6166 Rada 9D Arkturiánů: Energie rovnodennosti v březnu 2024 Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2024-03-20

Proudí námi velké vzrušení, když přemýšlíme o dopadu energií rovnodennosti na vás. Přicházíte do doby větší a větší flexibility ve svých životech a na cestách svých životů a tyto energie rovnodennosti přicházejí, aby vás podpořily v posunu, ve skákání časových linií. Budete mít také příležitost obnovit časovou osu, na které se nacházíte, než přeskočíte na novou, která se vám více líbí. Proto se můžete cítit mnohem méně, jako byste opouštěli Zemi a lidský kolektiv, který opouštíte na časové linii, na které se právě nacházíte.

Můžete něco přidat k tomu, z čeho skáčete, když skáčete k tomu, co je lepší realitou pro vás a pro všechny, kteří s vámi budou tuto realitu sdílet. Časová osa není nic jiného než řada realit navlečených dohromady, kde existuje logická příčina a následek. Vy jste příčina. Vy jste hlavním hybatelem. Vy jste ten, kdo rozhoduje o tom, co budete vibrovat, ať už víte, že to děláte, nebo ne. A proto určujete, na které časové ose se nacházíte. Za normálních okolností byste nepřemýšleli o časové linii, kterou jste právě opustili, ale protože tolik z vás jsou bytosti služby a chcete mít tak pozitivní dopad na váš svět, je vám dána příležitost k osvěžení, k tomu, abyste v podstatě restartovali časovou linii, které jste v současné době součástí, než se od ní odkloníte.

Možná se ptáte, jak byste to udělali? První věc, kterou chcete udělat, je otevřít se a přijmout energie rovnodennosti. Uvolněte se, vězte, že jste v této době jedním obrovským receptorem a vězte, že přicházejí energie rovnodennosti. Přicházejí pro vás, pro vaše nejlepší využití. A pak si touto svou vědomou myslí vyberte, ve které časové linii byste chtěli být.

Vyberte si časovou linii s větším mírem, větší prosperitou, větší spravedlností, se všemi projevy, které potřebujete pro život v radosti a svobodě, život v hojnosti. Vyberte si časovou linii, ve které můžete nechat odejít svou minulost, která se zdá, že vás drží zpátky, a která zahrnuje vaše minulé životy, vaše předky a jejich karmu. To vše můžete nechat za sebou a my vám to doporučujeme, protože máte tuto příležitost, která tu bude vždy. Není zde žádné okno.

Okno bude otevřeno dokořán a zůstane otevřené, protože vy všichni nyní dostáváte pomoc, která je věčná a ne dočasná. Nejste tam jen proto, abyste dostali rychlou opravu, nebo podporu. Nyní jste zde, abyste byli transformováni, a zasloužíte si veškerou pomoc, které se vám dostává. A tak se ciťte hodni přijímat energie rovnodennosti a vězte, že je máte používat jakýmkoli způsobem, jakým je chcete používat.

Je o vás známo, že jste bytosti světla a lásky, kterými jste. Jste známí jako bytosti sloužící a je vám svěřena zodpovědnost vybrat si tu časovou linii, která vám v této době nejlépe vyhovuje. A tak je čas, abyste se všichni velmi vzrušili, protože bez ohledu na to, kdy obdržíte toto poselství, tento přenos, budete z něj mít prospěch a ze změn, které energie rovnodennosti března 2024 přinesou.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/03/20/the-9d-arcturian-council-the-equinox-energies-of-march-2024/

Zpět