633 TESLA VĚŽE A ZDRAVOTNÍ STĚNA galacticfederation.com

[ Ezoterika ] 2020-11-10

Následující informace nejsou potvrzeny, ale jsou zajímavé a provokují. - Od roku 2019 byly americké 5G věže převedeny na 432Hz léčebné Tesla věže. Byly původně vytvořeny Deep State, aby nás kontrolovaly a vylidňovaly, ale Trump a jeho tým je proměnil ve věže Tesla. Stejně jako je mexická zeď také léčebná Tesla zeď. Protože tyto věže 5G byly vytvořeny Deep State, mají uvnitř značku COVID-19.

Možná jste slyšeli, jak Trump mluví o ventilátorech a o tom, jak moc jic přepraví do jiných zemí, aby pomohl s Covid-19. Prostřednictvím Q bylo řečeno, že ventilátory mají dvojí význam:

1. Používají se při záchraně dětí v podzemních tunelech, protože zpočátku tyto děti umíraly, když byly poprvé vystaveny povrchu. Tyto ventilátory zachránily jejich životy.

2. Jsou to také magnety CoVFeFe, díky nimž je 5G bezpečné. Je to slitina kobaltu, vanadu a železa, která vytváří magnetický materiál, který také usnadní mnoho inovativních technologických pokroků pro naši budoucnost, včetně cestování vesmírem.

CoVFeFe v podstatě čistí nečistoty z 5G a pracuje na iontové úrovni, aby zabránil odčerpání kyslíku, čímž je signál neškodný.
Než Deep State vypustil virus v Číně, přiměli každého občana, aby rok předtím dostal vakcínu, která obsahovala virus, a když byli připraveni "vypustit" virus do médií, zapnuli 5G věže. Bohužel v Číně jsou věže stále nebezpečné. To je důvod, proč jste viděli záběry lidí kolabujících na místě. Byla to kombinace povinných očkování plus 5G. V Americe nebyl stejný výsledek jako v Číně, přestože mnozí dostali kontaminované vakcíny. Proč? Protože věže 5G jsou v USA od roku 2019 bezpečné. Deep state chtěl, aby se svět tohoto umělého viru bál, přiměl lidi myslet si, že je ve vzduchu a zabíjí mnoho lidí, aby souhlasili s jedovatými vakcínami. Kdyby Hillary zvítězila, očkování by bylo povinné.

Zdroj: https://thegalacticfederation.com/8-015?utm_content=11413510

Zpět