644 Velitel Ashian: Schumannova rezonance a 21. prosinec Jennifer Crokaert

[ Ezoterika ] 2020-11-20

Schumannovu rezonanci lze chápat jako ukazatel, jak jsou jednotlivci a společnost vnímaví k lásce nebo blokování lásky. Drtivá většina populace lidstva se na určité frekvenci (8 Hz) cítí nepříjemně, protože rány a strašení z tohoto života a předchozích životů a zranění předků omezuje jejich schopnost cítit lásku. Láska je pro ně nepříjemná. Cítí se pohodlně s určitou kvalitou lásky, smíšenou s hněvem, strachem, manipulací, podezíráním a mnoha dalšími formami zraněné lásky. Tento vzor lásky znají, byl do nich - téměř - napevno zabudován.

Ti z vás na duchovní cestě, kteří pracují na uzdravení vašich vnitřních ran, uvolňují omezující představy o tom, kdo jste a čeho jste schopni. Máte méně zkreslenou vibraci lásky a je pro vás zvýšení Schumannovy rezonance příjemné. Rezonance je neustále zvednutá, jinak by nebylo možné vrcholit současným způsobem. Momenty emocionální soudržnosti jsou vytvářeny skupinovými meditacemi, čistým záměrem a predispozicí v Gainých časoprostorových zvláštnostech, které více odpovídají kvantové fyzice (která sama o sobě je skutečně exponenciálně vzácná rezonance lásky).

Harmonická konvergence prosince 21. svede kvantovou energie do bubliny kolem Gaii pro vše na povrchu i uvnitř. Dojde ke konečnému zhroucení současného časoprostorového kontinua. Galaktici budou udržovat v láskyplném vědomí Gaiino vzestoupení, což této události dodá velkou dávku láskyplné harmonické rezonance. Výsledkem bude špička Schumannovy rezonance a poté pokles, harmonická rezonance nebo vibrace, které vytvoří v každé osobě něco jako "milostný orgasmus", který pak rozbije dřívější chápání věcí. Pravděpodobně uvidíte velké rozdíly v oblasti rezonance. Bude to trvat déle než jeden den. Stabilizace na Zemi bude trvat několik let. To neznamená, že bude desetiletí chaosu - spíše desetiletí hledání, přetváření a nového pohledu duší. Nemůže to být jinak, došli jste tak daleko, jak můžete, po cestě, na které jste, bez masivní destrukce.

Přijměte toto desetiletí jako prvních deset let v životě dítěte, zkoumání, kreativita a změny. Být inkarnovaný během tohoto období je nepředstavitelná pocta.

... drtivá většina populace lidstva je nyní na frekvenci 7,83 Hz ... Frekvence generovaná z galaktického jádra je standardně 40 Hz, spodní linie 5. dimenze. Je to nezastavitelné ... Myslete na "drtivou většinu" populace

Zdroj: http://jennifercrokaert.blogspot.com/

Zpět