637 Andrew Jackson, Kraken, bitva bitev Dave - X22

[ Realita ] 2020-11-17

Od roku 1913 se šíří po celém světě systém centrálních bank. Trump se nyní připravuje na zrušení celého systému. Bude to těžké, protože centrální banka se nevzdává, bojují dál. Ale chápe, že se musí stát soukromou západní centrální bankou, což již zahájili, resetují se. Velký reset je připraven. Politici, kteří se již připravují na reset, ví, že součástí resetu je odpuštění dluhů. Chystají se diktovat, co budete muset udělat, jinak se nemůžeme zbavit dluhu. Jde jim o kontrolu. Snaží se ovládnout co nejvíce lidí. Pokoušeli se zničit ekonomický systém USA. Vytvořili ekonomický systém založený na akciovém trhu. Mainstreamová média, deepstate a centrální banka potřebují, aby se ekonomika zhroutila během Trumpovy vlády, a proto pokračují s mnoha různými agendami.

Globální reset je operace temné zimy. Snaží se přimět trhy, aby klesly. Když byl lockdown v březnu poprvé oznámen, trhy sestoupili jen o 19 000 bodů. Trump pádu trhu čelí tím, že vydává zprávy o vakcínách. Vakcína společnosti Pfizer před volbami, a mezitím dokázalo vakcínu vyvinout Moderno. Po volbách tak Pfizer dostal soupeře ve vakcíně od Moderna. Trh s vakcínovými novinkami dává lidem vědět, že jsme na správné cestě, a pokud si všimnete pokaždé, když vyjde nová vakcína, je efektivnější.

Centrální banka míří plnou rychlostí k resetu a to je přesně to, co od nich Trump chce. Chce, aby se posunuli vpřed, protože kdo není zahrnut do tohoto resetu, narazí na trh. Než Trump opustí kancelář, snaží se reset spusit. Čína bude hnací síla dalšího ekonomického systému. A zdá se, že 10 národů se k Číně přidalo. Jde o jihovýchodní Asii, která velmi zajímavě uzavřela obchodní dohodu s Čínou. Kambodža, Indonésie Malajsie Filipíny, Singapur, Thajsko a Vietnam. Jejich obchodní partneři Austrálie, Japonsko, Nový Zéland a Jižní Korea si pamatují, že Trump uzavřel speciální obchodní dohodu s Indií, takže se Taiwanem k Číně nepřipojila.

Trump věděl, že to přijde. Věděl, že toto je další fáze. Co se stane, když americká ekonomika nepadne jako centrální banky, co se stane, když se americká ekonomika zlepší a začne zářit, zatímco ostatní země implodují? Svět se dívá. Zajímavé je, že Sidney Powell říká, že uvolní trhlinu. Malý průzkum trhliny od Tennysona z roku 1830 - Andrew Jackson byl v roce 1830 POTUS, jeho volební vítězství v roce 1828 bylo považováno za sesuv. Trumpovo zvolení byl další sesuv. Iluze vám brání vidět manipulaci s hlasy. Andrew Jackson byl prezidentem Spojených států v den sčítání lidu 1. 6. 1830. Trump v březnu 2017 tweetoval, že děkuje Andrew Jacksonovi za jeho službu, ctí si jeho památku a staví na jeho odkazu. V květnu přirovnal svou kampaň ke kampani Andrewa Jacksona z roku 1828. Jackson, stejně jako Trump, byl bohatý muž, který zvedl hlas frustrovaných občanů, dělnické třídy proti finančním zájmům skupin mimo USA. Byl známý jako lidový prezident, který skončil se zavedeným řádem ve Washingtonu. Přesně to dělá Trump.

Trump jde po centrální bance, která se nikdy nechtěla vzdát kontroly. Pokoušeli se ho zavraždit, stejně jako Lincolna, který bez kontroly centrální banky vydal vlastní dolar. Volné peníze byly ze systému odstraněny a kontrolu převzala centrální banka. Totéž se děje právě teď. Trump se chystá postavit centrální bance, a bude to velká bitva. Snaží se ho dostat z postu prezidenta, protože ví, že v jeho druhém funkčním období plánuje zaříznout soukromý systém, který není centrální bankou. Trump rozumí tomu, jak nečistě bojují. Plánoval to od samého začátku.

Všechny části se nyní spojují, nejde jen o čtyřleté volby, nejde jen o to, dát pár lidí za mříže, jde o návrat systému. Mluvíme o ekonomickém systému a volebním systému - to vše zpět lidem. To je to, co vidíme právě teď. A to neskončí za týden, bude to trochu trvat. Tahy a počítání tahů. Trump je na tahu. Vytvořil instanci, kde mohou být Spojené státy nezávislé bez řádné centrální banky, když odstraní federální rezervu ze Spojených států. A říká, že lidé nyní vytvoří svou měnu, budou mít ekonomiku na starosti. Tomu se centrální banka bude bránit, protože nechtějí, aby lidé na celém světě vedli zemi.

Bez soukromé centrální banky země budou ekonomicky vzkvétat ve všech ohledech. Deep state nechce, aby se to stalo. Když to uvidí ostatní lidé po celém světě, další vůdci, budou vše zpochybňovat a budou se ptát, proč jsou pod touto kontrolou. Proč Spojené státy mají svobodu. Nemusí se trápit. Nemusí žít ve stísněných městech. Mohou cestovat, mohou se volně pohybovat. Všichni ostatní lidé nemohou. Uvízli pod kontrolou centrální banky.

Trump to všechno spojuje právě teď. Pokud někdo očekává, že to za den nebo dva skončí, nebude to tak. Za pár týdnů se věci mohou změnit, ale tahle bitva s centrální bankou bude nějakou dobu trvat a bude to velmi ošklivé, než se věci zlepší.

Zdroj: https://www.bitchute.com/video/bIYUWn4m13U9/

Zpět