6167 Mimozemšťané žijící mezi lidmi 2 Cosmic agency

[ UFO ] 2024-03-20

Bydlela jsem s matkou v činžovním domě ve velkém městě. Chodívala jsem s ní do její práce a sledovala jsem, jak učí lidi bojová umění a kurzy sebeobrany. Kdykoli jsem se mohla zúčastnit, ale jen trochu, protože jsem byla tak mladá. Většinou to pro mě byla velká nuda. Po práci mě matka vzdělávala doma a věnovala zvláštní pozornost tomu, co jsem potřeboval vědět o lidské společnosti, ve které jsem se nacházela. Cítila jsem se však velmi osamělá a chtěl jsem si hrát a setkávat se s jinými dětmi mého věku, a tak jsem požádal matku, aby mě zapsala do místní školy.

Matka mě ale zapsat nechtěla a já ji musel skoro prosit. Řekla mi velmi přísná pravidla, která jsem musela neustále dodržovat. Například jsem nikdy nesměla opustit školu bez ní a nikdy jsem nesměla nikomu říct, že nejsem člověk a že jsem přišla z hvězdné lodi. Když se týdny ve škole změnily v měsíce, měla jsem pocit, že jsem se dobře přizpůsobila, takže jsem se tam začal cítit trochu pohodlně, možná až příliš pohodlně, protože jsem začala mluvit příliš mnoho a příliš otevřeně, protože jsem všem začala vyprávět alternativní příběhy, které se hodně lišily od těch oficiálně přijatých, a to na jakékoli téma. Díky tomu mě učitelé považovali za problémové dítě a fantastu. Nejenže jsem byla mnohokrát poslána do ředitelny, kam musela chodit i moje matka, ale skončilo to tak, že mi škola nařídila, abych šla k psychologovi. Já jsem se nechovala špatně. Vlastně jsem nevěděla, co mám říkat a co ne. Nezapomeňte, že mi bylo teprve osm let.

Moje dvě reality se prolínaly a já doslova nevěděla, kde jedna končí a druhá začíná. Když nějaké dítě všem říkalo, že jeho otec má takové a takové přepychové auto, odpovídala jsem, že moje matka má vesmírnou loď. Dočkala jsem se spousty smíchu a výkřiků ʺnemáʺ. A k tomu negativní komentáře od všech. Při jiné příležitosti jsem se nevinně zeptala jiného dítěte, jakou vesmírnou loď má jeho matka.

To se mi stávalo stále častěji, a nejen o vesmírných lodích, ale u všech témat rozhovoru a studia. Prostě jsem nedokázala pochopit, jak mohou lidé věřit tak zjevným lžím ve zprávách a všem těm nepravdám, o kterých se mluví ve veřejných školách. Samozřejmě jsem začala být izolována od svých přátel a učitelů, protože mě považovali za bláznivé a divné dítě. Není divu, že mi matka musela několikrát změnit školu, ale já jsem jasně cítila, že nikam nemůžu zapadnout. Někteří kamarádi mě tolerovali, dokud jsem nezačala mluvit o divných věcech, ale byli v menšině. Jedna z věcí, která mě zarazila nejvíc, bylo to, že neposlouchali a ani je nezajímalo slyšet alternativní myšlenky, nebo jiné pohledy na ten či onen problém. A rozhodně je nezajímalo, jestli říkám pravdu o tom, že jsem z jiné planety, nebo ne. I když jsem se technicky vzato narodila na lodi v hlubokém vesmíru.

Uvědomila jsem si, jak je jejich mysl uvnitř velmi úzkého koridoru reality. Stále si myslí, že lidstvo je na vrcholu veškeré evoluce, ať už je to cokoli, a ve středu vesmíru, a zcela ignorují vše, co se děje mimo jejich planetu, včetně několika stovek vesmírných lodí zaparkovaných na oběžné dráze Země. Nechápu, jak mohou nadále slepě poslouchat a věřit všemu, co jim jejich autority (spíše únosci) říkají.

Když se loď a posádka jakékoliv lidsky vypadající lyřanské rasy pohybuje na oběžné dráze a operuje kolem Země a na Zemi, brzy si uvědomí, že je jednodušší získávat alespoň většinu nezbytných věcí přímo ze Země tím, že se nemusí tolik spoléhat na své zásobovací lodě, ze svých domovských planet. Každá rasa bude mít logicky svůj vlastní způsob, ale stejně jako to dělávala moje matka, co jsem viděla jako nejběžnější způsob, jak se dostat na Zem pro zásoby, je, že skupina mimozemšťanů bude mít jedno, nebo více lidských vozidel, aut, nebo terénních vozů, a nejschopnější členové jejich skupiny je odvezou na Zemi pomocí hvězdné lodi vybavené rampami. Většina těch středně velkých má rampy tak jako tak..

Tato lidská vozidla jsou, alespoň většinou, legálně a správně registrovaná a mohou normálně jezdit, protože mají pravé poznávací značky, a schopní nelidé budou mít také legálně získané řidičské průkazy, protože mají lidskou identitu, jak jsem popsala ve videu výše. To budou ti, kteří získají prostředky pro zbytek své skupiny, která mezitím zůstane v bezpečí na palubě své vesmírné lodi. Jakmile se tam dostanou, jednoduše je odvezou do nákupního centra, kde si běžným způsobem nakoupí, co potřebují, i když mi bylo řečeno, že je také zcela běžné, že skupina nelidí otevřeně ukradne, co potřebuje, a nechá za to alespoň někdy neúměrně vysokou finanční náhradu.

Jak se k penězům dostávají, je složitá otázka. Donedávna si obstarávali tolik, kolik potřebovali, tak, že se pomocí svých mnohem vyspělejších počítačů nabourávali do bankovních systémů a bankomatů. Problém je nyní v tom, že lidské bankovní počítače a jejich bezpečnostní systémy se vyvinuly do té míry, že toto nabourávání již není možné, nebo alespoň snadné. Většina mimozemšťanů podobných lidem, kteří žijí na Zemi delší dobu, si však nakonec osvojí dovednosti pro přežití, které jim umožní vydělávat peníze normálním způsobem, stejně jako většina lidí.

Vše výše uvedené znamená, že jak roky plynou a posádka hvězdné lodi zůstává v blízkosti Země, nebo na její oběžné dráze, její loď se postupně začne plnit nejrůznějšími lidmi vyrobenými věcmi. A to je další mechanismus, kterým lidská společnost ovlivňuje jiné kultury a jejich expediční posádky. (pozn. zhruba stejné bylo již dříve)

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=pNoSc3wIpx8

Zpět