638 Světoví lídři se postavili na stranu resetu, Patrioti se brání Dave - X22

[ Realita ] 2020-11-15

Centrální bankéři, deep state, zkorumpovaní politici a mainstreamová média se nyní snaží urychlit svůj plán resetu. Trump se snaží sundat celý tento systém. Musí lidem ukázat, co zamýšlí centrální bankéři. Trump musí jasně a ukázat, kdo ze světovůch vůdců je s centrálními bankéři, a kdo ne. Díky tomu mu to umožňuje velmi jasně vidět, kdo je na jeho straně. A to je to, co právě teď vidíme. Světoví vůdci se nyní staví na jednu stranu. Lidé to musí vidět velmi jasně. Nikdy byste nebyli schopni vidět reset, srovnatelný s válkou. Deep state nikdy neočekával, že by Hillary prohrála válku. Chystali se resetovat systém, krycí příběh by byl válka. Destrukce. Zakryly by ho ztráty životů. V jakékoli zemi, která prohraje válku, která vše ještě více zakrývá, nikdo neví, že nastal reset. Uvidíte zmrazení úvěrů, prázdné police, ale nemyslíte si, že to byl reset, myslíte si, že je to válka. Trump jim to všechno vzal.

Sebral jim schopnost zakrýt reset pandemií. Opravdu skvělý krycí příběh. Lidé nyní mají sedadlo v první řadě, aby přesně viděli, kam nás tímto resetem chtějí přivést. Lidé to musí vidět a spousta lidí se ptá proč. Trump se zbavil několika klíčových hráčů. Myslíte si, že by to nezkusili znovu? Zkusili, protože lidé by vůbec netušili, co se děje, neměli by ponětí. Proto to lidé musí vidět. Musí být jasné, co se snaží dělat. Nemluvím jen o Spojených státech a o všech lidech po celém světě. Protože pokud to přijmete, souhlasíte s plánem centrálních bankéřů, pokud jej nepřijmete, pak se musíte bránit.

Právě teď většina světa vyjadřuje své obavy - nemluvím o vládách. Nelíbí se nám pandemie, že jsme zavřeni, když nám někdo říká, co máme dělat. Uzamčení se nám nelíbí, když nám bylo řečeno, co máme dělat, nechceme nosit masky, nelíbí se nám lupiči pobíhající kolem hořících podniků. To vše je součástí resetu. Začalo to. Reset ve skutečnosti začal, když zasáhla pandemie. Trump to všechno dovolit hrát. Během svého prezidentství mohl nastoupit a vyčistit tento nepořádek, aby si každý myslel, že je to v pořádku, že je to všechno hotové, bylo o něj postaráno. Ale pamatujte na neviditelného nepřítele, centrální bankéře schované ve stínech. To jsou lidé, které se snaží svrhnout. A bez podpory nás , lidí, to nebude schopen udělat. Nejen tady v USA, ale po celém světě.

Pokud již nebude prezidentem, opakovalo by se to znovu a znovu. Linie centrálních bankéřů sahá možná 200 let dozadu. Tito jednotlivci, neviditelný nepřítel, to zkusí znovu, vždy. Zakladatelé nám řekli, že jednoho dne budeme muset znovu bojovat za svobody. Můžete vidět, že banky, světoví vůdci, se všichni připravují na tuto centrální americkou banku. Nyní udělali obrat a říkají, že to bude v roce 2021. Bude to největší fiskální změna v historii. Najednou teď.

Některé banky a někteří vůdci obracejí vše, co řekli. Trump velmi zřetelně vidí Borise Johnsona. Někteří vůdci jsou velmi dobří v maskování toho, kdo a co jsou a kde je jejich loajalita. Boris Johnson se setkal s Katie / Bidenem. Brexit se zastavil. Mělo to jen vypadat, že pokročí s brexitem. Tito vůdci nám vyprávějí velmi dobrý příběh. Řeknou, co chceme slyšet, ale jejich skutečná motivace a to, co vlastně dělají, právě teď vidíme. Uplynula další lhůta a Boris Johnson neudělal vůbec nic, vlastně je v souladu s centrálními bankéři. Je to stejné s mnoha dalšími vůdci, které už známe - Merkelová, Macron a ostatní. Víme, že jsou všichni součástí systému.

