6445 Rada 9D Arkturiánů: Probuzený kolektiv, odpovězte na volání Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2024-04-29

Jsme Arkturiánská rada. Jsme rádi, že se s vámi všemi můžeme spojit.

Obdrželi jsme od vás tolik zpětné vazby a další jsou vždy vítány. Budeme i nadále vítat všechny energie, které nám posíláte, protože nás těší být vašimi spolutvůrci v procesu vzestupu. Máme výhodný bod lidstva a života na planetě Zemi, který nám slouží nejvíce, a víme, že je to výhodný bod, který slouží nejvíce i vám. To je důvod, proč s vámi vždy sdílíme náš pohled, že na vaší planetě je opravdu vše v pořádku.

Ti z vás, kteří jsou probuzeni, musí pochopit, jak je důležité, abyste tam byli, i když máte pocit, že do toho tak dobře nezapadáte. Nejde o to, abyste zapadli pro kohokoli z vás. Jde o to podniknout odvážné kroky vpřed, které by mnozí jiní rádi udělali, ale bojí se toho. Máte tendenci vzdát se tradiční kariéry a tradičního života kvůli něčemu, co je neobvyklé, něco, co je jedinečné, a máte tendenci následovat své srdce.

To znamená, že jste vůdci. Jste rození učitelé a vůdci a jste předurčeni k tomu, abyste ostatním ukazovali cestu. Nejste určeni k tomu, abyste ostatním ukazovali svou cestu, nebo jedinou cestu, ale svým příkladem ukazujete ostatním, že je možné pochodovat v rytmu jejich vlastního bubnu a přesto vést šťastný a naplňující život.

Proto vás vždy obrátíme zpět do vašeho nitra k vnitřnímu volání, které máte právě teď. Možná máte vnitřní volání jít někam žít, jít s někým, absolvovat kurz, abyste měli přístup k více svým darům a schopnostem. Ať už máte jakékoli vnitřní volání, jste určeni k tomu, abyste na něj odpověděli. Vy jste ti probuzení, o kterých jsme mnohokrát mluvili jako o probuzeném kolektivu, a protože jste věrní sami sobě, hrajete roli, kterou máte v rámci kolektivu hrát.

A my víme, že se posouváte za hranice tradičního života, protože toto je život vzestupu pro vás a pro nás všechny ve vesmíru. Víme také, že někdy musíte čelit strachu a myslet mimo rámec, abyste mohli následovat své vášně, své sny. Touhy, které máte, k vám přicházejí zevnitř a vy se máte cítit taženi určitým směrem.

Jste určeni k tomu, abyste se vyjadřovali všemi možnými způsoby a sdíleli s ostatními, kdo a co skutečně jste. Je čas, aby více z vás odpovědělo na volání, a my víme, že to uděláte, ale víme to, protože víme, že volání bude silnější. Neočekáváme, že nás budete jen poslouchat a následovat své vnitřní volání, protože vás k tomu vybízíme. Víme, že to bude hlasitější a hlasitější, dokud to neuděláte, protože tak jste to všichni nastavili a byl to dobrý plán a stále je.

Jsme Arkturiánská rada a rádi se s vámi spojujeme.

Kouzelnický trik, který právě provádíte


https://eraoflight.com/2024/04/30/the-9d-arcturian-council-the-magic-trick-you-are-currently-pulling-off/

Chováme k vám všem na planetě Zemi nejhlubší úctu, protože je opravdu velmi náročné tam být a být schopen poznat sebe sama jako odděleného od Zdroje. Je to tak trochu kouzelnický trik, když můžete mít ten nedostatek znalosti o tom, kdo skutečně jste. A také vám v této době trochu závidíme, protože nyní máte cestu rozpomenutí se na to, kdo skutečně jste, a opravdové poznání sebe sama jako Zdroje, jako by to bylo poprvé.

Nyní si každý zvolil jedinečnou cestu k tomuto uvědomění a plnému vědění, a vy to můžete vidět všude kolem sebe a možná to dokonce působí ve svých vlastních životech. Můžete vidět, jak je možné být na cestě, která je tak odlišná, tak jedinečná, a přesto všechny cesty vedou domů ke Zdroji. Když zažíváte něco, co vůbec nevypadá, jako by to vedlo vás, nebo někoho jiného do této domovské základny Zdroje, prosím, vzpomeňte si na toto prohlášení. Prosím, pamatujte si, že všechny cesty vedou domů ke Zdroji.

Také si uvědomte, že nemusíte rozumět tomu, jak byla něčí cesta vybrána, nebo proč, nebo jak by to mohlo skončit tím, že se ten člověk vrátí domů ke Zdroji. Ve skutečnosti je člověk jejich duší a duše nikdy neodešla. To znamená, že převážná část toho, kým a čím jste, pravda o tom, kdo jste, protože vaše Duše nikdy neopustila Zdroj, a vy zažíváte iluzi toho, jaké by to bylo, kdybyste to udělali. Je to skutečně hra, sen, simulace vlastního výtvoru, takže můžete mít zážitek z návratu domů, jako by to bylo úplně poprvé, a to je vzrušující.

Můžete se nadchnout pro každý krok na své cestě, protože víte, že když jste ochotni tento krok udělat, dostáváte se o krok blíže ke Zdroji. Když se bráníte, když se snažíte vrátit v čase, když přestanete dělat kroky vpřed, pak to cítíte jako energetickou blokádu. Cítíte to jako nemoc. Máte pocit, že se vracíte zpět, i když byste se vrátit nemohli. Nemůžete se rozpínat, protože je to vzestup pro celý vesmír a pro všechny a všechno v něm. Ale když cítíte, že stagnujete, nebo se vracíte zpět, zeptejte se sami sebe, čemu se bráníte a jak nejdete s proudem. Pak dostanete jednoduchou odpověď na to, jak můžete jít trochu více s proudem s přijetím, což povede k odpuštění, což povede k soucitu a nakonec k bezpodmínečné lásce, což je to, kým skutečně jste. To je domovská základna, kterou hledáte.
Jsme Arkturiánská rada a rádi se s vámi spojujeme.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/04/29/the-9d-arcturian-council-awakened-collective-answer-the-call/

Zpět