643 Navigace v chaosu Vidya Frazier

[ Ezoterika ] 2020-11-20

Před měsícem si všichni mysleli, že rok 2020 byl drsný a chaotický. Nyní si začínáme uvědomovat, že dřívější měsíce byly pravděpodobně jen slabý odvar toho, co je ještě před námi. Na mnoha úrovních pravděpodobně míříme do ještě temnějších a bouřlivějších časů. Zmatek a strach většiny lidí stále roste kvůli kurvidu a volbám v USA.

Naučte se absorbovat informace způsobem, který vás udrží v rovnováze a klidu. Kromě toho je užitečné si uvědomit, že z kanálů vnějšího světa můžete podvědomě získávat energie, i když jim nebudete věnovat velkou vědomou pozornost. Novinky se šíří negativně na všech běžných mediálních výstupech a opačně na alternativních novinářských stránkách online (ačkoli ty jsou nyní široce cenzurovány googlem, youtubem, twitterem a facebookem). Zpravidla se na obou stranách vyhýbají opačné straně jakéhokoli problému, o kterém hlásí. Skutečná žurnalistika, jak jsme ji znali, téměř chybí. Dnes se velmi jasně ukazují základní atributy třetí dimenze - polarizace - postoj "my proti nim", dobré a špatné. Hranice mezi těmito dvěma agendami již nejsou paradigmatem politické levice vs pravice, je to přesněji Trumpers vs. AntiTrumpers. Většina novinářů je buď v jednom táboře nebo ve druhém - a to s nadšením. Existují i novináři, kteří se pokoušejí vyhnout rozporuplné tendenci, např. Epoch Times. Bez ohledu na výsledek vychází velké množství informací o velkém množství korupce v procesu voleb - a vlastně ve volbách po mnoho posledních desetiletí.

Možná nejvíce děsivé jsou zprávy o tom, jak některé země vytvářejí takzvané "koncentrační tábory" pro lidi, kteří měli pozitivní test na Covid-19. Bez ohledu na které straně debat jste, je to děsivé. Bylo provedeno srovnání mezi tím, co se stalo v Německu před druhou světovou válkou, a tím, co se nyní děje po celém světě. Jsme vedeni k větší kontrole, manipulaci a ztrátě našich práv a svobod. Obrovskou cenzuru zpráv můžete přirovnat k pálení knih ve 30. letech v Německu. Autorizační zákon z roku 1933 je nyní zákonem o ochraně infekcí; árijský průkaz totožnosti je nyní certifikátem imunity ... a čím byli Židé tehdy, ti, kdo odmítají masky, jsou dnes.

I přesto, žijte nad chaosem

Zdroj:
>http://vidyafrazier.com/Zpět