645 Systémy víry Sharon Steward

[ Ezoterika ] 2020-11-20

Ivo -
jo a zkráceno, ale nic jiného už snad ani neočekáváte😱
Uvědomila jsem si, že moje peněžní víra pocházela ze třicátých let. To byla doba Velké hospodářské krize, kdy ilumináti zvýšili míru inflace tak vysoko, že se lidé přes noc stali bezcennými.

Ivo: Mnozí z vás odvozují svůj pocit moci od zaměstnání, která přitahujete, a od své výdajové síly. Získáte kreditní karty, které to prodlužují, ale budete se cítit bezmocní, protože je nemůžete splatit. Takže vidíte svou víru. Domníváte se, že splácení kreditní karty je nemožné. Ale protože věříte, že je to nemožné, nedokážete nic. Můžete se vzdát několika věcí, které nyní kupujete, nebo zvýšíte svůj příjem, ale je to možné. Když začnete vidět pokles rovnováhy, pochopíte, že je to možné změnou víry. Váš úvěrový přístup pochází od vašich rodičů. Z jejich čínů jste získali více pocitů než skutečných slov. Pokud jste empat, prožili jste trauma na více úrovních, než ostatní.

Když dáte novou zmocněnou zprávu, například "Mohu a splatím svou kreditní kartu," vesmír se spikne, aby vám dal prostředky, jak to udělat. Musíte se vzdálit od starého myšlení a přijmout metafyziku. Jak získáváte moc, musíte z toho těžit tím, že přijmete více síly. Máte systém víry, který pro vás nefunguje. Každou oblast, kde vás omezují vaše systémy víry, chápete jako bolestivou. Je to mrzutost. To, co vám ukazuje vaše systémy víry, je, když vaše nálada klesá a vy se stanete negativními nebo se cítíte bezmocní dosáhnout čehokoli. To je další věc, na které je třeba pracovat.

Držíte více světla a cítíte se lépe a vaše zdraví na to reaguje. Všechno se to obrací. Ti, kteří naslouchají, se mohou naučit rozumět také svým systémům víry podle výsledků, které se projevují v jejich životě. Mnoho z vás přišlo proměnit rodinnou karmu a vaším úkolem je vyhrát lekce, které vaši rodiče nezvládli. Podívejte se na systémy víry pečlivě, protože ovlivňují váš každodenní život. Sharon nemůže splatit svou kreditní kartu kvůli své víře v držení úvěru. Jsou to také společenské víry. Chcete-li změnit své společnosti, podívejte se, jak k tomu celému přispíváte, a změňte svůj vztah k tomu, co vám společnost může nabídnout. Jste součástí celku; změňte sebe a bude se muset změnit celek. Když máte jasno v sobě, nejste zmatení a neprožíváte negativitu, stojíte ve své moci. Abyste pochopili své přesvědčení, musíte prozkoumat své chování. Pokud nemůžete splatit kreditní kartu, je to proto, že si myslíte, že to není možné, nebo že byste tím mohli trpět. Shromažďování peněz navíc není možnost, o které uvažujete, ale toto by byla cesta vpřed.

Aurea: Hovory se sebou Každá myšlenka je důležitá. A jak jsem si v poslední době všimla, každá myšlenka se projevuje okamžitě. Pokud jste dnes nešťastní, budete muset zítra bojovat jako Neo, protože dnešní myšlenky se projeví. Naše energie zrychlila a projev se odehrává mnohem rychleji. To může být dobré nebo špatné, záleží na tom, na co myslíte. Musíte převzít kontrolu nad svou myslí a soustředit se pouze na to pozitivní. To znamená, že ve všem, k čemu máte negativní přístup, musíte tuto negativitu eliminovat. Co na úrovni duše může být akt lásky, může na osobní úrovni připadat jako peklo, spousta tvrdých lekcí, které je potřeba se naučit.

Dívám se na svůj životní příběh a většinu dní na něm najdu něco, co bych ocenila, zvláště teď, když pracuji na úrovni duše. Projevila jsem schopnost pomáhat lidem, což je jediná věc, kterou jsem kdy chtěla udělat. Chtěl jsem jen milovat. Takže to teď udělám a jsem za to vděčná. Zbytek bylo peklo. Upřímně řečeno, jsem ohromena, že jsem stále naživu. Myslím, že budoucnost bude pro nás všechny světlejší, ale musíme převzít odpovědnost za všechny své myšlenky. Každou z nich.

