602 Volná energie Collective evolution

[ Realita ] 2020-11-04

Sangulani (Maxwell) Chikumbutso vynalezl elektrický systém, který běží bez baterie. Jedinečnost spočívá v tom, že se baterie nabíjí elektromagnetickým zářením, které se přirozeně vyskytuje v prostředí. Může to běžet navždy. Proč tyto technologie nikdy neuvidí denní světlo? Proč jsou obvykle zesměšňováni a smeteni jako falešné? Jaké by to mělo důsledky, kdyby byla tato technologie uvolněna?

Před několika lety ohlásilo několik sdělovacích prostředků nový vývoj v Zimbabwe. Sangulani (Maxwell) Chikumbutso vyrobil vozidlo a systém na elektrický pohon, který má schopnost nabíjet sebe sama, což z něj dělá vůbec první elektrické vozidlo bez nabíjení. Podle Maxwellových tvrzení je energie pro napájení baterie získávána z elektromagnetických vln, které existují všude kolem nás a jsou přirozeně přítomné v našem prostředí. Vozidlo mělo 5 běžných gelových baterií, které byly dostačující pro nastartování vozidla a nabíjení baterií, a od té doby se baterie neustále nabíjí.

Vláda Spojených států umožnila vynálezci pokračovat v Kalifornii. Chikumbutso je zakladatelem společnosti Saith Holdings Inc., pod kterou patří vůbec první zelený generátor energie, který může vyrábět elektřinu pomocí rádiových frekvencí, automobil na elektrický pohon, který nespotřebovává palivo, vrtulník na palivo a mnoho dalších.

Foster Gamble a Kimberly Carter Gamble se rozhodli prověřit tuto technologii sami. Foster zabývá novými energetickými technologiemi více než 30 let. Jednotka zobrazená ve videoklipu je dostatečná pro napájení 300 domů, a to nepřetržitě, navždy.

Ve filmu Chikumbutso vysvětluje: "Jednou z bolestivých realit u volné energie je to, že se ji mohou pokusit zničit pomocí profesionálů. A to se mi stalo. Přijdou k vám a řeknou: "To nesmíte dělat. Když vidí, že se nevzdáváte, pak vás mohou zastavit jinak.""

Vynález Chikumbutsa porušuje druhý zákon termodynamiky, protože produkuje více energie, než je do zařízení vloženo.

Ve skutečnosti existuje několik vynálezů, které podle všeho porušují druhý zákon termodynamiky, kterým nebyla věnována absolutně žádná pozornost. Například renomovaný vynálezce a inženýr Paramahamsa Tewari vyvinul elektrický generátor, který dodával více energie, než kolik spotřebuje. V roce 2018 publikoval příspěvek v Physics Essays s názvem "Strukturální vztah mezi vakuovým prostorem a elektronem. Příspěvek vysvětluje pojmy, které stojí za složením toho, co vnímáme jako náš fyzický hmotný svět, pojmy vysvětlují myšlenky stojící za jeho generátorem."

Skutečnost, že technologie, které mohou planetě poskytnout "volnou energii", existují, je velmi vzrušující. Měli jsme tu čest vidět některé z těchto technologií na vlastní oči, a je celkem nešťastné, že vždy naráží na tvrdý odpor. Nové energetické technologie, jako je technologie uvedená v tomto článku, mají schopnost zcela zhroutit největší energetické společnosti na světě.

Začal jsem zkoumat průlomová řešení a k velkému překvapení se tyto koncepty osvědčily ve stovkách laboratoří po celém světě. Přesto neviděly denní světlo. Pokud by nové energetické technologie měly být celosvětově uvolněny, změna by se dotkla všech, byla by použitelná všude.

Dr. Brian OLeary, bývalý astronaut NASA a profesor fyziky Princeton, emeritní profesor Ústavu pro studium Země, oceánů a vesmíru na University of New Hampshire ve svém příspěvku nazvaném Vesmírná a pozemní doprava a energetické technologie pro 21. století nastínil význam těchto konceptů.

Existují významné důkazy o tom, že vědci od Tesly věděli o této energii, ale že její existence a potenciální využití byla minimálně během posledního půlstoletí potlačena. - Dr. Theodor C. Loder, III

Představte si planetu, kde žijeme transparentně a veškerý vývoj je zveřejňován. Proč musí být něco, co ohrožuje moc, drženo v tajnosti? Proč je vždy výmluva na ochranu "národní bezpečnosti". Máme potenciál dělat věci mnohem lépe.

Energie je obrovskou součástí naší současné ekonomiky. Narušení energie naruší celou ekonomiku. Ztratili bychom práci, průmyslová odvětví atd. Náš pokrok jako druhu je brzděn našimi současnými způsoby myšlení a ekonomikou, i když vytváří svět, který se pomalu ničí. Musíme si začít uvědomovat, co skutečně zadržuje tyto technologie.

https://www.youtube.com/watch?v=s4ga9FCHSKc
http://www.disclosureproject.org/docs/pdf/OutsideTheBox-TedLoderPaper.pdf
https://www.youtube.com/watch?v=-tTV4Ite_Wo
https://www.collective-evolution.com/2018/05/07/youre-telling-me-technology-like-this-exists-but-were-still-using-oil-gas-coal/


Zdroj: https://www.collective-evolution.com/2020/11/04/

Zpět