6104 Ta jedna: Bouře Sophia Love

[ Ezoterika ] 2024-03-10

Ten pravý.
Zjišťujete, že se blížíte k "oku bouře". Za prvé, pamatujte, že jste připraveni a v pozici, kdy s vámi nikdo nebude házet. Budete vědět, co a kdy dělat. To, co může pomoci v těchto chvílích před útokem, je zhodnocení nejen toho, kdo jste, ale také toho, proč jste tady a teď. Přijeli jste, abyste pomáhali a také zavedli strmý nárůst osobního růstu. Jste tu pro kolektiv a tento kolektiv zahrnuje vás. Ve fyzickém životě není nikdy jediný účel nebo izolovaný důvod. Jste neustále v kontaktu s někým nebo něčím. Jaké přístupy vám budou připadat nebo se mohou zdát zdrcující a mimo vaši schopnost ovlivnit. Bylo by chybou domnívat se, že nemáte žádnou kontrolu, protože tomu tak není. Ve skutečnosti máte veškerou kontrolu nad tím, co se děje ve vašem vlastním životě, a tuto kontrolu jste měli vždy.

Nápor bude drolením Matrixu. Pokud si dokážete představit všechny systémy a lidi, kteří drží Matrix, budete mít představu o tom, co (a kdo) musí padnout. Má to být řízený kolaps, což je to, co trvalo tak dlouho. Život se především udržuje sám, a to se projeví mnoha způsoby. Mohlo by to vypadat jako zoufalé pokusy znovu vyjednat systém nebo proces, který již neodpovídá frekvenci Nové Země. Mohlo by to také vypadat jako zázračné uzdravení těch, kteří byli poškozeni různými smrtícími metodami těch zkažených. To, co se blíží, bude dechberoucí svou rychlostí a konečností. Takové věci vyžadují zkušené cestovatele, aby jimi úspěšně prošli a poté vedli ostatní.

Tito zkušení jste vy a vaši bratři, kteří čtou oznámení, jako je toto, a/nebo mají lásku nade vše ostatní. To je důvod, proč jste tady. Prošli jste si podobnými okamžiky a vyšli jste z nich moudřejší, silnější a statečnější než předtím. Rozhodli jste se být nyní zde, abyste pomohli rase nádherných bytostí na jejich vlastní cestě. Jste připraveni, protože držíte lásku jako základní frekvenci, kterou jste aktivovali a živili navzdory všem překážkám. Frekvence, kterou jste, se každým dnem více aktivuje. Okovy byly odstraněny před lety, ale vy jste byli skryti pod lží a zuřivým odporem. Vzhledem k tomu, že se světová populace bouří a požaduje současně Pravdu a zodpovědnost - vaší rolí je udržovat světlo. Udržujte frekvenci a zviditelněte se. Vaše přítomnost v místnosti je vše, co bude potřeba. Nebudete muset moc mluvit a ve většině případů budete požádáni o účast. Až to uděláte, budete vědět, že je ten správný čas, abyste tak učinili. Budete také vědět, co je třeba říci a udělat.

Vaším úkolem není probouzet masy.
Vaším úkolem je poskytnout frekvenci a místo, ve kterém se budou probouzet. Tak to bylo pro tebe - a před tebou byli jiní, kteří tak učinili. Nyní, můj drahý člověče, je řada na tobě. Vaše srdce je zde vaším hlavním nástrojem. Nedělejte si starosti s tím, kde se nacházíte nebo s kým mluvíte - všichni si vybrali ideální místo, okamžik a průvodce. Možná vidíte jen několik dalších, ale víte, že vaše světlo je dalekosáhlé a pociťované daleko za vaším zrakem. Vězte, že jste potřební, a vězte, že máte vše, co potřebujete, abyste dokončili to, pro co jste přišli. To je poselství, kterého bychom se měli v nadcházejících chvílích pevně držet. Máte vše, co potřebujete. Uvidíte.

Zdroj: https://eraoflight.com/2024/03/10/the-one-the-storm/

Zpět