642 Aktualizace RV Judy Byington

[ Realita ] 2020-11-19

Úroven 4B by měla být dokončena do 25.11, start úrovně 5 by byl na černý pátek - 27.11. Za 2-3 týdny by mohly být evropské banky uzavřeny kvůli finančnímu resetu a dojít k zavírání elit deep state, politiků, banksterů a hlav fake medií. Software Dominion/Smartmatic, který falšovat volební hlasy je spojen s Pelosi, Sorošem, Antifou a čínskou komunistickou stranou.

Oddělení vnitřní bezpečnosti (CISA) na ochranu amerických voleb bylo založeno již v roce 2018. Volby fungovaly jako katalyzátor hromadného zatýkání. Od 16.11 spustila armáda vojenský letový provoz téměř 1000 vojenských letadel jako zástěrku pro burzy úrovně 4B. Trump osobně vyhodil Krebse - bývalého ředitele CISA, poté, co jej odmítl vyhodit úřadující tajemník DHS Chad Wolf. Armáda zatýká deep state agenty za volební podvody a obnovování uzamčení. Hlavní oznámení se očekává na výročí smrti JFK - 22.11.2020.

Trump 2.11. podepsal výkonný rozkaz, kterým ustanovil GESARA. To znamená, že USA nyní fungují pod obnovenou republikou a do 120 dní proběhnou nové volby (březen 2021). Po vánocích se očekává více než 100 rezignací z Kongresu.

Volební proces porazil globalisty a spoluspiklence Komunistické strany Číny. Pokud by při uvolnění RV byl u moci Biden, byly by prostředky zdaněny 50-70%. Podvody ve volbách se týkají až milionů hlasů. Software byl navržen výslovně k tomuto účelu. Rozsah podvodu je tak velký, že některé Trumpovy hlasy bylo nutné zničit. Nyní se deep state snaží obnovit uzavření a karantény.

Útok v Německu minulý týden, kdy byly zachyceny servery Scytl pro hlasování, nebyl proveden v prostorách Scytl, jak bylo dříve oznámeno(a Scytl popřel), ale na stanici CIA ve Frankfurtu. Jinými slovy, změna hlasování byla operací CIA! Ještě perverznější je, že do této operace CIA byla aktivně zapojena Agentura DHS pro kybernetickou bezpečnost a infrastrukturu (CISA), nové oddělení vytvořené v roce 2018 za zvláštním účelem zajištění amerických voleb! Bývalý ředitel CISA Krebs nedávno vyhlásil volby roku 2020 za "nejbezpečnější v historii USA". Recenze Krebsova nyní archivovaného oficiálního účtu CISA na Twitteru odhaluje, že se zabýval popřením, že existují důkazy o podvodu, spíše než se skutečným zajištěním voleb. S tolika důkazy o podvodu lze jen konstatovat, že Krebs byl jeho aktivním účastníkem. Jeho Twiterový účet je plný překlepů. Globalističní byrokraté uvnitř vlády jej nyní oslavují jako hrdinu.

V podstatě šlo o tajnou operaci DIA versus CIA. Přes servery v Massachusetts šla data do Srbska a pak se vracela. DHS a CISA spolupracovali s organizací VotingWorks podporovanou Sorošem.

Kraken je vlastně kontrarozvědný algoritmus. Nástroj schopný sledovat přehazování hlasů v reálném čase. Organizace byly příliš infiltrovány. S bezpečností blockchainu pomohli Vesmírné síly, kde jsou lidé, kterým můžete věřit. Z toho, co slyším, jsou bezpečné vzdušné a vermírné síly. Všechno ostatní je ohroženo. Tím, že označoval Bidena za zvoleného prezidenta, i když nebyl, se mainstream dopustil zrady zasahováním do amerických voleb.

22. října začalo platit monitorování nových komunikačních systémů, příspěvků na sociálních sítích, emailů, textových zpráv, discord DM, telefonních rozhovorů atd. prostřednictvím NSA a vojenské společnosti Intel (DIA). Pro informace účastníků výměny, vykoupení a globálního resetu platí zachovávání mlčenlivosti po dobu 90 dní.

Zdroj: https://inteldinarchronicles.blogspot.com/2020/11/restored-republic-via-gcr-special_20.html

Zpět