639 Nosní vakcíny Nyla Nguyen

[ Realita ] 2020-11-16

Právě teď v Americe probíhá hnutí, kde se snaží shromáždit dary na výrobu bannerů, aby upozornily na nebezpečí vakcín. Vakcíny nejsou dávány pouze jehlami, ale také nosem. Vakcinují takto dobytek. Testy jsou dalším krok k očkování obyvatelstva metodou nazálního očkování. Vědí, že proti injekčnímu očkování bude fyzický odpor.

3. světová válka je válka s vaším vědomím, válka na vašem fyzickém těle. Chemikálie ve vzduchu, vodě, zemi. Náš osobní prostor je velmi vyrabovaný, velmi toxický a ještě přidáváme, aby se stal slabším, ohroženějším a nemocnějším v důsledku zpoždění vzestupu. Jejich konečným cílem je zabránit lidem ve vzestupu. Násilná vakcinace nakonec způsobí pomalou smrt populace a přinutí lidi, aby se vrátili do pasti reinkarnace, kterou nastavili.

Senát je nyní do značné míry znásoben Republikáni a bude jen otázkou času, kdy bude obsazena také sněmovna. Krysy mají plány na vypnutí internetu, protože se chtějí chránit před obviněním z dalších zločinů a korupce. Všechny služby dočasně klesly kvůli údajnému testování. Aliance má v úmyslu použít satelitní internet k nouzovému vysílání.

https://www.statnews.com/2018/09/03/flumist-vaccine-recommendations/

https://www.youtube.com/watch?v=Qd133pJR36o

https://theconversation.com/vaccine-for-strep-throat-and-rheumatic-fever-to-be-trialled-in-humans-63390

Zdroj: https://www.bitchute.com/video/4R8ccWUvrG6T/

Zpět