6103 ndělé: Co milujete, roste Ann Albers

[ Ezoterika ] 2024-03-10

Moji drazí přátelé, máme vás moc rádi,

Když se na vás díváme, chápeme vaše problémy, ale naše pozornost nikdy nezakolísá od lásky. Nikdy nedovolíme, aby naše pozornost spočívala na vašich problémech nebo výzvách. Místo toho soustředíme veškerou naši lásku a pozornost na vaši nejúžasnější budoucnost a na to, co vytváříte. Pro nás to opravdu není budoucnost. Je to energetická realita, která existuje tady a teď.

Představte si, že jste v letadle a díváte se na auto pod vámi. Předpokládejme, že víte, že řidič si láme hlavu s tím, jak se dostat do cíle. Zvyhlídky v letadle jste mohli snadno vidět cestu. Pokud můžete, chtěli byste řidiče povzbudit. "Otoč se tudy. Máš to! Zvládnete to! Vidím to!"

Podobně, moji drazí, z našeho úhlu pohledu vidíme cestu k vašim vytouženým cílům a zaměřujeme se na ni, milujeme ji a vedeme vás k ní. Zatímco vy se soustředíte na práci, která vás přivádí k šílenství, my milujeme vaši budoucí práci a radost, kterou v ní budete cítit.

Když se cítíte smutní z toho, že jste osamělí, už milujeme krásu vašich budoucích vztahů.

Když chcete uzdravené tělo, soustředíme veškerou naši lásku na každou zdravou buňku ve vás a oslavujeme její velkolepou inteligenci. Milujeme schopnost vašeho těla léčit se a rekalibrovat se, jakmile se ocitne ve stálém proudu tvořivé životní síly.

Držíme se neochvějně v láskyplné vizi všeho, po čem toužíte, nikdy se k vám nepřipojujeme ve vašem zaměření na nežádoucí situace, ale spíše se pevně držíme v naší lásce ke všemu, co si přejete zažít. Vy, ve svém úhlu pohledu z letadla, byste nepomohli jízdě pod vámi, kdybyste se trápili, že špatně odbočí. Máte mnohem větší vliv k dobrému, když držíte svůj zrak pevně na cestě k vytouženému cíli.

Stejně jako rodič, který věří ve štěstí svého dítěte, i když ho dítě nevidí, nikdy nepolevujeme v našem naladění se na vaše štěstí, úspěch, spojení, hojnost a radost. Jsme vašimi roztleskávačkami, průvodci a především vašimi ladičkami, které vás pevně drží, i když nejste ve frekvenci všeho, co si přejete. Pokud byste se mohli častěji soustředit na to, abyste milovali myšlenku svých splněných snů, pak byste se k nám připojili a "vytočili se" k vašim vytouženým výsledkům. Rezonovali byste s nimi a vpustili byste je do svých životů mnohem snadněji.

Stejně jako zahradník můžete zalévat rostliny nebo zalévat plevel. Můžete zaměřit svou lásku na to, co chcete, nebo se rádi starat o to, co nechcete. Můžete milovat myšlenku svých řešení a svých snů, nebo můžete milovat všechny důvody, proč nevěříte, že se mohou uskutečnit.

Vše, co milujete, bude ve vašem životě vzkvétat a růst. Takže rádi přemýšlejte o tom, co si přejete vidět ve svém životě a ve svém světě. Rádi přemýšlíte o pocitu, že jste za svými problémy. Milujte takové lidi, jaké chcete mít ve svém životě, nebo alespoň myšlenky na ně. Rádi přemýšlíte o budoucnosti, kterou chcete vidět. Miluji myšlenku plynutí, ladnosti a lehkosti. Milujte myšlenku, že se cítíte milováni Stvořitelem vesmírů a svými anděly.

Někteří z vás říkají, že nemůžete věřit tomu, co nevidíte, a proto nemůžete milovat to, v co věřit nemůžete. Pak milujte, co můžete, tady a teď, protože ve vibraci lásky budete přitahovat víc. Naučíte se sílu svého vlastního láskyplného zaměření. Bez ohledu na podmínky ve vašem životě neexistuje silnější a transformativnější způsob, než když si vyberete cokoli a zamilujete si to. Tím, že budete proudit láskou tímto způsobem, budete přitahovat více k lásce a potěšení.

Lásku si nezasloužíte. Lásku nemůžete předstírat. Rozhodli jste se milovat.
Na objektu vaší lásky nezáleží. Bez ohledu na to, co inspiruje vaši vibraci lásky, v této vibraci budete lépe přitahovat. Uslyšíš své vedení. Obdržíte své zázraky. Pokud ještě nemůžete milovat věci, které ještě nevidíte, pak najděte věci, které můžete milovat a které můžete. Milujte svou postel, svůj dezert, svou židli, svou kávu, svého psa nebo kočku, své dítě, partnera, přítele, východ slunce nebo pocit svého polštáře. Milujte svou snídani nebo hlas v rádiu. Najděte věci, lidi a situace, které můžete milovat tady a teď, a vyhřívejte se ve vibraci lásky.
To, co zaléváte s láskou, poroste, vytvoří důvody a prostor pro to, aby proudilo více lásky.
Bůh ti žehnej! Máme vás moc rádi.Zdroj: https://eraoflight.com/2024/03/10/the-angels-what-you-love-grows/

Zpět