632 Pfizer Brian Shilhavy

[ Ezoterika ] 2020-11-12

Jasným vítězem pro distribuci vakcín ve Spojených státech se zdá být oblíbená společnost Pfizer Inc., která tento týden oznámila, že účinnost jejich vakcíny je "90%" a že do konce roku 2020 budou distribuovány stovky milionů dávek i bez schválení FDA pro nouzové použití (EUA).

Pokud na trhu není v současné době ani přesný test, je třeba si položit otázku: účinný na co?

Věříte zločineckým organizacím? Protože taková je společnost Pfizer. Ve skutečnosti mohou být největší zločineckou organizací na světě. V roce 2009 dosáhli urovnání podvodů s americkým ministerstvem spravedlnosti za 2,3 BILIONU USD, vůbec největšího urovnání podvodů v historii DOJ v té době. Od té doby čelili řadě dalších trestních vyšetřování, z nichž poslední bylo hlášeno 10. listopadu 2020, přičemž zahraniční korupční jednotky u Komise pro cenné papíry a burzy a ministerstvo spravedlnosti (DOJ) zkoumalo jejich aktivity v Číně a Rusku. Obě kauzy spadají pod zákon o zahraničních korupčních praktikách (FCPA), který zakazuje americkým firmám a jednotlivcům podplácet zahraniční vládní úředníky ve prospěch jejich podnikání.

Pfizer příliš dobře ví, co tento zákon znamená. V srpnu 2012 společnost souhlasila se zaplacením více než 60 milionů dolarů na vyrovnání poplatků ze strany DOJ a SEC za údajné porušení FCPA. V té době byla společnost obviněna z uplacení zahraničních úředníků za usnadnění schvalování léků a přípravků a ze zvýšení prodeje v osmi zemích včetně Číny a Ruska. Zprávy o dopadu na zdraví také v červenci letošního roku (2020) informovaly, že bývalý ředitel FDA Scott Gottlieb nyní sedí v představenstvu společnosti Pfizer. Je velmi nepravděpodobné, že by Merck, AZ, Johnsson&Johnsson a Moderna jen tak nechaly Pfizer dominovat tomuto novému lukrativnímu trhu vakcín. Brzy očekávejte podobné tiskové zprávy od těchto společností. Akcie společnosti Pfizer již prudce vzrostly a analýza trhu nyní předpovídá, že díky tomuto oznámení jejich prodeje nyní ve čtvrtém čtvrtletí roku 2020 dosáhnou 258 milionů USD, přičemž v roce 2021 se očekává prodej 4,6 BILIONŮ USD.

Všechny tyto společnosti již získaly BILIONY prostřednictvím operace Warp Speed, takže VŠECHNY již vydělali, ať se stane cokoli. Skutečnými poraženými budou občané USA a dalších zemí, kteří dostanou tyto vakcíny. Boris Johnson dnes oznámil, že Spojené království také zakoupí 40 milionů dávek vakcíny Pfizer, které mají být aplikovány do jedné třetiny britské populace.

https://vaccineimpact.com/2020/criminal-pfizer-inc-wins-covid-vaccine-race-hundreds-of-millions-of-doses-expected-to-be-ready-within-weeks/

Zdroj: https://vaccineimpact.com/2020/criminal-pfizer

Zpět