Lidé, kteří otevírají své třetí oko, mohou vidět věci, když mrknou, nebo otočí hlavu a podívají se nahoru. Jsou tam. Je to rychlé a rychle to zmizí, když se na to podíváte přímo. Anomálie nebo reality jsou vhodnějším popisem. Hodně vidím v noci, více ve dne, takže pro ty, kteří cvičí, aby viděli úplnou realitu, je vhodný čas se podívat.

Adama z Telosu
Přestat se bát 18.11.2020
Staneš se nebojácným, když si uvědomíš, že si tvoříš celou svou realitu a když ji ovládneš.
Důvod, proč se bojíte své reality nebo aspektů svého života, je ten, že je nemáte pod kontrolou. Důvod, proč je nekontrolujete, je ten, že jste nevkročili do své moci. Stále se cítíte jako oběť. Vnější pozemšťané se bojí své budoucnosti. Bojí se, co se s nimi stane, aniž by pochopili, že to vytvářejí. Temní používají obavy k obtěžování. Jste ve smyčce. Opakujete tuto smyčku znovu a znovu a stále přitahujete to, čeho se bojíte. Důvodem je to, že je to stále povolujete do svého života svou myslí.

Vytvořte si vizi svého života tak, jak chcete. Představujete si úbytek hmotnosti a lepší zdraví, představujete si nárůst prosperity, představujte si pokles toxických lidí kolem vás. Buďte si tak jistí tolika věcmi, že absolutně "víte", že k nim dojde. Musíte absolutně vědět o věcech, které se nestanou, takže si představte život bez nich. Již pro nikoho neexistuje žádná karma; to, co se vám děje na vnější planetě, jsou vaše obavy, které udržují temné naživu. Když ztratíte své obavy, ztratíte temné. Mluvíte o Matrixu a o tom, jak posílá Smithy, aby vás trápili. Buďte Neo a bojujte se Smithy. Eliminoval každého, když se vrátil do Matrixu. Čím více se dostal do zápletky příběhu, tím více se stal silnějším a více si vědomým sebe sama. Orfeus se mu snažil říct, kdo je, ale musel se, stejně jako vy všichni, naučit realizovat sám. Buďte Neo a vytvořte si vlastní časové osy. Zapomeňte na Matrix. Nemůže ti ublížit, pokud ho nenecháš. Řekněme, že pokaždé, když se Neo připojil k Matrixu, bylo to proto, že měl další negativní myšlenku, kterou vytvořil do reality. Pak musel jít bojovat proti Smithům, kteří představovali negativní realitu, kterou vytvořil.

Vaše kolektivní negativita byla přeměněna na neutralitu. Pozemští lidé jsou připraveni vystoupit. Řekl jsem, že pozemští lidé jsou připraveni vystoupit. Neřekl jsem, že vystoupí. Lidé vystoupají, až se naučí přestat být negativní. Když přestanou vytvářet nereálnosti. Vaše kolektivní nevědomí bylo přeměněno do neutrálního stavu. Pozemšťané nenosí zavazadla, která měli po celé věky. Teď jde opravdu o trénink mysli. Nedávno jste si všimli, že se projev projevuje mnohem rychleji, než kdy předtím. Když nebudete myslet ve strachu, neukáže se. Máte tolik kontroly nad tím, co přitahujete, a neuvědomujete si to. To se teď lidé učí. Nečiští tolik staré karmy. Učí se, jak používat své božské dary. První pravidlo je, že si tvoříte svou realitu, takže přemýšlejte o hezkých věcech, které chcete ve svém životě mít. Udržujte své zaměření pozitivní. Vždy. Nemysli na to, jak tě matice obtěžuje, nebo bude. Nemysli na členy rodiny, se kterými se už nechceš zabývat, jinak se objeví. Nebojte se dějících se věcí, které nechcete řešit, jinak se stanou a budete se s nimi muset vypořádat. Soustřeďte se absolutně, úplně a zcela na to, co chcete, ne na to, co nechcete. Nezabývejte se myšlenkami na to, co nechcete.

Nemysli na věci, kterých se bojíš nebo je nechceš, protože je vytvoříš. Mysli jen na to, co chceš. Kdykoli sklouzneš, poznáš to, protože se začnou dít věci, které se ti nelíbí. Budeš vědět, že jsi si myslel něco, co nechceš, protože to tam bude, aby tě to trápilo.

