a já vám toto uvědomění přinesu. Následuj volání, následuj volání svého srdce. Následuj volání svého srdce, i když se zdá přitažené za vlasy, i když se to zdá jako nemožný sen, protože to není jen sen, milovaní. To je to, co tě volá.

Nyní vás opouštím, ale vězte, že žiji ve vás. Sbohem

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/04/29/el-morya-crossing-over/

Zpět