V Austrálii je národní vůdkyně Pauline Hansonová, která vyzývá australskou vládu, aby bojkotovala velký program obnovy podle světového ekonomického fóra. Řekla, že tento velký reset zničí australskou ekonomiku, aby uvalil na Australany socialistickou a neomarxistickou politiku a připravil velkou kontrolu, potlačování svobody projevu a omezil vlastnická práva. Australané se brání. Označila je za skupinu globálních levicových elitních miliardářských manažerů a osobností, kteří si myslí, že vědí lépe než my, jak řídit naši zemi. A řekla, že celá agenda resetu se snaží vydělávat na pandemii, aby převrátila rody a ovládla život v sociálních systémech v zemích po celém světě, což je přesně to, o co se snaží. Slyšeli jsme to od Jerome Powella na Světovém ekonomickém fóru a teď to slyšíme od Trudeaua z Kanady.

Trudeau řekl, že návrat zpět znamená poskytnout podporu těm nejzranitelnějším při zachování udržitelného rozvoje. Kanada je tu, aby naslouchala a pomohla demokratům... šance urychlit předpandemické úsilí změny ekonomického systému, který skutečně řeší globální výzvy, jako je nerovnost v extrémní chudobě a změna klimatu... (pozn. v extrémní chudobě si máme být "téměř" všichni rovni).

Toto je ideální příležitost provést reset. Vůdci a centrální bankéři pracují společně. Již svou roli nemají pod kontrolou. Věří, že mohou reset provést. Trump jim nenechal příležitost myslet si, že by Biden zvítězil. Viděli v něm příležitost prosadit svůj plán. Přinesli pandemii s krycím příběhem, že existuje smrtící virus. Nyní to používají pro první část agendy - kontrolu. Všichni musí nosit masky. Snaží se zavést vakcíny, to vše v rámci přípravy na reset. Abyste se zbavili dluhu, musíte udělat vše podle nich.. musíte dostat vakcínu.

Trump netvrdí, že jsou vakcíny povinné. Má na mysli terapeutika. Po vakcinaci prostě problém zmicí. Počet případů a hospitalizací a úmrtnost bude dál označována za nachlazení. Pokud onemocníte, protože máte narušený imunitní systém, budete léčeni. Vše plánují od začátku, včetně vzpour a hnutí Antifa. "Dostanete měsíční almužnu a my budeme kontrolovat vše, co děláte." Problém je, že nemají USA. Snaží plán urychlit, aby se ostatní státy nechytly jejich příkladu.

Trump potřebuje odkrýt všechny jejich karty, co chtějí a co se snaží udělat. Vlastenci rozhoupali návnadu, aby se deep state rychleji odkryl. Jejich cílem je kontrolovat populaci, udržovat všechny stejné, v zásadě udržovat úplnou kontrolu nad všemi, poté smíchat svět, takže neuvidíte jiný národ, každý je stejný, všichni jsou spolu a nakonec budeš muset být očipován, budeš sledován. Státy souhlasící s Pařížskou klimatickou dohodou jsou na palubě nového ekonomického systému s digitální měnou. Kdo není na palubě jsou Spojené státy - ubírají se zcela jiným směrem.

Trump připravuje protirestart, který centrálním bankéřům vše znesnadní. Není to jen o zatýkání lidí kvůli emailovým skandálům a kvůli uranu. Je tomnohem, než si mnozí lidé myslí. Jeho hlavním posláním je vypnout celý systém centrální banky s deepstate, protože bez toho, aniž by se vypnul, se nemohou obyvatelé světa sociálně a ekonomicky posunout kupředu. Snaží se, aby lidé viděli, co potřebují, aby lidé pochopili, o co se snaží, protože to nemůže lidem jednoduše říct, tomu prostě nebudete věřit.

Kdyby vám v roce 2019 řekli, že nebudeš moci do práce kvůli viru, celý svět nebude moci jít do práce, všichni budou muset zůstat doma - znělo by to šíleně, nevěřili byste tomu. Ale teď to cítíte, teď to vidíte, teď tomu rozumíte. Totéž s resetem. Jedná se o Velké probuzení, jedná se o informování lidí o tom, co centrální banky plánovaly velmi dlouhou dobu. Bez jejich vytažení na světlo byste to nikdy nepoznali. A teď to vidíte. Pamatujte, že alternativou byla válka a destrukce. Alternativou byl váš syn, bratr, manžel jdoucí do války.

Ekonomika světa je ovládána systémem centrálních bank. To je to, co se Trump snaží rozbít. To je to, co se Trump snaží zničit. Právě teď rozbíjí celý systém, hluboký státní systém. Mají vás. Vy lidé, kteří jste vzhůru, říkáte, že mě nemají. Přemýšlejte o ostatních, které mají. Drželi vás v iluzi. Trump nyní otevírá dveře. Pomozte lidem projít. Další tomu věřit nemusí. Vše, co potřebujeme, je většina. A pokud se podíváte po světě, většina roste a roste. To zastaví centrální banku.

Zdroj: https://www.bitchute.com/video/POjXI4rTsRKl/

Zpět