Nyní vidíte, že máte delší období příjemností, kdy můžete pracovat starat se o sebe, a to proto, že vaše mysl je pozitivnější. Nesoustřeďte se na to, co nechcete. Prostě ne. Pokud jste to dříve nedokázali, udělejte to hned teď: staňte se pozitivním myslitelem. Chtějte vždy jen to nejlepší pro sebe a ostatní. Vezměte plnou odpovědnost za každou myšlenku, kterou si myslíte. Přeberte odpovědnost za každou svou myšlenku, protože se všechny počítají. Každá z nich. Vaše mysl je váš nejlepší přítel nebo váš nejhorší nepřítel, záleží na tom, jak ji používáte. Soustředění je všechno, takže se soustřeďte pouze na dobro a to, co chcete pro sebe a ostatní.

Obavy 18.11.20
Ivo
Strach vás zbavuje síly. Právě životní styl Matrix vás vybízí k tvoření obav. To udržuje vaši frekvenci na nízké úrovni a drží vás uvíznuté v systému, který utlačuje lidstvo. Pracovníci světla bojují s Matrixem a učí se, jak se vypořádat s různými aspekty útlaku na všech úrovních. Vláda, průmysl, bankovnictví a na osobní úrovni. Lidé si berou své životy zpět.

Strach je nereálnost. Ve vesmíru lásky strach neexistuje. Člověk je však schopen uvěřit, že se bojí a chová se, jako by to dělal, i když v sobě vytváří iluzorní efekt. Jste vynikající tvůrci. Tělo dokonce tvoří odezvu. Ano, existuje strach, který člověku umožňuje zůstat naživu. Pravděpodobně ustoupíte tramvaji, ale je to strach nebo je to sebeláska? Přemýšlejte o tom na chvíli. Strach, který cítíte, je adrenalinovou odpovědí ve vás, ale je to akt strachu nebo akt lásky?

Jedna věc, kterou se musíte naučit, je spoléhat se více na své smysly. Raději se spoléháte na intelekt, který vás klame. Mohli byste tedy dojít k závěru, že máte strach spoléhat se na své smysly, a tak vás to omezuje. Kdekoli, kde zjistíte, že se něčemu vyhýbáte, máte strach. Nicméně strach to k vám bude i nadále přitahovat. Jste skvělý tvůrce, takže si vytvořte realitu, kterou chcete. Už jste to udělali a odstranili všechny trolly z vaší časové osy.

Ovládněte váš prostor. Nyní existují lidé, kteří se bojí kurvida, i když při pohledu na noviny jsou jejich titulky směšné. Bojí se a to je omezuje, takže nemohou správně dýchat a nemohou se socializovat a dělat každodenní činnosti. Strach ze smrti je další běžný strach. Neexistuje nic jako smrt, pouze přechod stavů. Strach být sám. Strach z nemilování. Faktem je, že když se máte rádi, na tom nezáleží. Ale když se máte rádi, přitahujete k sobě všechny druhy lidí. Strach z nedostatku. Nevím, ale jsem za myšlenku dávat a sdílet s ostatními. Pokud nemají dost, pomůžete jim. Kdybyste přerozdělili vaše bohatství a majetek, nemuseli byste se dívat, jak lidé hladovějí a žijí na ulici. Ale někteří lidé ještě nejsou v tomto bodě, hromadí bohatství, protože se bojí, nebo ho využívají k předvádění své zámožnosti. Je to proto, že dodržují zákon matice, který vám říká, že není dostatek. Univerzální zákon ví, že život je hojný.

Jak rostete ve své vícerozměrnosti, když přistupujete k větší části své duše, máte menší strach, protože vaše duše je láska. Ten, kdo hromadí své bohatství, má omezenou štědrost. Velkorysost projevuje pouze sobě a rodinným příslušníkům a důvodem je obava z nedostatku, nebo strach z toho, že se ve společnosti nejeví jako bohatý. Je mnoho těch, kteří nelétají. Existuje mnoho lidí, kteří nebudou v životě provádět mnoho činností, které by pro ně mohly být expanzivní, protože se obávají předčasné smrti. Např. někteří lidé odmítají řídit. To je vede k závislosti na ostatních.

Spoluzávislí se vidí očima ostatních lidí, takže nemohou být sami. Je důležité trávit čas osamoceně a začít chápat sebe sama, spíše než to, jaký máte vztah k ostatním. Mnoho lidí ani necítí, že mají právo být sami sebou. To jsou spoluzávislí. Vidí se očima druhých, nebo jak věří, že je ostatní vnímají. Ve své vlastní kleci můžete být uvězněni, pokud dovolíte svým obavám, aby vedly váš život..

Zdroj: https://sharonandivo.weebly.com/blog

Zpět